Пазаруване от AboutYou.bg – Тема 2

  • 59 779
  • 755
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
Не съм чела назад, извинявам се, ако е писано и се повтаря за пореден път.
Вчера върнах една поръчка към тях и понеже е за близо 400 лв. ми се ще да знам бързо ли възстановяват парите. Според написаното в сайта може да отнеме до 28 дни, което е повече от абсурдно.
От съпорта ми отговарят същото като роботи. Затова и се допитвам тук на практика как става.

# 286
  • Мнения: 2 108
На мен ми ги връщат бързо /може би 7-9 дни след предаването на куриер за връщане към тях/, както и от Фешъндейз; Не мога да кажа същото за Модиво

# 287
  • Мнения: X
Благодаря, Наоми, чудесно.
ФД също са много бързи с връщането, да.
Добре, че открих тази тема, голям фен съм на сайта и това ми е първата неуспешна поръчка. Пускате и много кодове, страхотно.
Като отзив мога да кажа, че немските марки, като Heine, Marc O'Polo например, са доста уголемени, така че винаги поръчвам един номер надолу и нямам проблем.
Много харесвам Ragwear, Alife and Kickin' и Numph и правя вече поредна поръчка с техни неща.
Някой даде добър отзив и за дънките на Noisy May, е, вече поръчах и от тях.Joy

# 288
  • Варна
  • Мнения: 610
pesute3j
amer9rec
До 30.06. за 15%. Пише,че някои марки могат да бъдат изключени.

# 289
  • София
  • Мнения: 162
Не съм чела назад, извинявам се, ако е писано и се повтаря за пореден път.
Вчера върнах една поръчка към тях и понеже е за близо 400 лв. ми се ще да знам бързо ли възстановяват парите. Според написаното в сайта може да отнеме до 28 дни, което е повече от абсурдно.
От съпорта ми отговарят същото като роботи. Затова и се допитвам тук на практика как става.
Предадох два пакета с дрехи за връщане на 9 юни, на 14 юни парите са били в сметката ми.
И аз много се притеснявах да не стане объркване или забавяне, надявам се да няма проблем и при Вас!

# 290
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Влизам да си помрънкам и да ви кажа да си имате едно на ум и да проверявате какви суми са ви възстановени и по кои поръчка.Имам върната тениска на стойност 66 лв,а възстановената сума е едва 23лв не очаквам други връщания.На мен лично ми се случва за втори път да има разминаване и при
 трето такова ще се замисля искам ли да пазаря от тях.Свързах се с тях очаквам отговор с обяснение по въпорса!
Успешто пазаруване на всички.

# 291
  • Мнения: 8 765
Как така стойност 66 лв, а връщане само 23 лв.?

Ще връщам тениска на сайта Answear и се чудя те дали са бързи с възстановяването на сумата.. Имате ли опти?

# 292
  • София
  • Мнения: 6 726
Как така стойност 66 лв, а връщане само 23 лв.?

Ще връщам тениска на сайта Answear и се чудя те дали са бързи с възстановяването на сумата.. Имате ли опти?

Да аз връщах зимата едни ботуши. Горе долу за седмица ми бяха върнали парите.

# 293
# 294
  • Мнения: 8 765
Да, знам, следя я, но ми стана интересен казуса на потребителката, която е връщала до about you и не възстановили цялата сума.

# 295
  • Мнения: 549
APOPOVA15 за "15% на почти всичко" Stuck Out Tongue Winking Eye

# 296
  • Мнения: X
Идвам да похваля сайта за светкавичната обработка на връщането ми. На 16.06 съм пратила продуктите по Еконт и днес получих парите си обратно. В събота дойде потвърдителният мейл.
По-бързи са и от ФД, дано продължават така.
Междувременно надрънках нови поръчки, голяма краста е този сайт. Nerd

Последна редакция: вт, 22 юни 2021, 07:24 от Анонимен

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Върнах 2 пратки и съм приятно изненадана от бързината и професионалната им организация относно връщането.
 С кеф ще поръчвам пак.

# 298
  • Мнения: 1 895
Този код APOPOva15 вай не е валидев вече 😵няма ли друг

# 299
  • Мнения: 1 181
Код за 10%
 yeqsv7rm

Общи условия

Активация на акаунт