Плодови сокчета и неходене по голяма нужда?!?

  • 1 068
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Това ми е болката и на мен...Ту ака , ту не ака. Вече само за това си мисля. Верно е, че нашите педиатри си живеят в някакъв такъв измислен техен си свят, но лошото  е че те вредят, а не помагат. Нашата ме накара да дам сокчета още на 40-тия ден (е, какво да направя нямах нет Embarassed) и аз се доверих и като се почнаааа....запек и чудо. Минахме само на термометър, но после...пуснахме нет-а , дойдох тук и ..минахме само на кърма. Нещата се оправиха, докато почнахме месните пюрета, сега ги спрях и пак е добре. Пие сок от грозде и пюрета от сини сливи.
Като цяло поуката е че може и без педита Mr. Green

# 16
  • Мнения: 535
И при Влади се появи същият проблем, но беше вече почти 5- месечен и си позволих на 5-тия ден вече да дам направо 2-3 лъжички пюре от тиква. Свърши си работата доста бързо и ефикасно. Но не мисля, че неакането е проблем, особено ако акото не е твърдо  Naughty Просто спри сокчетата и го наблюдавай. Дано се оправите  bouquet

# 17
  • Мнения: 3 810
poliwoli, браво, че си спряла сокчетата - малко майки имат смелостта да си признаят, че са сгрешили  Laughing
хехе, и аз съм от смелите. Нали малко по- горе и аз съм си признала... hahaha

Абе нещо не мога да схвана дали го мъчи  коремчето или просто си киселее... Rolling Eyes .

Мислила ли си да не са колики?

# 18
  • Мнения: 1 170
Мислила ли си да не са колики?

Ами една мама ми подхвърли идеята и почнах отново да му давам СабСимплекс. И за коликите не съм много сигурна, защото той поначало ги нямаше много- много... Thinking
В четвъртък пак му помогнах със сапунче. До днес пак не се беше изачкал и а- ха да ми дам Дуфалак и той взе, че се напъна и си се изходи сам Mr. Green . Дано да ми приключи одисеята Praynig . Не давам сокчета, та дано си се нормализира.

# 19
  • pomorie
  • Мнения: 848
и ние сме на сокчета имахме същия проблем марти не акаше по 3-4 дни и повече.но пишкаше доста обилно както обикновено всъщност.смених сокчето преди давах ябълка и морков които запичат.минах на круша и портокал които действат разхлабващо и сега ака по един-два пъти на ден.не му помагай с акането зада не свикне така и аз му помагах на моя юнак но разбрах че не е хубаво и спрях.ще се справите няма страшно Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт