Ползвате ли Барбарони и удобни ли са?

  • 1 885
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 435
Дъщеря ми, когато беше на 10-11 години имаше тип круша. Ползва го около година. Може би беше от материята, но събираше много прах и косми. Поне веднъж в седмицата се налагаше "основно" почистване - с влажна кърпа го обтривах целия. Степа се много бързо и го изхвърлих. Аз не бих купила отново.

# 16
  • Мнения: 201
Привет на всички!
Първоначално бях купил за родителите ми (форма - круша), понеже им се връзваше добре в хола. Първоначално бяха много скептични, но след седмица-две започнаха много да го харесват. Даже поръчах втори, че да седят едновременно Grinning
Аз също имам  (форма ябълка) и също е удобен.
Уловката е, да бъде от промазан плат. Така не се цапа много, не задържа прах и дори светъл (като моя) не се цапа лесно. Пълнежът също е от важно да е добър. Стиропора, който слагат масово, хич не е вариант. Много шумен и неудобен. Без да правя реклама, но след множество тестове на място, едиствено от барбароните, които се намират на бул. Христо Ботев съм доволен. Който има желание, нека пише на лично и ще дам координати. (наистина не работя там и не е реклама, а лично впечатление и препоръка)

# 17
  • Мнения: 11 154
Имаме голяма круша. Красив е, с дамаска от нещо като изкуствена кожа, тоест поддръжката е лесна и не се цапа особено. За удобен - не смятам, че е особено удобен и рядко някой седи на него. Ползвам го основно като "СТОЛА" за трупане на дрехи и други неща. Трудно се пренася в друга стая - като му избереш мястото, това ще е поне за известно време.
От "Ботев" е купен и нашият, след известно проучване за качество, цена и асортимент.

# 18
  • Мнения: 1 272
Ето нашите, тип круша са и са много удобни. Но бяха доста скъпи, мисля 180 единия. При нас доста се използват и се маха горната част и се пере.

# 19
  • Мнения: 2 200
Барбароните са нещо, през което трябва да се мине като етап. Най-често се ползват година-две и писват. Нашият е доста голям, имаме го от около 4 години. Основно децата (на 8 и на 4) и гостите им си играят с него - бутат се, теглят се, подскачат и скачат върху него. Май няколко пъти дори съм кърмила върху него. Но все по-често се замислям къде да го командировам.

# 20
  • Мнения: 4 809
Барбароните са нещо, през което трябва да се мине като етап.

Мисля, че точно този етап ще пропусна. 😆

# 21
  • Мнения: 10 593
И аз си мисля, че не е моето сега.. Когато стане верандата, може би ще пльокна там 1-2 Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 180
Не знам дали е етап, ама когато с М се изнасяхме на квартира и се чудеше дали да си вземе барбарона, който имаше от поне две години, майка му го помоли да ѝ го остави защото беше свикнала да си седи на него и да си рисува на статива. Ползва го демек вече 5 години за целта Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 631
Ние преди няколко години си купихме един доста голям барбарон.
В началото много си го ползвахме докато топченцата му не се бяха понамачкали, сега... не бих казала, че е удобен. Трябва да го понапълним отново, в момента седи на остъклената ни тераса и отново не се ползва освен за събиране на прашуляци Grinning
Тъй като чакаме бебе, се чудя дали да не го изпера, и да го ползвам като вид гнездо да си лежи там така през деня, тъй като буквално ако някой седне става една голяма дупка в него и няма излизане. Но определено трябва да му се сменят топченцата вътре ако е с такива, защото се смачква и става неудобен.

# 24
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
На сайтовете на производителите обикновено се предлага пълнеж за досипване.

# 25
  • Мнения: 2 200
Има вариант да се купи и само калъф, а пълнежът да е от плюшени играчки.

# 26
  • Мнения: 2 579
Скоро взехме на детето един.
Но и на мен ми е много удобен като седна. Особено на кръста, който ми е малко проблемен.

# 27
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Много ни е удобен и с голям кеф си го ползваме. Важно е обаче, че трябва да се вземе според мен най-големият и с най-много пълнеж, така се запазва във времето, може да се слага в различни формии да се напасва според фигурата на седящия. При малките я няма тази възможност.

Взех го като за моя приятел като място, от което да се играе плейстейшън, аз там си чета книга или си цъкам телефона и макар аз да съм ниска, а той - по-висок, пасва и на двама ни.

Всъщност аз си мечтаех за барбарон, а той беше скептичен, но вече го ползваме и двамата.

Общи условия

Активация на акаунт