къде спи бебето ви

  • 6 811
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 819
Казваш,че стаята ви е малка, но все пак имате детско креватче,не бихте ли могли да му сложите колелца, а сутрин ще си го местите на мястото му.Другият вариант е- пак до вашето легло,но може да му махнете решетката, така хем си е в кревата,хем решетката няма да ти пречи при обслужването нощем на бебчо/ моя приятелка така направиха и още си спят така,детенцето и е на 4,5год. /- става като едно голямо легло  Laughing. Това е, за което се сещам, дано съм била полезна  Peace

# 16
  • Мнения: 8 505
В леглото си.Щеше да спи и в отделна стая,ако имахме такава.

# 17
  • Мнения: 4 621
От самото начало спи в леглото си в нейната стая Peace

# 18
  • Мнения: 6 461
 Simple Smileв креватчето си
Всеки си знае мястото в къщи. Simple Smile
както казват "Всяка жаба да си знае гьола" Laughing

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 19:39 от дими

# 19
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абсолютно неприемливо за мен!

 Мъжът да си спи до жена си, а детето си спи в леглото! Това, че се е появило бебе, не означава, че трябва да спите с мъжа си на отделни легла, камо ли пък в друга стая. За мен това ще означава сериозна криза в отношенията.

Напълно съм съгласна с това изказване, абсурдно е, така само ще се отчуждите с мъжа си. Моя син спи в кошарата си и не можеш да го накараш да спи някъде другаде освен в кошарата или количката. Ако е сънувал кошмар или му е зле идва при нас гушва се в мен и като усети, че се унася се мести в леглото си. Ще ти предложа един вариант който е удачен и за теб и за мъжа ти и за бебето. Ние направихме следното, залепихме кошарата до нашето легло, махнахме решетката и така хем съм с мъжа си хем мога да обслужвам малкия. Той много се буди нощем и се налага по 10 пъти да му давам сок. И така само се протягам и му го давам. И в същото време всеки си е в леглото и се чувства спокоен.

# 20
  • Мнения: 3 042
вместо да ставам и да вися над креватчето е достатъчно само да протегна ръка и да му дам да пие вода или биберона, да го завия или просто да ми държи ръката , за да заспи.

Аз постигнах това като долепих детското легло до нашето. Така бебетата си спяха в тяхното легло и аз почти не ставах.

На бебето мястото му е в неговото си легло! Иначе за какво си го купила. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 103
Абсолютно неприемливо за мен!

 Мъжът да си спи до жена си, а детето си спи в леглото! Това, че се е появило бебе, не означава, че трябва да спите с мъжа си на отделни легла, камо ли пък в друга стая. За мен това ще означава сериозна криза в отношенията.
Peace

# 22
  • Мнения: 812
поразгледй темите - почти на всяка страница някой пита как да върне детето обратно в леглото му, как да спре да го приспива и т.н.
моят опит е следният: колкото и да ми е било трудно, да ме е мързяло, боляло и да ми се е спяло, винаги съм ставала от леглото и съм отивала при детето. за мен (а и за всички други у дома) това беше нормалното положение: родителите си спят заедно в леглото, децата си спят в техните легла. детето свиква така, както го научиш. естествено е след време да протестира, дори да страда, когато изведнъж решиш да промениш установения ред. и какво се получава: в един момент решаваш, че искаш съпругът ти да легне до теб, а детето да си отиде в стаята и се започват драми, защото детето с право изисква да не се нарушава рутината...
абсолютно подкрепям  Peace

# 23
  • Мнения: 7 821
поразгледй темите - почти на всяка страница някой пита как да върне детето обратно в леглото му, как да спре да го приспива и т.н.
моят опит е следният: колкото и да ми е било трудно, да ме е мързяло, боляло и да ми се е спяло, винаги съм ставала от леглото и съм отивала при детето. за мен (а и за всички други у дома) това беше нормалното положение: родителите си спят заедно в леглото, децата си спят в техните легла. детето свиква така, както го научиш. естествено е след време да протестира, дори да страда, когато изведнъж решиш да промениш установения ред. и какво се получава: в един момент решаваш, че искаш съпругът ти да легне до теб, а детето да си отиде в стаята и се започват драми, защото детето с право изисква да не се нарушава рутината...


Споделям същите разбирания, "Всяка жаба да си знае гьола"!

# 24
  • Мнения: 1 455
Сина ми си е ревлив и от малък го свикнах да го взимам при нас,но малко по малко сега си свикна в неговото легло! Дъщеря ми е толкова кротко бебе,че до сега вече 7 месеца не ми се е налагало да я взимам при нас! Всичко си е до дете според мен! Wink

# 25
  • Мнения: 1 101
Обикновено спи в неговото легло, но се случва да го взимаме и при нас.

# 26
  • Мнения: 742
От самото начало спи в леглото си в нейната стая Peace
Peace
Криската спи сама в отделна стая още от втория месец - така и тя се наспива и ние също. Вечер като огладнее - мъжът ми я носи -аз я кърмя и обратно всеки в креватчето си Hug

Аз също мисля, че на мъжът мястото му е до жената. Не е лесно да си родител Hug

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Бебенце си спи в кошарката си която е до нашето легло, но от време на време се налага да се гушка при нас.  Simple Smile

# 28
  • На небето
  • Мнения: 5 530
поразгледй темите - почти на всяка страница някой пита как да върне детето обратно в леглото му, как да спре да го приспива и т.н.
моят опит е следният: колкото и да ми е било трудно, да ме е мързяло, боляло и да ми се е спяло, винаги съм ставала от леглото и съм отивала при детето. за мен (а и за всички други у дома) това беше нормалното положение: родителите си спят заедно в леглото, децата си спят в техните легла. детето свиква така, както го научиш. естествено е след време да протестира, дори да страда, когато изведнъж решиш да промениш установения ред. и какво се получава: в един момент решаваш, че искаш съпругът ти да легне до теб, а детето да си отиде в стаята и се започват драми, защото детето с право изисква да не се нарушава рутината...
абсолютно подкрепям  Peace

Съгласна съм. На етърва ми сина и още спи с тях в леглото, а е вече на почти 7г. Дори от време на време гони майка си да спи в кошарата му, а той спи с баща си в леглото.  Shocked А тя след това ми се оплаква, че се схванала и не можела да си опъне краката, но пък иначе и било удобно.  ooooh! Shocked

# 29
  • Русе
  • Мнения: 170
Бебенце си спи в кошарката си която е до нашето легло, но от време на време се налага да се гушка при нас.  Simple Smile
и при нас е така, но вече с две детски легла

Общи условия

Активация на акаунт