Имам три рани на зърното:(Моля за съвет

  • 2 472
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 566
ООООхх и аз съм така
днес купих Лансинох, дано по-бързо да зарасне, казаха ми и на мен за Дефламол, утре и с него ще пробвам. Днес опитах да го накърмя със силиконовите зърна ама той не ги хареса, и почна да си играе.
Страх ме е да не се инфектират и сега ще ги промия с кислородна вода.
Ох дано мине бързо, сега ще се намажа и с кърма
zizi дано и при теб мине по скоро

# 16
  • София
  • Мнения: 1 423
В началото когато започнах да кърмя, едното ми зърно беше толкова разранено, че не давах на бебко изобщо да сучи от там. Използвах Лансинох и за около 2-3 дни раната заздравя.  Peace

# 17
  • Мнения: 566
В началото когато започнах да кърмя, едното ми зърно беше толкова разранено, че не давах на бебко изобщо да сучи от там. Използвах Лансинох и за около 2-3 дни раната заздравя.  Peace
Даваш ми надежда че ще мине бързо Praynig

# 18
  • Мнения: 819
Мацки,стискам Ви палци да мине бързо...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 5 535
На няколко пъти ми е прехапвал гърдатата моя син. Последният път стана рана, която започна да събира гной. Много е болезнено и съм стискала зъби, когато му давах да суче от нея гърда. Понеже всеки път пострадва гърдата, която пуска по-малко мляко се притесних да не би съвсем да спре, като не давам от нея.
Не съм се мазала нищо. Оправих се с миене на гърдата с гореща вода и ходене без сутиен, че даже и без нищо докато не изсъхнат гърдите след миене или след кърмене. Моят проблем беше през лятото, така че позволяваше да се ветрея по една тениска.
Стискам палци по-скоро да се оправите момичета.

# 20
  • Мнения: 566
И на мен вече са рани, тази нощ не съм му давала да суче и са хванали коричка.
Така ме болят че ми се плаче, но ще стискам зъби и аз, дано да ми минат по-скоро.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 064
Относно мазилата - в първите дни ми се бяха разранили зърната, мазах ги с Дефламол 2-3 пъти и се оправиха тутакси. Разликата с Гармастана в цената е точно 5 пъти Peace

Общи условия

Активация на акаунт