В какво съхранявате подправките

  • 8 712
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 358
в специален комплект за подправки от стъкло  Peace
Като комплекта от снимката на Лени?
Много ми допадна! Нещо такова ще си търся.

# 46
  • Мнения: 4 473
В пласмасови кутии. Преди ползвах метални, но ръждясаха. Thinking

# 47
Naskoro si kupih burkani - niakolko ot Billa, stykleni sys zatvariane kato na ednovremeshnite burkani, no sa malko skypichki - 4 leva. Zatova si vzeh i niakolko syshto stykleni ot magazini za edin lev. Zashtoto mi omryzna ot bezbroinite paketi, koito vinagi razsipvam....   #Crazy

# 48
  • Мнения: 6 167
Lennie От къде си ги взела тези буркани, много ми харесаха  Peace

аз съм ги купила от тук
но съм ги видяла в кухнята на моя приятелка в София, която ги беше купила от ТСМ или Метро ( не помня, ще питам, и ако е др. място ще ти кажа).
в БГ към 20 лева  Grinning
кофти ( някой и преди беше казал), че като махнеш капачката отгоре има едни платмасови с дупчици, различна големина .. да 'солят'. е тия джвъчки масово не работят, поради което аз просто ги махнах.
не съм купувала иноксови, защото за 16 ( минимум) кутийки трябва да дам цяло състояние.
като сложиш основните подправки: сол, чубрица, пикантини, 2-3 вида треви и тн, 16 са малко.

# 49
  • Мнения: 3 268
Сол,захар,кафе,ориз,брашно,пипер в специарни кутии с надписи,така съм ги купила.Другету падправки в бурканчета Flutter

# 50
  • Мнения: 1 517
В пластмасови буркани - в големите ми стоят ориз, брашно, сол, захар..., а малките: чубрица, черве/черен пипер, шарената сол... и всичкото туй чудо го държа в един шкаф.

# 51
  • Мнения: 891
В комплект стъклени бурканчета за подправки  Peace Бурканчето е стъклено, а капачката - плътна. Изглеждат като гъбки !Много си ги харесвам  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 603
в специален комплект за подправки от стъкло  Peace
и аз така.Имам три комплекта-единият е от 4 бурканчета с червени пластмасови капачки,като домат,вторият и третият са с капачки на винт,шарени,но са 4 големи и 6 малки-та си съхранявам всякакви подправки  Peace

# 53
  • Мнения: 5 539
Подправките ми стоят на балкона, където готвя, затова ги държа в стъклени буркани от разтворимо кафе.
Но вътре в кухнята е друго. Изтрепах се да търся буркани за захар, сол, кафе и т.н., които да са удобни, да са красиви и да не са кичозни. Е няма и няма Twisted Evil Накрая намерих едни, които що-годе ми харесват. Стъклени с пластмасови капачки, на жълти или оранжеви точки. А кухнята ми е цвят праскова и горе-долу пасват Grinning

# 54
  • Мнения: 2 807

Lennie От къде си ги взела тези буркани, много ми харесаха  Peace

Виждала съм абсолютно същите в МЕТРО - не бяха повече от 30 лева  Wink

# 55
  • София
  • Мнения: 6 999
Една част държа в това http://www.brabantia.com/Index.php?page_id=17&base_group=168 … mp;product=111300

А брашно, захар, ориз... в това: http://www.brabantia.com/Index.php?page_id=17&base_group=168 … mp;product=111200

чай и кафе : http://www.brabantia.com/Index.php?page_id=17&base_group=168 … mp;product=111157

Обичам просто всичко да си подхожда  Embarassed

# 56
  • Мнения: 1 756
Имам статив с 24 малки порцеланови буркан4ета с дървени капа4ета,които оба4е са с хумено уплътнение.
Мъжът ми ги монтира на стената до плота за готвене и ми е супер удобно за ползване при готвене
 Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 11 711
Основните подправки в кутиии с надписи,така са купени.А брашно,захар,ориз,леща,боб,кафе ето в такива,но в друга разцветка

# 58
  • Мнения: 4 358
Иса, вълшебни са ти бурканчетата! Не са ли много скъпи? Къде се продават?
Аз също искам всички да си подхождат, затова ми е толкова трудно да си харесам бурканчета  Embarassed

# 59
  • Мнения: 4 473
Иса, вълшебни са ти бурканчетата! Не са ли много скъпи? Къде се продават?
Аз също искам всички да си подхождат, затова ми е толкова трудно да си харесам бурканчета  Embarassed

Същото искам да попитам и аз newsm78 Страхотни са!

Общи условия

Активация на акаунт