И аз да се присъединя - искам бебе :-)

  • 1 800
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 257
Привет и от мен!Аз утре съм цял ден на работа,но вечерта като се прибера очаквам да си се разписала EFP в новата ни седмична темичка.Стискам палци и успех!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Успееех, и дано откриеш новата седмица... newsm17 така  preggo и после деветмесечието  stork-boy или  stork-girl а може и  stork-boy stork-girl

# 17
  • Мнения: 2 825
Айде и аз чакам и стискам тука палци, зарадвай ни с една хубава понеделнишка новинка  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
Преди работа не успях да взема тест, имаше само една аптека по път и тя беше затворена. така че в обедната ще е.
Леле, как ме тресе...и все още ми закъснява де  Laughing

# 19
  • Мнения: 166
Добре дошла в отбора Hug

Всички ти стискаме палци и се молим да видиш  EFP  Praynig newsm17 newsm10 Hands Thumbsup fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 20
  • Мнения: 560
Успех ти желая от сърце и чакаме резултата от днешния тест Peace  bouquet!

# 21
  • София
  • Мнения: 3 679
Една чертичка  Sad
Обаче имам още надежда...ще изчакам няколко дни и ако не одйде пак тестче.

# 22
  • Мнения: 370
Стискаме ти  newsm10 и се newsm17не губи надежда.Може би след 2-3 дни ще видиш EFPУспех. Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 3 679
Половин час по-късно теста показваше 2 чертички, едната съвсем леко по-бледа от другата.  newsm78 Дали може да е достоверно? Пишеше да се изчака от 3 до 10 мин, обаче нали съм на работа и да се заключа толкова време в тоалетната ми се стори малко странно...

# 24
  • Мнения: 43
Коте а ти прави ли тест?

# 25
  • Мнения: 370
delinda d,правих отново тест в събота(мисля,че се казваше Presto),но отново беше отрицателен.въпреки,че и аз не знам,но мисля,че е рано,ако е станало са минали около17 дни,а не знам дали теста може да отчете толкова рано.Нямам търпение да разбера и вие ще сте едни от първите които ще разберете,обаче мисля да изчакам още няколко дни.Вие как мислите?

# 26
  • София
  • Мнения: 3 679
delinda d,правих отново тест в събота(мисля,че се казваше Presto),но отново беше отрицателен.въпреки,че и аз не знам,но мисля,че е рано,ако е станало са минали около17 дни,а не знам дали теста може да отчете толкова рано.Нямам търпение да разбера и вие ще сте едни от първите които ще разберете,обаче мисля да изчакам още няколко дни.Вие как мислите?
Ами то и при мен са минали толкова дни и теста е отрицателен май  newsm78 Колко ли време трябва да мине? Аз при първата ми бременност бях 100% сигурна, че съм бременна, направих си тест 1 седмица след като ми закъсня и беше положителен.

# 27
  • Мнения: 1 464
Jutoo ,направи си нов тестако ти закъснява още и дано този път е положителен Peace Hug

# 28
  • Мнения: 5 317
Дано видиш  EFP.Успех! Peace

# 29
да но да видиш  EFP и   да ни зардваш с едно  малко  smile3504

Общи условия

Активация на акаунт