"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 8

  • 25 544
  • 684
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 4 195
и за мен визитки
моля кажете къде имаше пералня за тук Praynig
В дом Майка Тереза в град Пловдив имат спешна нужда от пералня , каквато и да е , стига да е работеща , тъй като в момента старата им е развалена и неможе да се оправи . Дали бихте могли да ми помогнете да открия нещо , на по ниска цена .

# 601
  • София
  • Мнения: 6 743
Имам оферта вече и тя е за 13 човека - 1300 броя визитки на мат (гладък картон), пълноцветно лице, без гръб - 108.66, което е по 8, 36 лв. на човек приблизително.
Хубавото е, че мога да ги поръчам онлайн.Говоря с човека на кю.Стават за 3 работни дни и се плаща при получаването им!
Хайде чакам да кажете дали сте навити?

Последна редакция: чт, 09 ное 2006, 14:05 от Дамаянти

# 602
  • София
  • Мнения: 4 868
Имам оферта вече и тя е за 13 човека - 1300 броя визитки на мат (гладък картон), пълноцветно лице, без гръб - 108.66, което е по 8, 36 лв. на човек приблизително.
Хубавото е, че мога да ги поръчам онлайн.Говоря с човека на кю.Стават за 3 работни дни и се плаща при получаването им!

ами давайте тогава всички да си подновим визитките. ако е за голяма поръчка - и аз се включвам.

# 603
  • Мнения: 473
Мацки - да не излезе че съм несериозна- сори, но ми се струпаха 15 неща наведнъж- тениските ще струват по 3,4 лв. без печата. Печата е подарък от мъж ми и неговия приятел Simple Smile.
Ще станат готови до края на другата седмица.

И една хубава новина - имаме опция за зареждане на бензин до около 50 лв. на месец от нашата фирма. Без карта, осребряваме бончетата.

# 604
  • София
  • Мнения: 6 743
Чар  Hug   bouquet БРАВО НА ВАШАТА ФИРМА  Hug  Heart Eyes
А 3,4 колко е  Embarassed - три и четиридесет или три-четири лева  newsm78
За визитките мисля, че е добре като предложение.Да поръчаме и за Руми (рут), мисля, че нямате нищо против да си разделим сумата за нейните визитки, а?

# 605
  • Мнения: 863
Чар  Hug   bouquet БРАВО НА ВАШАТА ФИРМА  Hug  Heart Eyes
А 3,4 колко е  Embarassed - три и четиридесет или три-четири лева  newsm78
За визитките мисля, че е добре като предложение.Да поръчаме и за Руми (рут), мисля, че нямате нищо против да си разделим сумата за нейните визитки, а?
Чар БРАВО!!!!  bouquet
Да, аз съм ЗА да поръчаме и на Руми, включвам се в сумата й Simple Smile

# 606
  • Мнения: 2 361
  Чар, страхотно! Благодари им от наше име! Кога и къде да ти дадем паричките?

# 607
  • София
  • Мнения: 6 743
Последно питане (моля свържете се с който имате възможност) за тези които не са писали за визитки, а именно:
Ефросина
Гери
Мери
Весето
Танчето
Дуци (по разбираеми причини, но нея ще я включим - тяв би искала визитки)
Ако решите казвате и поръчам  Hug

# 608
  • Мнения: 473
Ах, сумата е 3,40 лв/три лева и четиридесет ст./
Тениските са български.
Предлагам сумата за тениските пак да е в полза на децата.

Дамаянти   bouquet

логото е във векторен вариант - тенкс - ще свършим работа много бързо в такъв случай

# 609
  • Мнения: 473
ОСИГУРЕНА Е ГОТВАРСКА ПРОФЕСИОНАЛНА ПЕЧКА ЗА ТРЪН!!!

# 610
  • Мнения: 4 195
така едно по едно, Дамаянти моля те провери моята визитка - беше и сбъркан номера минали япът - на мобилния ми - да го промениш ако ти е възможно.
Charr моля те кажи какви праи струва печата, за да купим нещо за тези пари - примерно латекс за Хели. А и коя е твоята магьосническа фирма - вие сте с некви вълшебни пръчици честно #Crazy Heart Eyes Heart Eyes

# 611
  • Мнения: 473
Криси печата на тениските е 1,40 лв. за брой или обща цена на тениска+печат-4,80лв.

Да си призная честно не всички са вълшебници-знам че могат много повече,но.......Има много мои приятели, които колкото и да се дърпам ми дават пари на ръка.

# 612
  • София
  • Мнения: 6 743
Чар, ти искаш ли визитки  newsm78  Ако да, прати ми моля те на лични имена, телефон и мейл  Hug

# 613
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Последно питане (моля свържете се с който имате възможност) за тези които не са писали за визитки, а именно:
Ефросина
Гери
Мери
Весето
Танчето
Дуци (по разбираеми причини, но нея ще я включим - тяв би искала визитки)
Ако решите казвате и поръчам  Hug

дай ни малко време  Praynig,аз ще звънна на всички Wink

Предлагам да има визитки и на Нези Hug

# 614
  • Sofia
  • Мнения: 398
Включете ме и мен за визитките.  Praynig На кого трябва да си изпратя  данните?

Общи условия

Активация на акаунт