Всички ще успеем! 09.10 - 15.10

  • 4 571
  • 128
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 415
Благодаря Ви за милите думи, момичета  Hug
Даниданчееее  Hug Hug Hug Добре дошла  Grinning Много се радвам за тебе. Мисля, че резултатите са много добри и очаквам скоро да се похвалиш с още по-добри. И наистина се разхождай много, ако не друго, то поне по-бързо ще се възстановиш. Аз и след коремната ходех много, пък да видиме къкви ще са резултатите Thinking
Лекси  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Кади, добре дошла и да не се задържаш много  Grinning Аз моите изследвания май ги прежалих, не са ми отказвали, но ме е срам да отида да си ги взема.  Притеснявам се от евентуален разпит на тема "Защо си смени доктора"  Confused
Аз току що се връщам от Стаменов. Трябва да призная, че успя да ме успокои  Grinning В кабинета беше и Персенска, много мила изглежда  Simple Smile Утре съм на изследвания, така че стискайте палци и за мен, моля  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 951
Данидан, браво на теб! Дано всичко се нормализира от тук нантатък!

Лекси, стискам всички палци  newsm10

Светли, и ние май ще треперим с теб  Laughing Кой ден от закъснението се пада утре? Аз бих се опитала да изчкам до събота, но ти си знаеш най добре...

Цветунчо, да ти е жива и здрава племенницата   bouquet

Кади, добре дошла и не се притеснявай да пишеш, нали за това е темичката, да си помагаме...

# 62
  • Мнения: 1 029
Благодаря, момичета!
Стискам ви палци, нали си знаете!
Хубаво име на седмичката, така че да се възползват всички!
Лекси   Praynig

Марински и Светли, хайде и вие с хубави изненади! Heart Eyes

Джази, ще се справиш миличка!И хубави резултати чакаме утре от теб! Hug

Кади, аз бих си ги искала, нали си ги плащала, няма нужда да се притесняваш, в правото си си.Бърз успех ти желая! baby_neutral

Успех пак на всички!  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 329
Ух, не мога да вдигна глава от работа, пък и вече ми писна да ходя на работа....

Дано поне взема да забременея, че ми е кофти да ставам рано Mr. Green

Даниданче
, мила, браво за изтърпяните мъки и болки, ....целувам те

Кади, вземи си изследванията. Каквото и да ти казват, ти им кажи, че държиш на тях и си искаш документите, за които си платила. Все пак това ти е история и досие на процедурите, които са ти правени...

Цветуне, айде на самолета и в Италито. Супер за решението. Дано се оттърсиш от ежедневието.

Каки, разкривай тайната, че се вълнуваме...

Аз чакам петък13-ти, за да си пусна изследванията. Според италианците 13-тото  число е щастливо. Така мисля и аз....
Иначе открих сезона на червеното вино.....ХЕрко, чуваш лиииииииииии

# 64
  • Мнения: 9 120
Кари Дари, както си го подкарала с винцето, ще последваш кака ни Хера Mr. Green Пу, ха дано всички да сме след нея Grinning
Даниданче, супер се радвам че е минало лапарото, хареса ми как гледаш да я караш занапред, дай си малко релакс  Hug
Въобще,тая седмица бъка от хубави новинки, дано все по-хубави да стават Blush

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Иначе открих сезона на червеното вино.....ХЕрко, чуваш лиииииииииии
По случай те черпя с любимото ми вино Heart Eyes

Наздраве  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 415
Може ли да се почерпя и аз  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 883
И на мен ми е любимооо! Много даже. Мисля, че това е най-истинското вино. И май точно мавруд са имали предвид като са казали "Вино" римляните. ( Не знам дали те са измислили думата за вино, но с тях я свързвам) Embarassed

# 68
  • София
  • Мнения: 7 242
Момичета, много, много ви благодаря на всички Hug Hug Hug
Сега ми дупчат ръката сутрин, а вечер дупето Grinning. За съжаление ФСХ-то ми е 11,56 /при норма 12/, но аз си го очаквах /въпреки че досега все е било около 8/. Дано не повлияе много...
А относно Маврудчето и аз обичам да си го пийвам. наздраве и от мен Grinning

# 69
  • Враца
  • Мнения: 5 212
Лекси, какво каза лекаря за този резултат? продължавате нали? Стискам ти много силно палци и дано всичко е наред със стимулацията! Hug

# 70
  • Мнения: 3 376
Данииии, добре дошла отново при нас! За мен тази операция ти е на кадем, и от сега нататък ще се обърнат нещата  Praynig Евала за професионализма и човечността на д-р Попов  bouquet

