Давам бисквитена каша и пак се буди за цокане!

  • 1 005
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
И за да те успокоя малко и аз съм от недоспалите само че ние се будим първо към 12.30 та после към 2, 4, 6 и т.н. не ги броя вече Thinking

И ние така, само 4е оЩе към 23.30 се будим.....ако се будеШе само веднъж Щях да давам банкет  Mr. Green 

 Същата картинка сме и ние  Wink

# 16
  • Мнения: 422
И ние сме така, само че ако той не прояви желание да си иска от другата храна не му давам вечер.Към 1 суче доста активно и след това си спинка......но от както зъбките ни мъчат може и на всечки час да се пробужда .. зависи колко го болят и винаги си търси гърдата просто да се успокои.Според мен е напълно нормално, търси си човечето майчината близост и така се чувства най-добре. Peace

# 17
  • Мнения: 1 173
mama meca, знам ги аз тия работи, ама като ми напълнят бабите главата с думите ... "ми то ще му стигне ли млякото" и откачам (бяхме си скоро в България и още имам травми от там  Crazy).
Благодаря ти за думите, трябваше ми такова успокоение. Hug

# 18
  • Мнения: 988
Сигурна бях аз, че някоя баба има пръст... От нас с Вени  Heart Eyes Hug

# 19
  • Мнения: 22 899
Моето до след годинка се будеше за ядене през нощта.Давах му какви ли не каши  и бишкоти.Не и не ,просто си е било гладно детето или нервничко,ако никнат зъби.

# 20
  • Мнения: 657
 Не винаги бебчо се буди ,защото е гладен(поне моя),понякога просто иска да го гушкам и когато го гушна той заспива бързо,бързо

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 404
И ние сме на същия хал като повечето мами тук. Само че моята бебка се буди и не знам дали не е от глад, но докато не и дам млякото /ние сме на АМ/ не заспива. Така в 1 и в 5 часа. И аз давам вечер каша, но не помага. До сега не се е будила по други причини, освен да яде. На 10 месеца е. До 5-6-тия месец спеше по цяла нощ.

Общи условия

Активация на акаунт