Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда тема 33

  • 44 443
  • 772
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 2 016
Всички раждания в Токуда са по НЗОК и се доплаща за по-добри условия. НЗОК казва, че пациента не трябва да доплаща нищо! С изключение например на смяна на тазобедрена става, което разбира се не е този случай.Момичета при раждане не се купуват и доплащат лекарства и консумативи!!!!

# 766
  • Мнения: 311
Момичета ,  на сайта на болницата има списък за родилното , актуален ли е или трябва и нещо допълнително ?

# 767
  • Мнения: 90
Така де, може да осигуряват пелени Памперс, скъпа козметика за бебето и не знам си какво, а един аспирин да не може… Grinning

# 768
  • София
  • Мнения: 2 016
Така де, може да осигуряват пелени Памперс, скъпа козметика за бебето и не знам си какво, а един аспирин да не може… Grinning
Ама тези неща са подарък от дистрибуторите на продуктите, безплатно ги дават на Токуда Blush Даже и тука нямат разход.

# 769
  • Мнения: X
някой ще пуска ли нова тема ? Защото тази ще я блокират ? А аз не искам да пускам нова ?

# 770
  • Мнения: 71
Лекарството беше Солпадеин. Знам ли, може да нямат, а те ми вляха системи, които не помогнаха, дадоха профенид, който също не помогна, и след това ми изписаха лекарството някой да ми го донесе. Е, и то не помогна, ама не това е темата Simple Smile

Аз искам да попитам, след като родим можем ли да излизаме в коридора дето са асансьорите, там има нещо като чакалня, която си е достъпна за външни лица? Един вид ще можем ли да се видим с таткото ако трябва да донесе нещо, да говорим и тн?

Родих на 24 юни. Имах ужасно главоболие от епидуралната и ми казаха някой да ми донесе лекарство. Не ми дадоха да сляза до аптеката или да си взема сама лекарството от таткото. На следващия ден нямаше вода в бутилки (тези двете, които дават) и казаха, че можем да слезем до кафето да си купим вода. Беше адски тъпо... Предния ден не ми дадоха да си купя лекарство от същия етаж, на който е кафето....
Как така ще си купувате, или ще ви носят лекарство? Не трябва ли те да ви дадат? Най-малкото вие сте под техен надзор, трябва да контролират какво приемате, докато носят отговорност за вас. След това идва и цената, която плащаме, точно за да получим уж висок клас обслужване и отношение.
Аз направо съм изумена

# 771
  • Мнения: 90
Така вече ми звучи по-добре, щом са ви давали и друго. И пак не ми е сериозно да се внесат отвън  лекарства от ваши близки.
За козметиката и памперсите не бях се замисляла, че са рекламни, но има голяма логика Grinning
А относно новата тема, аз не знам как се правят тези чудеса, нова съм Grinning някой по-опитен ако се намеси ще е супер

# 772
  • Мнения: 95
Хайде в новата тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1358516 . Дано съм я пуснала правилно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт