"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 8

  • 25 506
  • 684
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 248
Разбрах се вече с Ети. Взехме му едни сладки за студените дни, дано му станат ... пък ако не - деца бол, ще му купим други.

# 676
  • Мнения: 6 651
Смятам към 15.30 да ида да погушкам бебеоци в Св.Параскева. ще се кача обаче само във второ, защото, познайте кой е на работа в трето  Twisted Evil Cry Cry И не ми се стига до саморазправа...Имам инфо, ще ви разкажа, ама не е за тук...Засега гоцпожицата е там Sad, макар и уж под стриктно наблюдение.....
Иска ли някой да дойде?
Еми,ходи ли в Св.Параскева? Как са децата? Много съжалявам да прочета ,че госпожицатата Twisted Evilе още там! Sad

# 677
  • София
  • Мнения: 6 743
Гледахте ли нашите дечица от Св.Параскева в "Тази сутрин"  Hug Даваха цяло филмче за Пепчо  Hug 
В "искрено и лично" сега говорят за приемните семейства - интересно е!  Hug

# 678
  • Мнения: 2 070
Момичета, в офиса ни на работа има ужасно много запазени  и чисто нови списания, които, ако не намерят приложение, ще се изхвърлят или занесат по разни зъболекарски кабинети, фризьорски салони и болници. Имате ли контакти с домове, където има тийнейджъри? Адски много ще им се зарадват предполагам. Всякакви са - Космо, \Грация, Блясък, Журнал, всички лайфстайл списаия, мъжки разни, бизнес списания и за коли и компютри... каквото се сетите. Мисля, че ще е забавно и интересно за поотраснарите деца. Ако имате желание нека някой от движението ми пише на лични и може да се разбере да мине с кол да ги вземе от офиса /до училище Дорис Тенеди на Руски паметник/. Понеже не знам на кой да пиша ще пусна това и в темата за Коледния базар. Много се надявам на бърза реакция, е знам шефките коло ще пожелаят да ги задържим, искат да ги разкарат бързо, защото пристига главния шеф от Виена и офиса се чисти и всичко се архивира, а въпрсните списания са излишни. Пишете на лични и най-добре в рамките на деня...

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 12:23 от deshtovidi

# 679
  • Мнения: 2 070
Първа с мен се свърза lorys отВидин и май е с предимство... Разберете се къде ще идат списанията, в Доганово и Трън или във Видин... Аз лично предпочитам Видин, предполагам децата тук са по-обгрижени от Движението...а и ще има още списания и ще се свържа към края на одината пак с вас... Нека ми звънне някой да се разберем ще мине ли някой през офиса да ги вземе с кола и да ги прати във Видин или направо да идва куриер до офиса и да ги сара натам...Нямам възпможност да ги карам където и да е, най-много да ги сваля с асаньора долу пред входа, тук е лудница...

# 680
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Гледахте ли нашите дечица от Св.Параскева в "Тази сутрин"  Hug Даваха цяло филмче за Пепчо  Hug 
В "искрено и лично" сега говорят за приемните семейства - интересно е!  Hug

Моля ви някой да ми разкаже на лични какво е било филмчето. А ако се намери някоя добра душа да ми даде линк към предавнето просто ще съм много много щастлива.

# 681
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Момичета, пиша ви тук по съвет на kleo_80, защото тя няма възможност да ми обърне внмание днес, въпросът е спешен! Embarassed

Става дума за инициативата да направим подписка в отговор на малтретирането на двете дечица на Стоилка Асенова.Обърнах се към Клео  като представител на Движението на българските майки за разрешение да пуснем  Откритото писмо, което сме подготвили като петиция от името на Сдружението. Тя помоли да пусна текст във вашата тема и на лични на Коала , за да ни разрешите, ако го одобрите.


Чакам отговор, за да продължавам нататък! Hug

Моля за извинение, току- що прочетох, че и Летящата крава е писала при вас за това писмо, съжалявам, че се дублираме, но наистина искаме да помогнем.... Heart Eyes

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 14:53 от pipi67

# 682
  • Мнения: 6 651
Гледахте ли нашите дечица от Св.Параскева в "Тази сутрин"  Hug Даваха цяло филмче за Пепчо  Hug 
В "искрено и лично" сега говорят за приемните семейства - интересно е!  Hug

Моля ви някой да ми разкаже на лични какво е било филмчето. А ако се намери някоя добра душа да ми даде линк към предавнето просто ще съм много много щастлива.
Опитай на www.neterra.tv   Simple Smile

# 683
  • София
  • Мнения: 4 867
не е ли време за нова тема?

# 684

Общи условия

Активация на акаунт