"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 8

  • 25 544
  • 684
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 6 743
Ок, мацки, само ми дайте данните на Нези и Чар.Ще изчакам да уточним с другите дали искат и дали ще  имат възможност да си платят и тогава ще поръчаме.Поне сме наясно къде и какви са цените  Peace

# 616
  • София
  • Мнения: 6 743
Включете ме и мен за визитките.  Praynig На кого трябва да си изпратя  данните?
На мен  Hug

Трябваше под имената да има изписани никовете ни тук  Joy Joy Joy

# 617
  • Мнения: 2 584
Чар  Hug   bouquet БРАВО НА ВАШАТА ФИРМА  Hug  Heart Eyes
А 3,4 колко е  Embarassed - три и четиридесет или три-четири лева  newsm78
За визитките мисля, че е добре като предложение.Да поръчаме и за Руми (рут), мисля, че нямате нищо против да си разделим сумата за нейните визитки, а?
Чар БРАВО!!!!  bouquet
Да, аз съм ЗА да поръчаме и на Руми, включвам се в сумата й Simple Smile


Иве и тук да ти кажа ти си съкровище, много ви благодаря на всички, невероятни сте Hug Heart Eyes много ви обичам

# 618
  • Мнения: 473
Да може визитки.
Анна Христова - 0885 07 90 07-anna_abv.bg

# 619
  • София
  • Мнения: 6 743
Да може визитки.
anna_abv.bg

newsm78 може би имаш предвид anna_@abv.bg  newsm78

Някой знае ли дали ГСМ-а който давахме на Бранимира е още в нея, и ако не е, у кого е  Praynig

# 620
  • Мнения: 4 195
вижте тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140268.0;all, може ли да пусна писмо от името на Движението до агенция за защита на детето newsm78
ще се спукам от рев, колко деца на тази земя търпят такова малтретиране, незнам какво да напиша. Знам че ме подкрепяте но каже те ми как да променим този свят - как да заспим довечера, прегръщайки своите деца бз да мислим за тези, които страдат...................

# 621
  • Мнения: 2 584
ох Криси не знам вече какво може да се направи, цял ден ми е толкова гадно като видях снимките, горкото дете, все се питам защо такива хора имат деца а толкова жени дават мило и драго за детенце, не е справедливо Cry таково хубаво дете е

# 622
  • Мнения: 1 770

Някой знае ли дали ГСМ-а който давахме на Бранимира е още в нея, и ако не е, у кого е  Praynig

Иве, гсм-а е у мен, така както се разбрахме и преди. Даже мислех да ти го донеса на последната среща, ама забраих  newsm78 Само зарядното остана у Брани, но мога да го взема. Ще ти го дам когато кажеш.  Peace

# 623
  • София
  • Мнения: 6 743

Някой знае ли дали ГСМ-а който давахме на Бранимира е още в нея, и ако не е, у кого е  Praynig

Иве, гсм-а е у мен, така както се разбрахме и преди. Даже мислех да ти го донеса на последната среща, ама забраих  newsm78 Само зарядното остана у Брани, но мога да го взема. Ще ти го дам когато кажеш.  Peace
Моля те  Praynig Искам да го дадеш на Руми (Рут) - със сигурност ще е в полезност, пък тя ще си зарежда по 5 лева когато може, а и ние ще имаме връзка с нея  Hug
Рут  smile3505 нищо не казвай!!!

# 624
  • sofia
  • Мнения: 7 477
вижте тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140268.0;all, може ли да пусна писмо от името на Движението до агенция за защита на детето newsm78
ще се спукам от рев, колко деца на тази земя търпят такова малтретиране, незнам какво да напиша. Знам че ме подкрепяте но каже те ми как да променим този свят - как да заспим довечера, прегръщайки своите деца бз да мислим за тези, които страдат...................

Криска,на а генцията й е ясно какво трябва да направи в такива случаи,едва ли от нас ще научат нещо ново ,закона е ясен Sad
ако много държиш-напиши им какво мислиш Hug

# 625
  • Мнения: 2 584
Иве не знам какво да кажа, благодаря е малко Heart Eyes

# 626
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Танчето не иска визитки,имала си Wink
чакам отговор от другите Hug

# 627
  • София
  • Мнения: 6 743
Танчето не иска визитки,имала си Wink
чакам отговор от другите Hug
Ок, а мога ли да помоля ....виждам, че повечето от вас често се виждат с Еми.(обеди, закуски, кафета, аперативи, безалкохолни бири...аааааааа, и аз искам пък  Crossing Arms Whistling) Давайте й пари за визитките, а аз ще си ги взема от нея  Hug

# 628
  • sofia
  • Мнения: 7 477
днес съм взела 15 чифта велурени дамски ботуши с равна подметка от една фирма Hug
номера 36-39 Wink

като знаем домовете се сещам за Доганово ,но къде другаде newsm78Ще питам и майките от провинцията.Идеи Praynig

# 629
  • Мнения: 258
Танчето не иска визитки,имала си Wink
чакам отговор от другите Hug
Ок, а мога ли да помоля ....виждам, че повечето от вас често се виждат с Еми.(обеди, закуски, кафета, аперативи, безалкохолни бири...аааааааа, и аз искам пък  Crossing Arms Whistling) Давайте й пари за визитките, а аз ще си ги взема от нея  Hug
Колко пари з мене и Мая  лично ще ти ги донеса, малко си ми далечко,,,,,,,,,,ама ще се спртавя някак си

Общи условия

Активация на акаунт