Ринопластика, тема 2

  • 80 942
  • 726
  •   2
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Илхан има доста издънки. Вижте мненията в realself

# 196
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Илхан има доста издънки. Вижте мненията в realself
И не само той.

# 197
  • Мнения: 1 600
Илхан много вдигна цените, а чак такъв магьосник не е. Вижте Челеби, Чаглар, Пинар... Адски много има и на далеч по-поносими цени

# 198
  • Мнения: 100
Илхан много вдигна цените, а чак такъв магьосник не е. Вижте Челеби, Чаглар, Пинар... Адски много има и на далеч по-поносими цени
Мен цената ме спира при Илхан... Като се замислих, че ще дам 30 хиляди лева и носът ми може изобщо да е по-зле от сега.... Ми прилоша🤣

# 199
  • Мнения: 4 144
Точно се чудих аз ли грешно видях цената в интернет, ама явно не съм. Та то си е цяло жилище това.

# 200
  • Мнения: 100
Наистина не знам за кой път пиша тук, но моля ви ако някоя от вас дами се е оперираха при някой с по-приемливи цени и е доволна нека да ми пише. Доста време търся, но тези цени са неприемливи...

# 201
  • Мнения: 188
Аз виждам само хубави отзиви за д-р Комитски. Един лош отзив не съм прочела в групата във фейсбук. Цената е около 4000хил.лв мисля. Резултатите не са на малки изпилени нослета като турските, но са супер натурални.
Ако трябваше да избирам бг лекар или по-ниска цена, сигурно щях да се спра на него.

# 202
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Д-р Комитски работи ли със здравната каса? Къде преглежда?

# 203
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Здравейте, извинявам се за последователните постове, ето моят резултат-остана да ми махнат конците, но ...няма да публикувам повече снимки, спокойно😁.
Едната двойка снимки е от операционната, другата-7 дена след.


Писах Ви на лично.

# 204
  • Мнения: 14
Здравейте, момичета, измина месец откакто се оперирах, но от близо две седмици при нанасяне на антибиотика (Fucidin крем) се появава неприятна миризма. Тъй като лекарят, който ме оперира е в отпуск и няма как да ми отговори или проведе консултация през идните дни, се чудех, дали на някоя от вас й се е случвало и съответно какви мерки е предприела.

# 205
  • Мнения: 100
Като минах ЯМР за главата се оказа, че имам киста в синусите. Имам изкривена носна преграда доста. Като си видях носът на изследването се разплаках. За сега няма да си правя операцията за кистата, но искам да питам дали е възможно по някакъв начин да ми навредят на носът чрез операцията? Не искам да ми правят никакви корекции, защото искам да е пластичен хирург.

# 206
  • Мнения: 1 752
Оправете първо кистата и консултирайте здравословните проблеми и тогава естетиката. Може би, в Турция ще намерите специалист, който да може всичко наведнъж да направи.
Много съм разочарована от българските хирурзи...Искаше ми се да има поне един читав...

# 207
  • Мнения: 1 752
Какво ви е мнението за д-р Зекерия Батмаз? Турски лекар, който оперира тук. Прочетох, че е завършил в България, инстаграма му е досущ като на турските му колеги.
Има ли тук негови пациенти?

# 208
  • Мнения: 1 600
Щом е завършил в България, нивото му е като на бг лекари. Не ми харесват неговите носове

# 209
  • Мнения: 1 752
Не знам какво му е нивото, но прави затворен тип ринопластика и ползва ултразвук. Досега не бях срещала в България ултразвукова ринопластика.

Общи условия

Активация на акаунт