Пазаруване от AboutYou.bg – Тема 2

  • 60 840
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 381
Имам въпрос, пренасочването на пратка от адрес до офис на Еконт заплаща ли се?

# 61
  • София
  • Мнения: 6 727
Следя понеже май и на мен ще ми се наложи. Мисля, че до сега само доставката съм си плащала, която ми е безплатна попринцип, но нека някой с опит да каже.

# 62
  • Мнения: 458
Имам въпрос, пренасочването на пратка от адрес до офис на Еконт заплаща ли се?

Изглежда, че се заплаща 3,30 лв https://www.econt.com/services/change-delivery.

# 63
  • Мнения: 2 147
Цитирам се от заглавния пост. Ако не се лъжа, имаше информация за това пренасочване от адрес към офис точно в нейния казус. Погледнете от 44 стр. на последната тема нататък по мненията на missNoir.

В последните страници на предишната тема (44 стр.) missNoir имаше проблеми при поръчка до офис на Еконт през телефон. В крайна сметка след доста нерви успя да се пребори, но все пак ако имате възможност да използвате компютър, засега това е по-сигурният начин.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 10 631
Да, плаща се.
Аз платих два пъти.
Първия път около 3.50 лв.
Втория път малко повече, близо 4 лв. Защо имаше разлика, не знам.

# 65
  • София
  • Мнения: 13 262
А какво става когато куриерът дойде на домашен адрес и не ви намери? Скоро не ми се е случвало, но преди година връщаха пратката (не от този сайт) в близкия офис и на другия ден трябваше да си я търся в офиса. Сега не е ли така?

# 66
  • Мнения: 381
Благодаря за отговорите.
Последните два дни се гоним с куриера по телефона. Днес му казах да я остави в офис.
Преди не съм имала проблеми с куриер на Еконт да се разберем за удобно и за двамата време.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Имат напоследък някакви нови разпоредби и Спиди, и Еконт. Едните не могат на повече   от 500 м от зададения адрес да предават пратка, другите обезателно записват три имена на получаващия, има май и лимит за неуспешни опити за доставка (свързване с получател).

# 68
  • Popovo
  • Мнения: 1 633
Добро утро!
Код да знаете?Всички по-горе са изтекли

Редактирам се.От пъва страница NAUM25 стана.

Последна редакция: пт, 30 апр 2021, 07:03 от reni1111

# 69
  • Мнения: 1 546
Имам въпрос, пренасочването на пратка от адрес до офис на Еконт заплаща ли се?
Аз платих за пренасочване на адреса, но до офис... Може би има някаква по-ниска цена? Все пак е пренасочване.
Реално About You са си изпълнили тяхната страна. Това Еконт го решава, дали ще се заплаща или не.

Аз пък имам следният проблем: миналия петък, т.е. преди седмица, изпратих пакет за връщане. Всичко опаковано с етикета за връщане както си трябва.
Но ни вест, ни кост от About You. Нормално ли е това за цяла седмица да не са го получили в София?!?

# 70
  • Мнения: 21
Може  би предвид празниците имат забавяне.
Имам въпрос, пренасочването на пратка от адрес до офис на Еконт заплаща ли се?
Аз платих за пренасочване на адреса, но до офис... Може би има някаква по-ниска цена? Все пак е пренасочване.
Реално About You са си изпълнили тяхната страна. Това Еконт го решава, дали ще се заплаща или не.

Аз пък имам следният проблем: миналия петък, т.е. преди седмица, изпратих пакет за връщане. Всичко опаковано с етикета за връщане както си трябва.
Но ни вест, ни кост от About You. Нормално ли е това за цяла седмица да не са го получили в София?!?

# 71
  • Мнения: 381
Ето и отговор на моя въпрос за пренасочване до офис. Платих 2,30 лв. днес.
Пратката беше тези сникърси, като 40-ти номер ми е малък. Ще дебна отново за 41-ви на добра цена /41 лв./. Хубави са, лекички и в същото време стабилни.

# 72
  • Мнения: 670
Здравейте харесах си едно яке на vero moda от сайта някой знае ли за размерите например ако нося s ще ми станели hs от тази марка.

# 73
  • Мнения: 2 147
Здравейте харесах си едно яке на vero moda от сайта някой знае ли за размерите например ако нося s ще ми станели hs от тази марка.
В първи пост има съвети относно размерите, погледнете ги. Зависи и от марката, и от дрехата. В сайта има възможност за ориентиране също. Търсете информация и в други сайтове. Това е накратко. Simple Smile

# 74
  • Мнения: 670
Здравейте харесах си едно яке на vero moda от сайта някой знае ли за размерите например ако нося s ще ми станели hs от тази марка.
В първи пост има съвети относно размерите, погледнете ги. Зависи и от марката, и от дрехата. В сайта има възможност за ориентиране също. Търсете информация и в други сайтове. Това е накратко. Simple Smile
Благодаря ви аз погледнах и тука и в сайта,но исках да чуя мнения ако някой има от тази марка дали си отговарят размерите.

Общи условия

Активация на акаунт