Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда тема 33

  • 42 549
  • 772
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 676
Има паркинг 20-30метра вдясно преди паркинга на Токуда, който е много удобен, ако има голяма опашка за Токуда, просто отбивате вдясно и паркирате на него.

# 31
  • Мнения: 139
Като завиете по улицата зад Токуда, в дъното й има подземен паркинг на училище, ако не се лъжа.  Едната бариера е вход за посетители. Таксата е по 3 лв на започнат час, но винаги е бил почти празен, като съм опирала до него.

# 32
  • Мнения: 1 101
По последните дискусии ще вмъкна- наплива в Токуда е толкова голям, че за мен е съвсем логично трудно някой лекар да те запомни. Всъщност такъв поток от бременни жени какъвто е последните 2-3 години никога не е имало там Sweat Smile Нямам идея дали заради лукса или лекарите, но бях на преглед преди няколко седмици и толкова много бременни и наскоро родили жени с бебенца не бях виждала Laughing При д-р Нашар бих родила заради професионализма й. Едвам се добрах до нея, но вече съм раждала при нея първото си дете, доста отдавна, и не ми се проучва друг лекар. Просто сега се оказа,че работи в Токуда, инак за мен мястото и лукса не са определящи. Не, че е лошо и излишно, просто всеки си има някакви приоритети Wink  Д-р Атанасова също е много предпочитана, даже май повече. Но и двете вече не приемат родилки, поне до юни. Ако някой иска да ражда при д-р Апостолова( наскоро приятелка роди при нея и беше мнооого доволна също), нека се разбере от сега,защото незнам дали и там няма да стане тегаво с графика Simple Smile
 Иначе е ясно, че има чудесни лекари и в други болници. Просто темата е за тези Simple Smile

Здравей, може ли да споделиш малко повече информация относно: щом си раждала при д-р Нашар, предполагам си се следила при нея? А може ли да ходя на женска консултация при друга (защото не съм от София?) И ако може като цяло малко повече информация за д-р Нашар (например директно на личния й телефон мога ли да звънна за час в бъдеще?) Благодаря ти!

# 33
  • Мнения: 209
Здравейте, малко актуално инфо от днес за прегледите. Е, нямаше такова чакане за преглед - 2 часа и половина! И това беше при всички лекарки. Между другото, на рецепция повтаряха, че Нашар не приема нови пациенти, а една дама искаше да си запише преглед при Атанасова, но и казаха, че най-ранната свободна дата е края на Юни.

# 34
  • Мнения: 617
Здравейте, малко актуално инфо от днес за прегледите. Е, нямаше такова чакане за преглед - 2 часа и половина! И това беше при всички лекарки. Между другото, на рецепция повтаряха, че Нашар не приема нови пациенти, а една дама искаше да си запише преглед при Атанасова, но и казаха, че най-ранната свободна дата е края на Юни.

Аз миналата седмица чаках за Атанасова 4 часа, предните пъти пак по 2-3 часа. Всеки път е така за съжаление.

# 35
  • Мнения: 1 101
Здравейте, малко актуално инфо от днес за прегледите. Е, нямаше такова чакане за преглед - 2 часа и половина! И това беше при всички лекарки. Между другото, на рецепция повтаряха, че Нашар не приема нови пациенти, а една дама искаше да си запише преглед при Атанасова, но и казаха, че най-ранната свободна дата е края на Юни.

Леле, а това чакане с предварително записан час ли е? Anguished

# 36
  • Мнения: 617
Здравейте, малко актуално инфо от днес за прегледите. Е, нямаше такова чакане за преглед - 2 часа и половина! И това беше при всички лекарки. Между другото, на рецепция повтаряха, че Нашар не приема нови пациенти, а една дама искаше да си запише преглед при Атанасова, но и казаха, че най-ранната свободна дата е края на Юни.

Леле, а това чакане с предварително записан час ли е? Anguished

Да.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 666
Случвало ми се и бебе да се ражда докато чакам за преглед. Нормално е да се чака при положение, че видят и раждания.

# 38
  • Мнения: 617
Случвало ми се и бебе да се ражда докато чакам за преглед. Нормално е да се чака при положение, че видят и раждания.

Да, при мен досега забавянията винаги са били заради спешно секцио и това си е съвсем в реда на нещата. Винаги като ходя си нося вода и нещо за хапване, защото знам, че 2 часа не ми мърдат, но съм решена да чакам, защото знам, че точно при този лекар искам да се прегледам.

# 39
  • София
  • Мнения: 184
Здравейте, някой има ли опит с Детска стоматология в Токуда? Днес запазих час, но останах с впечатление, че нямат опит с деца под 3-годишна възраст. Намерих няколко отзива във форума, но стари.

# 40
  • Мнения: 6 578
Здравейте, някой има ли опит с Детска стоматология в Токуда? Днес запазих час, но останах с впечатление, че нямат опит с деца под 3-годишна възраст. Намерих няколко отзива във форума, но стари.

Аз съм водила сина ми, но той е на 11.
Работят с НЗОК, но не са лекари от Токуда. Лекарят ми каза, че са частен кабинет под наем в болницата.

# 41
  • Мнения: 9
Здравейте, въпрос към вече родилите, които са си закупили пакета за бебе, доколкото разбирам, той включва най-вече ултразвукови изследвания на новороденото, но как стоят нещата с ваксините, прегледите след раждане и след изписване на бебето има ли друг пакет при педиатър, трябва ли да се направи предварителна уговорка с него?

# 42
  • София
  • Мнения: 6 726
Здравейте, въпрос към вече родилите, които са си закупили пакета за бебе, доколкото разбирам, той включва най-вече ултразвукови изследвания на новороденото, но как стоят нещата с ваксините, прегледите след раждане и след изписване на бебето има ли друг пакет при педиатър, трябва ли да се направи предварителна уговорка с него?

След изписване имате право на 2 безпплатни прегледа в Токуда в рамките на 30дни (мисля, че толкова беше последно)

# 43
  • Мнения: 849
Здравейте, предстоят ни профилактични прегледи за бебе на 6 месеца - Ортопед и ехография на коремни органи. Някой да е правил в Токуда? Дали на едно място се ходи за тези специалисти или по различни отделения?

# 44
  • Мнения: X
Здравейте!

Искам да дам много добър отзив за Др. Апостолова. Родих при нея наскоро и съм изключително доволна. При нея не се чака често повече от 20, 30 мин, така че ако има чуденки при кого да отидете без да чакате по 2 часа я препоръчвам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт