iHerb.com (USA) - сайт за хранителни добавки и козметика - 121

  • 41 537
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 35 945
ФАЛШИВИ СЪОБЩЕНИЯ ОТ ИМЕТО НА БЪЛГАРСКИ ПОЩИ
( от 16.04.2021)
Внимавайте и за фалшиви пратки с наложен платеж Simple Smile

И един въпрос за продуктите - колаген може ли да се пие от кърмачки? Искам да започна да пия такъв с цел грижа най-вече за кожата, но и започвам тренировки.
Да, може да се приема Колаген при бременност и кърмене -  този е подходящ, питали сме производителя.
https://www.iherb.com/pr/Zint-Grass-Fed-Beef-Collagen-Hydrolyzed … 16-oz-454-g/71745
Ето и Протеин ( за бременни и кърмачки):
https://www.iherb.com/pr/Tera-s-Whey-rBGH-Free-Whey-Protein-Bour … 12-oz-340-g/50477
https://www.iherb.com/pr/Tera-s-Whey-Goat-Whey-Protein-Plain-Whe … 12-oz-340-g/50469 неовкусен, козе суроватъчен протеин
https://www.iherb.com/pr/Bluebonnet-Nutrition-100-Natural-Whey-P … -2-lbs-992-g/9476

iHerb® код:   YUL919
5% намаление
 - за първа и следващи поръчки

Последна редакция: пн, 19 апр 2021, 14:19 от denis.

# 61
  • Мнения: 4
Здравейте! Направих първата си поръчка в iHerb в началото на март. Виждам в проследяването, че на 25.03.21 е влязла в България. Оттогава, обаче стои като тракинг SOFIA LC/AO, BG и нищо повече. Как да се ориентирам, къде да търся? В пощенската станция, казаха да чакам и че не са получили още нищо на мое име. Трябва ли да ходя до Митницата? Става въпрос за София. Извинявам се, ако вече е даван отговор на подобен въпрос, но аз лично не намерих.

# 62
  • Мнения: 1 020
И аз имам подобен въпрос. Моята пратка от седмица стои със следния статус: Send item to customs (Inb), BULGARIA, БРСЦ Митническо оформяне. Да чакам ли или какво да правя и аз не знам

# 63
  • Мнения: 113
Чакате да получите имейл или съобщение от митницата, или от пощата.
А, когато изтече предвиденият от Iherb срок за доставка, им пишете, че не сте получили пратката.

Код за 5% отстъпка: BBR1332

# 64
  • Мнения: 490
Аз така чаках дълго време поръчка, най-накрая отидох в пощата, там ми било кашончето, но служителите забравили да ми  изпратят известие.

# 65
  • Мнения: 47 981
Обаче от пощата получавам ту смс, ту бележка на ръка, ту някаква като касова бележка. Държат ме в напрежение, не мога да им схвана логиката

# 66
  • София
  • Мнения: 35 945
Здравейте! Направих първата си поръчка в iHerb в началото на март. Виждам в проследяването, че на 25.03.21 е влязла в България. Оттогава, обаче стои като тракинг SOFIA LC/AO, BG и нищо повече. Как да се ориентирам, къде да търся? В пощенската станция, казаха да чакам и че не са получили още нищо на мое име. Трябва ли да ходя до Митницата? Става въпрос за София. Извинявам се, ако вече е даван отговор на подобен въпрос, но аз лично не намерих.
Пусни жалба - това често помага пратката да се появи.

# 67
  • Мнения: 4
Благодаря, denis.! А към пощата ли да е жалбата?

# 68
  • София
  • Мнения: 35 945
Благодаря, denis.! А към пощата ли да е жалбата?
Да. (БГ Пощи)
На 1 стр. на темата е посочено:
Цитат
Когато пратката е влязла в БГ, преди 15-20 дни, но все още нямате известие за нея:
Скрит текст:..........

# 69
  • Мнения: 19 010
Обаче от пощата получавам ту смс, ту бележка на ръка, ту някаква като касова бележка. Държат ме в напрежение, не мога да им схвана логиката

SMS аз получавам само за препоръчаните, а касова бележка като 2-ро известие, ако не е взета пратката.

# 70
  • Мнения: 57
Ако има телефон при адреса се обаждат, иначе оставят или ръчно написана бележка, или напечатана като касова бележка.

# 71
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Миналата седмица отидох да питам в пощата, защото виждах, че от доста време няколко пратки са в БГ. След търсене по име, се оказа, че три броя ме чакат, но вече не пускали съобщения в пощенската кутия, а като няма тел. номер на адреса, няма и смс. Проблемът явно си е мой. Rolling Eyes  Трябва да се напише номерът като ред от адреса, за да не се получават такива ситуации при поръчки до БГ.

# 72
  • София
  • Мнения: 35 945
Radinnna
За Маслото от Риган - ако т.н. прочистване се направи както трябва - подходяща за целта доза, схеми на прием, определен режим на хранене  + чайове, повече вода... - предполагам, че един месец, е напълно достатъчен.
Детокс програмите, обикновено, в зависимост от силата им, са за 7, 14, 21 или повече дни.
Само с масло от риган, не е кой знае колко силна детоксикация и за да има ефект трябва поне да е по-продължителна.
Попитай в темите за детоксикация - има момичета, които ги правят често ... ще получиш повече информация и напътствия, а и мнения за ефекта от използването само на Масло от Риган.
ПП. Напр. ако ще унищожаваш Кандида албиканс, ще трябва да намалиш приема  на въглехидрати до минимум ( защото те я подхранват и т.н.) и продължителността на детоксикацията трябва да е за по-дълго време, защото гъбичките са много упорити ... Според мен, колкото важни са използваните продукти ( вид, брой и т.н.) , толкова важна е и програмата, която се прилага ... то и аз си пия  кафето със смлян карамфил ( елемент на Тройчатката) , но едва ли убивам достатъчно патогени Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 517
Много изгодни протеинови барове на растителна основа. Подходящи за вегани и вегетарианци. С личен код достигат 70% отстъпка. Излизат 14,26$ (редовна цена 43,28$).
 https://de.iherb.com/pr/Garden-of-Life-Organic-Fit-High-Protein- … z-55-g-Each/72522

Код за 5% отстъпка FJR559

# 74
  • Мнения: 174
Здравейте,
denis, може ли да препоръчаш алтернатива на Тебокан? Предписан е за лека форма на деменция на една възрастна дама, но цената на добавката е доста висока спрямо пенсията й.

Общи условия

Активация на акаунт