Ползвате ли Барбарони и удобни ли са?

  • 1 877
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 459
Виждала съм в заведения, на плажа.. синът ми иска вкъщи да има, ама ме притеснява, че са доста обемни.
Имате ли вкъщи? Ползват ли се? Каква форма? Удобни ли са?
Изобщо споделете, ако имате по-чест домашен досег с тази мебелировка 😁

# 1
  • София
  • Мнения: 12 237
Аз взех един и за моите, поръчвах покрай "Плюшено мече", но ще им е за Коледа и засега нямам отзиви. Иначе е доста голям и ще си заема място, да видим дали ще го ползват.

# 2
  • Мнения: 29 446
За мен лично НЕ е удобно. Може би, ако имаш огромна стая с малко мебели или пък лятото за голяма тераса.

# 3
  • Мнения: 5 150
Имаме огромен xl, много си го обичам.

Но за лятото не ми харесва, запарват ми на бедрата Simple Smile

Има различни размери, различни форми, различни дамаски, десени, все нещо ще пасне. Но съвет - вземете такъв, който е с перящ се калъф. Не пишете на колко е синът ви, но детските са доста дребнички,  не заемат много повече място от стол.

# 4
  • Майничка
  • Мнения: 12 584
Духи, като за вас - XL. Имаме, заема място, но е много удобен. Първият кучето го поразпори и му намали обема, та засега е на изчакване да стана мукаят и да му ушия нов калъф от стари дънки. Вторият е с двоен калъф, засега оцелява. И двата са тип круша.
П.П. През лятото щерката мята тънка плажна кърпа отгоре.

# 5
  • Мнения: 10 459
Абе мъж си е синът вече, гледам размерите за възрастни 😁 На 17 е почти
Обаче това за кучето ми дава доста точки назад, не бях се замисляла. Моята е много бясна, всички играчки разпердушинва ..
В стаята му има място общо взето, но това със запарването пак не е гот - той още стои на отворен прозорец, не си го представям лятото 🙄🙄
Може би за вилата, когато сътворим верандата, ще е по-добре.

# 6
  • Мнения: 12 806
Лично за мен са неудобни.
Близки си купиха, отначало им бяха интересни и ги ползваха - те имат наистина голямо помещение, но вече гледам са ги махнали и смотали някъде.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 616
Според мен бъдещия ползвател трябва да го пробва преди да го купите. На вилата на родителите на ММ има 4 броя, два круша и два ябълка. Първия го занесохме ние, беше круша страшно удобен, но заемаше много място у дома. След това ММ е сестра му купуваха по един от различни места и нито един не беше удобен. Като отидем на вилата всеки гледа да седне на удобния и той взе да сдава багажа.

# 8
  • Мнения: 24 369
За дъщеря ми е много удобен. По цял ден седи в него, чете книги, слуша музика, абе ползва си го повече от година

# 9
  • Мнения: 4 771
Голям, заема място, събира прах и не знам точно как се пере (ако изобщо се пере).

Обмислях такава покупка за стаята на сина ми, но в крайна сметка взехме диванче - разтяга се и когато има приятели на гости, те спят на него. В сгънато състояние детето го използва за четене и игра. И таблет би гледал там, ама няма интернет в неговата стая (нарочно) Scream

# 10
  • София
  • Мнения: 12 237
За прането не би трябвало да е проблем, моят има и външен и външен калъф. Тоест сваляш външният и си го переш. За място ще заема доста място, а за удобство нямам представа, още не са го пробвали.

# 11
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Имаме два средни,удобни са както за сядане,така и за лягане, ама ставането е голям зор...

# 12
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Барбарона заемаше много място, пълнежа е с нещо като стереопорени топчета, но проблема се появи с котката, която се изпуска на него и го командировах в чувал на тавана.
Преди дни видях по- малък като столче, табуретка, със свалящ се калъф за 15 лева, ако ми потрябва, такъв ще взема.

# 13
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Дъщеря ми има в стаята си.
Ползва си го с удоволствие.

# 14
  • Мнения: 2 912
Имахме такъв тип , на мен и на мъжа ми беше много неудобен, детето като беше на 5-6 години го харесваше. Заемаше ужасно много място и го подарихме на съседите, те го ползваха няколко месеца и го разкараха. На картинка изглежда добре, но трябва да е в голяма и празна стая. Не си представям да го тупна в 12-13 кв.м.

Общи условия

Активация на акаунт