"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 8

  • 25 515
  • 684
  •   1
Отговори
# 645
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, домът в гр. Златица има неотложна нужда от модули за релационна психомоторика.
Естествено им трябват и други неща - храни, памперси, дрехи, теглилки (със сертификат), но тези модули са им спешни.
Ако решите можем да ги включим в базара. Мога да гарантирам за контрол и добросъвестност там.
Зари,какво представляват тези модули-срам ме е ма нищо не ми говорят-аз съм "ЗА" да се помогне Peace
брошуРките са готови-сгъват се в момента(е,тоест сгъват ги) и ще си ги вземем другата седмица-имаме и към 3000 общи визитки-тоест с логото ни и с всички наши телефони-всичко това благодарение на рекламната агениця на Владо-знам че не чете тук,но-"БЛАГОДАРЯ ОТ ИМЕТО НА ВСИЧКИ"

Супер си Владо Heart Eyes

Ети,вземи му трите имена и името на агенцията Praynig

# 646
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Иве- аз не се виждам в списъка за визитките- така, че няма какво да проверя Mr. Green
Надявам се да ме имаш предвид.

# 647
  • София
  • Мнения: 6 743
Иве- аз не се виждам в списъка за визитките- така, че няма какво да проверя Mr. Green
Надявам се да ме имаш предвид.
Аааа, има те, ама понеже те няма в готовите за печат визитки и за това не съм те писала.Тази вечер ще са довършени  Mr. Green, а в понеделник ги пращам за печат  Hug

# 648
  • Мнения: 2 249
Роси,така или иначе той иска да си направим лична среща и ще му пусна твоите координати да ти предаде брошурите,че аз малко съм заета в понеделник и по принцип и през цялата седмица няма да ми е удобно да се видим Mr. Green Joy

# 649
  • Мнения: 2 584
Роси,така или иначе той иска да си направим лична среща и ще му пусна твоите координати да ти предаде брошурите,че аз малко съм заета в понеделник и по принцип и през цялата седмица няма да ми е удобно да се видим Mr. Green Joy

да знаем и ще чакаме вести и снимков материал photo на момата  ylinfant
 Hug

# 650
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси,така или иначе той иска да си направим лична среща и ще му пусна твоите координати да ти предаде брошурите,че аз малко съм заета в понеделник и по принцип и през цялата седмица няма да ми е удобно да се видим Mr. Green Joy

що бе newsm78кво толкова имаш да правиш Thinking

# 651
  • Мнения: 2 584
ще отслабва с недоспиване Joy

# 652
  • Мнения: 117
Роси,така или иначе той иска да си направим лична среща и ще му пусна твоите координати да ти предаде брошурите,че аз малко съм заета в понеделник и по принцип и през цялата седмица няма да ми е удобно да се видим Mr. Green Joy

що бе newsm78кво толкова имаш да правиш Thinking


Ети, ако ще свършиш бързо-що да не изчакаме newsm78
Не само ще чакаме, но и ще стискаме палци и любопитно ще надзъртаме кога най-малка Ния ще тръгне да върши добрини по българските земи... baby_neutral   bouquet
Мариетка, желая ти всичко най- Heart Eyes И ако ти остане време-ще има нужда от едно рамо на Коледния базар newsm78 Що да не изтичаш? #Crazy Аз ще съм на очни/приеха ме магистратура сп. МИ в ИК към БАН/ ще помагам от разстояние с добра енергия Joy и каквито трябва материали Peace

# 653
  • София
  • Мнения: 6 743
Роси,така или иначе той иска да си направим лична среща и ще му пусна твоите координати да ти предаде брошурите,че аз малко съм заета в понеделник и по принцип и през цялата седмица няма да ми е удобно да се видим Mr. Green Joy

що бе newsm78кво толкова имаш да правиш Thinking


Joy Joy Joy Роска, как само ме разсмя  hahaha
Ети  Heart Eyes Hug   bouquet

# 654
  • sofia
  • Мнения: 7 477
чакайте,че не се е появила червенокосата и не се е развикала,че спамим Mr. GreenИ то по нейн адрес Heart Eyes
Айде заетата,къде си да минеш с метлата Crazy


и сега нещо друго WinkМамма има рожден ден в неделя и мисля да й изпратя една картичка от наше име.Не й знам адреса обаче EmbarassedНякой да име идея различна от мойта Simple Smile

 и.......Мотористите искат заедно с нас да направим празник за Коледа в Доганово на децата.Да им дадем един различен ден Heart Eyes

# 655
  • Мнения: 2 249
 newsm75 newsm28 пуууу къш веднага в темата за лафче newsm28 newsm28 newsm28 на мой гръб(гъз Mr. Green) се забавлявате а #2gunfire

# 656
  • София
  • Мнения: 6 743
Някой да име идея различна от мойта Simple Smile
Да и изпратим цветя или кошник  Wink с плодове  Hug по куриер  Peace

 Имам спешно питане  Crazy
Някой да ми каже име, мейл и телефон на незитоооооооооооо

# 657
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Някой да име идея различна от мойта Simple Smile
Да и изпратим цветя или кошник  Wink с плодове  Hug по куриер  Peace

 Имам спешно питане  Crazy
Някой да ми каже име, мейл и телефон на незитоооооооооооо



не знам адрес Close на мамма..........а и е неделя

# 658
  • Мнения: 3 248
И аз си имам визитки, мерси. Hug

# 659
  • София
  • Мнения: 6 743
Някой да име идея различна от мойта Simple Smile
Да и изпратим цветя или кошник  Wink с плодове  Hug по куриер  Peace

 Имам спешно питане  Crazy
Някой да ми каже име, мейл и телефон на незитоооооооооооо


не знам адрес Close на мамма..........а и е неделя
Аз ще ти намеря адреса на мамма  Hug Може утре по куриер да изпратя картичка или каквото кажете  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт