къде спи бебето ви

  • 6 845
  • 143
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 042
На етърва ми сина и още спи с тях в леглото, а е вече на почти 7г. Дори от време на време гони майка си да спи в кошарата му, а той спи с баща си в леглото.  Shocked А тя след това ми се оплаква, че се схванала и не можела да си опъне краката, но пък иначе и било удобно.  ooooh! Shocked

 Shocked Shocked Shocked #Crazy #Crazy #Crazy Shocked Shocked Shocked

# 31
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
За мен това ще означава сериозна криза в отношенията.
Тогава би трябвало да се позамислиш за отношенията ви... Thinking
По темата-беба си спи в нейното кошче,долепено до нашето легло. Но не ми пречи да я взимам при нас понякога...Не мисля,че ще е световен проблем да си спи после в кошарата. Давай както ви е удобно Hug
Апропо,ако и моят мъж хъркаше,със сигурност щеше да спи в другата стая Joy Joy Joy и не мисля,че точно това ще означава сериозна криза Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 8 917
Дъщеря ни никога не е спала в нашето легло.Винаги в креватчето си.

# 33
  • Мнения: 2 000
Митко до 1 година спеше между мен и мъжа ми. Причината е, че беше много ящен и по цяла нощ искаше да суче. Освен това заспиваше само на цица и през деня, и през нощта. След като го отбих започнахме да го свикваме да заспива в неговото си легло. Малко трудно стана тази работа, но не е невъзможно. Пламен си спи в кашарата, но през нощта като огладнее го взимам при нас и така си доспиваме в нашето легло.

# 34
  • Свиленград
  • Мнения: 269
  Колкото до
....да спите с мъжа си на отделни легла, камо ли пък в друга стая. За мен това ще означава сериозна криза в отношенията.
само мога да кажа, че сериозна криза в отношенията може да има, даже ако мама и татко спят в едно легло. Просто не това е показател  Wink
[/quote]
Абсолютно съм съгласна. Откакто е роден синът ни спим отделно,а бебето спи при мен или в неговото легло, или в моето. Като порасне ще искам да е до мен,но то няма да иска,така че....всяко нещо с времето си. Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 7 097
Калина като бебе си спеше в креватчето, но от половин година, че и повече, се настани трайно при нас на спалнята. На мен не ми пречи, напротив - обичам да е близо до мен.

# 36
  • Мнения: 2 271
Само през първия месец при нас на спалнята.От тогава до сега само в нейното легло.Като и кажа"Хайде да спинкаш!" тича към креватчето,казва"нани" и се опитва да се качи през решетките!

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Странно... Сега ме мързи да ровя, но скоро имаше тема, в която стана ясно, че децата на повечето мами спят при тях... Явно са се научили на ред и дисциплина оттогава насам  Crazy

Дъщеря ми спеше до 6-7 месечна в креватчето си. После се научи да заспива на гърдата вечер, като се отби пък търсеше прегръдка и така- сега заспива при нас на спалнята, местя я в кошарата, но по някое време пак идва при нас и така се събуждаме тримата в едно легло.
За какви кризи и какви 5 лева говорите, недоумявам  #Crazy С мъжа ми се разбирам перфектно, секс правим като за световно, голям праз, че дъщеря ни спи при нас...

# 38
  • Мнения: 2 211
До 1.5 година при нас на спалнята, а после на голямо легло в детската.

# 39
  • Мнения: 46 572
Първо спяхме в една стая, тя в кошара, ние на спалнята. От както стана някъде на годинка, спи сама, щях да я отделям към 6-7 месец, но нещо не се организирахме.

# 40
  • Мнения: 660
Първия месец спеше в неговото си легло. По три-четири пъти нощем се буди да го кърмя. С течение на времето той ставаше все по-тежък, а аз - все по-изморена и започнах да залитам в просъница и трудно да го вдигам. Започнах да се страхувам, че някой път ще го изтърва. Освен това кърменето нощем седнала така ми натоварваше кръста, че не можех да го изчакам да си досуче, а денем ходех превита. Оттогава спи в моето легло през нощта, а през деня - в неговото си, или в коритото, когато съм в кухнята, и се чувстваме много добре и двамата.
Не смятам да отделям детето си в самостоятелна стая дори след отбиването, ако то само не го пожелае, тъй като съм страдала от нощни страхове и кошмари и не бих желала да му го причинявам.

# 41
  • Мнения: 2 427
Нашето бебе определено ще си спи само в стаята.Естественно,неговата е долепена за нашата и врата ще бъде широмко отворена,но ми се иска да се чувства независимо и да знае че може да се справя и само.За мен да се възпитава увереност в собствените сили и качества е много важно за изграждането на характера в един индивид.Щерка ми също си спеше сама в стаята от малка и това за нея беше най-нормалното нещо на света.Естественно гушкала се е и в нашето легло,но тя самата предпочиташе да спи отделно,защото и е било тясно при нас.

# 42
  • Мнения: 619
Спи на леглото си,което е залепено за нашето.Мислихме да я местим в нейната стая,но зимата нямаме възможност да отопляваме и там,така,че ще продължаваме заедно...

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562
Божидара си спи в нейното легло.Така смятам,че е най-правилно за нея,а и за нас Peace.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 252
Синът ми спа до края на септември с мен на спалнята, а таткото бе командирован в другата стая. В началото опитахме с бебчо в кошарата, а тати при мама, но ставаше голяма суматоха като се събудеше бебо. Чувах го късно, след като бе вдигнал цялата къща накрак. Ставах и го вземах да го кърмя, таткото ставаше и започваше да се чуди с какво да ми помогне, подлагаше ми възглавници, гъделичкаше бебето, за да не заспива и така сутринта и двамата бяхме гроги. Сутринта рано таткото отиваше на работа и едвам изкарваше работния ден. В един момент го съжалих и тогава решихме да спя с бебето, за да може той да си почива през нощта. Така бебето бе до мен и само като се размърдаше го кърмех, без да се налага да се събужда и после да го приспивам.
В началото на месеца върнахме бебчо в кошарата и той нямаше нищо против - пак се храним през нощта - по-скоро рано сутрин, но става без да притесняваме татко, защото той по-това време става за работа.
За нас това бе най-удачния вариант.

Общи условия

Активация на акаунт