"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 8

  • 25 512
  • 684
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 195
Иве и аз ще ти ги донеса лично, но моля те сметни по колко точно трябват. Имам в предвид и тези за Руми. А руми да докладва кога може да дойде до офиса ми имам да и давам нещо спешно Wink

# 631
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Иве и аз ще ти ги донеса лично, но моля те сметни по колко точно трябват. Имам в предвид и тези за Руми. А руми да докладва кога може да дойде до офиса ми имам да и давам нещо спешно Wink

ще дам парите наведнъж на Ивето,за всички визитки Winkпосле ще ги възтановим,не се разкарвайте за по 8 лв.през цяла София Praynig

# 632
  • Мнения: 4 195
рече гладната Дружинна и отсече Crazy Crazy Crazy

# 633
  • Мнения: 258
Чар  Hug   bouquet БРАВО НА ВАШАТА ФИРМА  Hug  Heart Eyes
А 3,4 колко е  Embarassed - три и четиридесет или три-четири лева  newsm78
За визитките мисля, че е добре като предложение.Да поръчаме и за Руми (рут), мисля, че нямате нищо против да си разделим сумата за нейните визитки, а?
Чар БРАВО!!!!  :bouque
Да, аз съм ЗА да поръчаме и на Руми, включвам се в сумата й Simple Smile

Ние с Мая се включваме в сумата за Рут с най-голямо удоволствие, Дамаянти ще ти ги донеса заедно с нашите.

# 634
  • sofia
  • Мнения: 7 477
рече гладната Дружинна и отсече Crazy Crazy Crazy

е,ако искаш и ти е по-удобно се разходи до Люлин hahaha

всъщност,аке не сте съгласни-казвайте Mr. Green

# 635
  • Мнения: 4 195
не бе кефя ти се Crazyсъгласни сме ъф корс.
много се скапах тея дни. Първо случката от дома, после случилото се с бебока на мам аИги, сега теази насинени рибета, а онзи ден - на Роси и разказах - на спирката докато чакам трамвая след работа, няколко пъти засичам една майка с дете на около 15 години , което е болничко - неадекватно е, онзи ден то явно се радваше на нещо и тя го разбираше - въпреки че издаваше нечленоразделни дум и го прегърна насред спирката и се разплака - и аз по нея. другите говед ана спирката ги гледаха като комари. нямах сили да я заговоря. стискайте палци пак да я засека - искам да им предложа ако можем да помагаме - бяха бедно облечени и със сигурност с това заболяване им е трудно. поне с дрехи, обувки - молете се да ги видя пак тея дни и ще заговоря жената.
изгубила съм всякаква надежда и вяра - много лошотии за малко време видях............

# 636
  • Мнения: 258
Момичета, ще ходи ли някоя от вас при Марина, имам нещо за нея

# 637
  • София
  • Мнения: 2 210
Момичета, ще ходи ли някоя от вас при Марина, имам нещо за нея

Az utre v 12 sum tam Simple Smile

# 638
  • София
  • Мнения: 6 743
Имам молба относно визитките и моля обърнете и внимание, за да няма после "Моят мейл е объркан, телефонът ми не е така...." Проверете си за последно данните които изнесох няколко поста по-назад  Hug
И друго важно нещо!!!Довечера ще се правят последни корекции по визитките и в понеделник ги пуснаме за печат.Прави ми впечатление, че са дадени различни мейли на движението!(освен личните мейли на всеки един!!)
Роси, за да е всичко точно - кой от двата мейла на движението да фигурира на всички визитки???
dvbgm@yahoo.com  този, или този fdbm@mail.bg
Просто си мисля, че три мейла ще станат много (два служебни и един личен) и за това нека уточним моля  Praynig

# 639
  • Мнения: 2 502
КОЛЕДНИЯ  БАЗАР В ГРАД ВИДИН

ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА  15-16.12.2006 / петък и събота /
място : Общински пазар град Видин
час :Откриване 10.00 ч на 15.12.2006

Всички са поканени !

# 640
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Имам молба относно визитките и моля обърнете и внимание, за да няма после "Моят мейл е объркан, телефонът ми не е така...." Проверете си за последно данните които изнесох няколко поста по-назад  Hug
И друго важно нещо!!!Довечера ще се правят последни корекции по визитките и в понеделник ги пуснаме за печат.Прави ми впечатление, че са дадени различни мейли на движението!(освен личните мейли на всеки един!!)
Роси, за да е всичко точно - кой от двата мейла на движението да фигурира на всички визитки???
dvbgm@yahoo.com  този, или този fdbm@mail.bg
Просто си мисля, че три мейла ще станат много (два служебни и един личен) и за това нека уточним моля  Praynig


yahoo maila Praynig

# 641
  • Мнения: 1 134
Момичета, домът в гр. Златица има неотложна нужда от модули за релационна психомоторика.
Естествено им трябват и други неща - храни, памперси, дрехи, теглилки (със сертификат), но тези модули са им спешни.
Ако решите можем да ги включим в базара. Мога да гарантирам за контрол и добросъвестност там.

# 642
  • Мнения: 2 584
Иве и аз ще ти ги донеса лично, но моля те сметни по колко точно трябват. Имам в предвид и тези за Руми. А руми да докладва кога може да дойде до офиса ми имам да и давам нещо спешно Wink


момичета обичам ви много Hug Heart Eyes
Криси сряда и четвъртак съм почивка, пусни ми на лични адреса и кажи към колко е удобно и ще мина до офиса

# 643
  • Мнения: 2 584
Момичета, ще ходи ли някоя от вас при Марина, имам нещо за нея

Az utre v 12 sum tam Simple Smile

Еми как да се разберем утре да мина преди да тръгнеш, от склада взех едни обувки за зимата за Марина да ги занесеш, дано да и станат, с дебела подметка, ако не стане ще я видя дали ще може да ми дойде на гости в неделя и ще и ги дам

# 644
  • Мнения: 2 249
Момичета, домът в гр. Златица има неотложна нужда от модули за релационна психомоторика.
Естествено им трябват и други неща - храни, памперси, дрехи, теглилки (със сертификат), но тези модули са им спешни.
Ако решите можем да ги включим в базара. Мога да гарантирам за контрол и добросъвестност там.
Зари,какво представляват тези модули-срам ме е ма нищо не ми говорят-аз съм "ЗА" да се помогне Peace
брошуРките са готови-сгъват се в момента(е,тоест сгъват ги) и ще си ги вземем другата седмица-имаме и към 3000 общи визитки-тоест с логото ни и с всички наши телефони-всичко това благодарение на рекламната агениця на Владо-знам че не чете тук,но-"БЛАГОДАРЯ ОТ ИМЕТО НА ВСИЧКИ"

Общи условия

Активация на акаунт