В какво съхранявате подправките

  • 8 709
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
В момента ми седят в буркани (чубрицата ми е в найлонова торбичка Laughing).Нататък може да си купя метални кутии newsm78.Ще му мисля Mr. Green

# 16
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Стъклени малки бурканчета, метални кутийки...каквото ми дойде под ръка на момента....все се каня да си ги подредя в комплект за подправки, но хем нямам, хем не се сещам да си купя ooooh!(...

# 17
  • Мнения: 4 358
Добре, а като се съхраняват дълго време в метални кутии не изветряват ли? Например босилек, чубрица?

# 18
  • Мнения: 505
http://72.14.221.104/search?q=cache:uHFr5YlUKOEJ:www.intshoping. … ;ct=clnk&cd=5

Нашите са подобни, само че май са 6 цвята и струваха ако не се лъжа 5,80. Мисля, че ще ги намериш във всяка по-заредена книжарница. Рисува се сравнително лесно, но не е кой знае колко прецизно - моите са декорирани с черешки, звездички, елхички. Но понеже, "луд на шаренко се радва" съм доволна.

# 19
  • Мнения: 11 607
Малки бурканчета, метална кутия,а за чубрицата си имам един буркан - който е най-обикновен,но все в него слагам чубрицата!

# 20
  • Мнения: 6 461
Simple SmileВ кутии които съм си купила от магазина,
 Mr. Greenно имам и такива които са в торбички,
 Embarassedсрам не срам чубрицата ми е в кутия от АМ
и от много врема насам все си казвам ,че трябва да ги махна тия сбирщини и да си взема еднакъв комплект за всички подправки.    smokeuu

# 21
  • София
  • Мнения: 2 164
В бурканчета от детски пюрета.

# 22
  • Мнения: 505
Аз металните кутии не ги харесвам, защото не мога да ги измия както трябва, винаги остава влага по ръбчетата и след един два месеца ръждясват. Харесвам малките скъпи бурканчета с едни особени големи капачки с тапи. Точно тях съм нашарила с боите за стъкло на детето.

# 23
  • Мнения: 8 917
Става въпрос за солта, чубрицата, червения пипер, черния пипер и всички останали подправки, които имате.
Може и снимки  Hug
Малки бурканчета, на които съм напавила етикети от цветна хартия Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 3 679
В стъклен комплест за подправки-нищо като буркни са ,ама с нестандартна форма
леле как го обястних Embarassed

# 25
  • Мнения: 91
В малките бурканчета от детски пюрета, от по 130гр. Сложила съм им етикети, за да ги различавам по-лесно.
 А брашно, захар и сол в пластмасови кутии,купени за тази цел.
Червения пипер в кутийка от нес кафе.
И все се мамира нещичко в пакетче Embarassed

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
В стъклен комплест за подправки-нищо като буркни са ,ама с нестандартна форма
леле как го обястних Embarassed

Аз мисля, че разбрах, защото моите са такива Grinning
С капачки, на които са нарисувани всякакви листенца и семенца...

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Събирах упорито капачките от пюретата Hame, защото бяха много веселки, с влакче, жълтички (преди бяха на винт).
Слагам ги на малките бурканчета от Ам-ам. В тях събирам всички подправки (освен захар).

# 28
  • Мнения: 6 167
Изрязах една снимка, за да ви покажа моите бурканчета- кутийки
много удобно нещо , може да се събират 16 вида подправки
Плюс имам 3 ( тези върху микровълновата), които са открити и принципно са за подправки, но за нищо не стават. Ползвам ги за 'красота".  Wink
това бялото с бурканчетата го има и в Бг ( ТСМ мисля), към 20ина лева е.

# 29
  • Мнения: 3 342
Изрязах една снимка, за да ви покажа моите бурканчета- кутийки
много удобно нещо , може да се събират 16 вида подправки
Плюс имам 3 ( тези върху микровълновата), които са открити и принципно са за подправки, но за нищо не стават. Ползвам ги за 'красота".  Wink
това бялото с бурканчетата го има и в Бг ( ТСМ мисля), към 20ина лева е.



Лени, много са хубави. Ей такива искам, но в инокс. Наистина много ми харесаха.

Общи условия

Активация на акаунт