Кади, много съжалявам за мъките през които си минала  Cry Обаче относно изследванията, това което аз бих направила, е да поискам да говоря с шефа на частната клиника и да го заплаша със съдебно дело, ако откажат да ми дадат изследванията. Това е абсолютно незаконно! И не вярвам да решат да си рискуват репутацията и да загубят толкова пари заради някакви си прости изследвания. Важното е човек да си знае правата и да си държи на тях  #Cussing out В Торакс София също се правеха на тарикати по едно време и не раздаваха изследванията, ама явно някой ги е заплашил, та се оправиха  Twisted Evil

Лекси, стискам палци! Дари, за теб също утре! Peace

БАНчо, не сме се покрили бе, тука сме, но сме на принципа, че мълчанието е злато Laughing Шегувам се, аз лично и на живо не съм много приказлива, гледам да не ви занимавам много много с глупости. А иначе всичко си изчитам, и за всички палци стискам  Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 7 242
Лекси, какво каза лекаря за този резултат? продължавате нали? Стискам ти много силно палци и дано всичко е наред със стимулацията! Hug
Ва, днес го издебнах и го питах, не е ли много високо ФСХ-то. Той се съгласи и каза, че именно заради това дозата ми е много висока. Аз обаче съм голяма патка и не мога все още да разбера какви лекарства ми се слагат. Сутрин май е декаптил, а вечер, като попитах сестрата, ми каза, че е различно.

Ух, не мога да вдигна глава от работа, пък и вече ми писна да ходя на работа....
Дарилке и аз така Grinning Едва смогвам да хвърля едно очо тук.
Данидан  Hug От сега да ти върви все на хубаво!
Ва, със закъснение честити резултати от хидротубацията  bouquet.
jazzybaby, стискам палци за изследванията  Praynig

# 72
  • Мнения: 553
Здравейте момичета  Hug
Аз поизчезнах малко, но ви чета. Нещо все съм в дупка напоследък  Sad Но като чета тук какви хубави новини има се обнадеждавам поне малко  Simple Smile

Данидан  Hug и много  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed и  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover от тук нататък миличка   remybussi Голям герой си наистина  Hug

Лекси и на теб много  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed и  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover мила  Hug Скоро и аз ще поемам по твоя път, то се е видяло  Sad

При мен нищо ново и хубаво. Според док съм за ин-витро и колкото по-скоро, толкова по-добре  Sad Сега си чакам лелята и ще започваме  Sad. Най-много ме е страх не от самата процедура, а от отрицателния резултат след нея и от сега не мога да спра да мисля "ами ако не стане..." Знам, че трябва да се успокоя, но е трудно  Embarassed Дано не ви развалям настроението  Embarassed

Успех и на всички останали (да не пропусна няма да изреждам всички)  Hug  bouquet

# 73
  • Варна
  • Мнения: 37
Благодаря на всички момичета за топлото посрещане ,знаех си аз че трябваше по-рано да се обознача.

Дарилка,и на мен ми писна от настоящата ми работа и аз имам направо болезнено вече желание да забременея и да си остана в къщи и да се радвам на така чаканото бебе,но уви.....

Между другото какво ще ме посъветвате,на кръстопът съм?Кандидатствах за работа в една много интересна за мен фирма и вчера ми се обадиха да ме поканят да започвам при тях.За такава работа съм си мечтала винаги.Обаче...За да започна ще премина през 6-месечно обучение,хората ще влагат средства в мен и т.н,а аз пък няма за кога да чакам с бебето(на 34 съм)и ще правя всичко по силите ми ,за да забременея.От друга страна пък опитите ми са вече от 3 години,та не се знае кога,що.....как?//та не знам дали ще е коректно от моя страна да започна ,а примерно след 3,4 месеца да се окаже,че съм бременна(дай боже) и че поне година няма да съм на разположение.Не знам какво да правя.М  ?


Успех на всички днес във вашите начинания,а довечера да си кажем "наздраве" с любимите ни хора с по чаша червено вино от това-любимото на Хера. Simple Smile Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 950
Привет момичета Hug

Дарилко, ний сезона го открихме още преди 2, 3 седмици. Изпихме последната ботилка узо и минахме на червено винце Mr. Green. Сега някой да не помисли, че сме домашни алкохолици Joy Joy Joy
Иначе за Италията ще ходя с автобус. Страх ме е от самолетовете. Колкото повече летя, по-голямо шубе ставам Embarassed. Трябва мойто момче да е до мен да му стискам ръката иначе не литвам Laughing
Джази, всичко ще е наред. Толкова много стиснати палци имаш Hug

pkoprinkova, всички сме на тази вълна. Но трябва да сме спокойни и търпеливи. Каквото е писано ще стане Hug
kadi , аз щях да почна работата. Наистина нищо не се знае. Ако ти кажа колко планове ми се провалиха, точно с тази мисъл, че скоро ще бъда бременна. Затова почвай, ако забременееш, дай Боже, тогава ще му мислиш.

Успех на девойките, които днес са на преглед. А те май са една дузина Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт