Съни бийч по bTV - 3

  • 44 246
  • 710
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 075
Видях и аз тийзъра по тв, но си мисля, че целувката с натискане между Гомез и Ивон е "преди", а бебето, което чухме да плаче, е синът му. Не ми се вярва толкова голям спойлер да го пуснат ей тъй преди старта.
Иначе си държа на Ивон+Тасев и Гомез+Виктория.

Според вас ще има ли скок във времето и колко ще е голям? Всъщност ако имаме скок, може бебето да е нейното и на Тасев.

# 661
  • София
  • Мнения: 11 622
То мина много време, но мисля, че бебе ще има, имаше бебешка стая в кадрите от снимането на втори сезон.

# 662
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Е тя Ивон накрая на първи сезон не се ли оказа, че е бременна?

# 663
  • Мнения: 4 064
Ивон и Гомез са се събрали заедно и ще се опитват да попречат на Тасев да разбере, че детето е негово всъщност....

# 664
  • Варна
  • Мнения: 17 985
Скрит текст:
Видях и аз тийзъра по тв, но си мисля, че целувката с натискане между Гомез и Ивон е "преди", а бебето, което чухме да плаче, е синът му. Не ми се вярва толкова голям спойлер да го пуснат ей тъй преди старта.
Иначе си държа на Ивон+Тасев и Гомез+Виктория.

Според вас ще има ли скок във времето и колко ще е голям? Всъщност ако имаме скок, може бебето да е нейното и на Тасев.
Ако сезона/летния/ е свършил септември, а Ивон е забременяла през август, през май може и да е родила. Така че ще имаме бебе Тасев.

# 665
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 883
Кадри от новия сезон



# 666
  • Мнения: 4 064
Обаче евала на Иван(ABO) и Андрей, как успяха да дадат тази роля на Бахаров. В перфектния момент, използват това, че хората не го харесват по принцип, и така се създава образа на перфектния злодей... Направо гениално Simple Smile Така да му пасва...

# 667
  • Мнения: 9 486
Случката на Бахаров беше доста след като Съни Бийч е заснет.
За мен е много талантлив актьор, дано не си опропасти таланта.

# 668
  • Мнения: 4 064
Не помня хронология, още след ББ спря да бъде любимец на публиката

# 669
  • Галифрей
  • Мнения: 4 189
Талантлив е да, аз не го харесвам. Мисля,че повечето хора харесват големият Бахаров. Иначе перфектно играе злодей, сигурно в сезон 2 ще бъде още по -злобен. По начина по който прави физилноми и движения, найстина ми иде да го фрасна с тиган.

# 670
  • Мнения: 1 495
И двамата братя играха много добре в Под прикритие. Направо настръхвам като си помисля. А тук пак злодей, опитва се да прилъгва хората, излъчвайки някаква доброта и наивност.

# 671
  • Мнения: 10 887
На Братоева това русо въобще не й отива...

# 672
  • Мнения: 1 494
Е, злодей... Сега, държи се гадно с Гомез, да, ама кой пръв започна. Гомез му омаза колата, само защото сваляше Ивон. От там Никола, който има и комплекси, по отношение на баща си, се озлоби към Гомез. Аз чак злодей не го виждам и се надявам на хубава развръзка за него и Ивон

# 673
  • Мнения: 4 064
Талантлив е да, аз не го харесвам. Мисля,че повечето хора харесват големият Бахаров. Иначе перфектно играе злодей, сигурно в сезон 2 ще бъде още по -злобен. По начина по който прави физилноми и движения, найстина ми иде да го фрасна с тиган.

Да, това имам предвид. Хем искаш да фраснеш с тиган актьора, хем героя... Гениално е

# 674
  • Мнения: 4 075
Явор Бахаров е страхотен актьор. Другото...знаем.

Ехеее, Анжела Забравихйфамилията и Манал Ей Фейтури от новия сезон. Супер, харесвам ги и двете.

Общи условия

Активация на акаунт