Юлски бебета 2020, тема 3

  • 14 448
  • 473
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 144
Моята прави така през нощта. Взимам я и я слагам на гърнето. Винаги е било, защото й се е акало и е имала много насъбрани газове

# 16
  • Несебър
  • Мнения: 529
В това се състои регресията между 8 и 10 месец. Понеже си упражняват грубата моторика и дори насън го правят. Дали ще пълзят, ще се изправят, ще се въртят, седмица-две е ужасът.

# 17
  • Мнения: 1 033
Моят се върти по корем през нощта. Застава в позиция на лазене и започва яко рев. Едва го успокоявам. Слагам го да легне по гръб. Уж заспива и след малко пак така. От няколко нощи е така. Не знам кошмари ли има, стряска ли се нещо. Супер странно ми се вижда.
И моя е същия. Мисля си, че от скоро лази и се превъзбужда и като се изправи в леглото после не знае как да си легне. Ама може и да не е така

# 18
  • Мнения: 4 144
Моята пък както отвори очи , за секунда и се е изправила на дъската на леглото. Същото е и със сученето, приключва и тръгва на някъде понякога със зърното ми 😀 Голям мерак да е права и да се катери.

Тази сутрин пък се разприказва -мабама, бабапа...най-често е аммамамамамамам, което го приемам като Гладна съм, а не Мама.

# 19
  • Мнения: 35 109
Малкия е доста странен напоследък откъм ядене. Днес от кухнята беше много гладко смляна храната. Съсипа се от рев. Начупих сухар вътре и си го изяде... Не разбрах какво точно се промени - консистенция или вкус , но си го излапа.

# 20
  • Мнения: 193
Благодаря за новата тема.
Гошко днес става на 10 месеца.Пълзи,изправя се,бяга с паяка,като го хвана за ръце ходи иска и да тръгва сам ,когато се изправи.Има 8 зъбчета все още ги мия само с вода.
От 2 седмици е така всяка вечер.Както спи и се обръща по корем изправя се и започва да пълзи и следователно започва и рев Мисля ,че го мъчат кучешките зъбки.Дано да избиват по-бързо.

# 21
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 264

И моя е същия. Мисля си, че от скоро лази и се превъзбужда и като се изправи в леглото после не знае как да си легне. Ама може и да не е така
Значи това с обръщането насън не е само при нас 😃 напоследък наистина научи доста нови неща и горните зъби го мъчат.

# 22
  • Мнения: 5
Здравейте, моята принцеса е на 8 месеца, при излизането от стаята, се чувствам крадец, само и само да не ме чуе или види. Има ли случаи, като нашия, като цяло много обича да се разхожда навън, но има моменти в които се върти в количка и пищи, все едно съм я отвлякла?

# 23
  • Мнения: 35 109
Те се мятат яката в леглото. И сядат, и с бибки си играят. Той големия ми още се подмята в неговото легло Wink

# 24
  • Мнения: 766
И нашия спи много трудно. Денем два пъти по 20 минути, нощем се буди почти на всеки час, ама никаква регресия не е, такъв си е от самото начало. Преди го отдавах на колики, после зъби.. реално май ще се окаже, че просто си е такъв и сън скоро няма да видя.

# 25
  • Мнения: 1 033
Аз пък не мога да махна нощното хранене. Като новородено е, яде по 6,7 пъти на денонощие, а е на 9++. Не знам какво да го правя

# 26
  • Несебър
  • Мнения: 529
Е, то аз ям по 6-7 пъти, камо ли бебе 😁. Моята все още си яде по 9-10 пъти.

# 27
  • Мнения: 1 033
Все се притеснявам, че яде много. Но пък не е вариант да го оставям гладен

# 28
  • Мнения: 4 144
И моята яде по много пъти. В последно време се е изучила с маймунски номера и стои права докато суче 😂

# 29
  • Мнения: 5
Здравейте! От вас има ли такива, които получават детски надбавки, днес получихте ли ги?

Общи условия

Активация на акаунт