Пазаруване от AboutYou.bg – Тема 2

  • 59 734
  • 755
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 670
В сайта има допълнително намаление до 50%.

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Дали има код за допълнителна отстъпка?

# 107
  • София
  • Мнения: 6 726
Код за 10% : et9fut9x

# 108
  • Мнения: 420
В сайта има допълнително намаление до 50%.

Много съм разочарована от това намаление. Артикул, който закупих преди месец за 50 лв е намален от 200 на 160....

# 109
  • София
  • Мнения: 6 726
В сайта има допълнително намаление до 50%.

Много съм разочарована от това намаление. Артикул, който закупих преди месец за 50 лв е намален от 200 на 160....


Роклята е страхотна обаче...

# 110
  • Мнения: 480
На някой случвало ли се е да е поръчал един артикул, обаче като дойде пратката съдържанието е нещо съвсем различно? Поръчах едни сникърси, но вътре са обувки с ток 🙄

# 111
  • Мнения: 2 147
Не си спомням в темите досега някой да е споделял за такава грешка, но им пиши/звънни и обясни случая. Вероятно ще получиш извинителен ваучер за отстъпка и ще можеш да поръчаш на по-добра цена.
Според мен също така настоявай да признаят цената, на която си ги поръчала, или по-изгодна, ако си използвала код преди.

# 112
  • Мнения: 444
Много съм разочарована от това намаление. Артикул, който закупих преди месец за 50 лв е намален от 200 на 160....

Роклята, която сте закупили за 50 лева и тази, която сега е 160 лева имат различен арт.номер, което предполага поне на теория, че са различни рокли, макар на външен вид да изглеждат съвсем еднакво.

Вашата за 50 лева е с арт.номер TRD0027001000001
Тази за 160 лева е с арт.номер TRD0027001000005

Възможно е в случая да става въпрос и за техническа грешка - дали при aboutyou, дали при производителя, вече е друг въпрос. Но новата цена с новия арт.номер е сходна и в другите версии на aboutyou - Ирландия, Хърватия, Латвия и т.н.
Другото, което ми идва наум, е тази по-евтината да е модел от по-предишна година, а по-скъпата да е нов модел като година, съответно по-висока редовна цена.

# 113
  • Мнения: 3 944
Аз да се оплача, че от снощи не успявам да направя поръчка. Изписва ми ''Хюстън, имаме проблем!'' и ме изхвърля. Яд ме е, защото вече артикулите, които исках, са изчерпани. Което означава, че други хора могат да поръчват.

Иначе и аз имам случай с една чанта, която закупих на 35 лв, до скоро се продаваше за 167, сега е намалена на 86. Няма никаква разлика в модела. Иначе и в официалния сайт на марката е около 80 евро. Но съм попадала и на други артикули с подобни случаи, явно е - ако мине номерът.

# 114
  • Мнения: 5 253
Аз да се оплача, че от снощи не успявам да направя поръчка. Изписва ми ''Хюстън, имаме проблем!'' и ме изхвърля. Яд ме е, защото вече артикулите, които исках, са изчерпани. Което означава, че други хора могат да поръчват.
Снощи не можех да си вляза в профила. Паролата я приема, но не ме вписваше. Сега вече всичко е наред.
Може би наличностите са свързани с няколко държави и този проблем го е имал само при нас.

# 115
  • Мнения: 444
Наличностите са едни и същи за всички 20-на държави. При мен вчера не се показваха продуктите в любими. Имали са по-голямо натоварване, което при някои потребители се е отразило, при други не. Пробвах и на сайта, и в приложението.

# 116
  • Мнения: 1 885
Точно за about you както преди казах ми изглеждат,като 2 употреба,казаха ми ,че просто нещата там са по стари модели.Цените са им високи сравнение с  fashiondays ,modivo и други .Не съм поръчвала оттам май няма и да взема

# 117
  • Мнения: 922
Аз пък смятам, че нещата не са стари колекции. Понякога цените са доста по-ниски от фешън дейс, особенно когато има промоции и отделно имаш и код.
Погрешно разбиране е нещо, което е по-скъпо,марково или на световно известен бранд винаги да е Топ качество,материя и изглед. Нещата вече доста се размиха и маркови неща на живо изглеждат като парцал. За това пък връщането също е безплатно и не е проблем да го върнеш, ако не го одобриш.
Тъкмо получих един потник на Найк и просто не го одобрих, изглежда като парцален. Но такъв е модела на живо, все пак това са рисковете от поръчване онлайн. Ще го върна и готово.
Цените им доста варират, имат постоянни промоции и може да си вземеш нещо на много изгодна цена.

# 118
  • София
  • Мнения: 6 726
Винаги нещата ми са изглеждали много добре и никога не са били като от втора употреба...

# 119
  • Мнения: 244
Пиши на контактна форма или мейл за потвърждение, че си получила тотално различен продукт. Според мен не трябва да плащаш дори за връщането на този продукт!

Общи условия

Активация на акаунт