Съни бийч по bTV - 3

  • 44 027
  • 710
  •   1
Отговори

Анкета

Любими герои в \\\"Съни бийч\\\"

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 01 май 2021, 14:35
* Може да изберете максимум 3 опции.

# 30
  • Мнения: 1 391
Всички са сладури големи!
За мен Виктория е необоснован образ: от много богато семейство, баща й я пуска да работи при конкуренцията и е толкова безлична! Единственият недостоверен образ в целия сериал!
Познавам момиченца като нея: или бият Никола по разглезеност, или са свръх амбициозни, за да докажат колко са можещи и без татенцето!
И царят на покера беше супер! Не може ли пак да се появи?
Гомес, Младен и Убитака на квартала са ми уникално сладки/смешни! Heart

# 31
  • Мнения: 3 164
За Алексиев и аз още в предната тема писах, че искам образът му да се развие. Заслужава го.

# 32
  • Мнения: 11 570
За мен Виктория е необоснован образ: от много богато семейство, баща й я пуска да работи при конкуренцията и е толкова безлична! Единственият недостоверен образ в целия сериал!

Ти остави как баща й я пуска.
По-интересното е, как конкуренцията я наема и й дава достъп и управленска длъжност 😆

# 33
  • Мнения: 4 069
Малечка, мнението ми е, че усещането за Виктория е такова (необоснован образ, както каза), защото персонажът хем има история и някаква битка (заявена в самото начало), хем е избутан в периферията като второстепенен и знаем малко за него. Предполагам, че мнението за героинята би се променило, ако излезе напред, наравно с останалите.

rummi, в един от първите епизоди точно Никола и баща му спориха по тази тема, Тасев недоумяваше защо е назначена дъщерята на конкуренцията.

Аз я харесвам - допада ми идеята богатото момиче да стане част от бандата и да се бори заедно с тях. Все пак е сериал, в който има и доза комедия (демек драмеди) и няма нужда героинята да копира напълно реалността. Не е риалити или документална поредица.

# 34
  • Мнения: 4 289
Аз обичам Стойчо Розата! Simple Smile гласувах за него разбира се, също за Никола и Младенчо, защото са ми сладки.


За мен Виктория е необоснован образ: от много богато семейство, баща й я пуска да работи при конкуренцията и е толкова безлична! Единственият недостоверен образ в целия сериал!

Ти остави как баща й я пуска.
По-интересното е, как конкуренцията я наема и й дава достъп и управленска длъжност 😆
Хора, сериала е комедия все пак Simple Smile

# 35
  • Мнения: 11 570
Соу, ми комедия де, нали затова съм сложила " 😂 "
Но пък наистина прави впечатлие такъв детайл.

# 36
  • Мнения: 4 289
Соу, ми комедия де, нали затова съм сложила " 😂 "
Но пък наистина прави впечатлие такъв детайл.
Да де, но тогава ще трябва да копаем всеки епизод. То не е и достоверно арабина да предлага дъщеря си на всеки срещнат в слънчака, но нали весело да е. Разтоварващи, леки образи, тук-там малко темперамент, но се плъзгат леко епизодите и ме държат в небрежно - весело настроение. Сладури са всички.

# 37
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 429
Добре де, кой ще закара стопаджията в Айтос ? Simple Smile

# 38
  • Мнения: 11 558
Те нали са го цанили за китарист- ще изкара някой лев, че и за такси ще има.Simple Smile
Днес ми е скучна серията, засега.

# 39
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
"Полякинчето" се казва Веси. Актрисата е Василена Винченцо.

Гласувах за Гомес, Младен и Дарина. И за Никола исках, но пък няма опции. Laughing


Miriel, благодаря за темата! Flowers Tulip

# 40
  • Мнения: X
Познах... Убихте го! Е... Харесвахме го!

# 41
  • Мнения: 30 961
Стойчо вярно даде фира.
Неееее, не е!

# 42
  • Мнения: 4 069
Еее, не. Това със Стойчо беше тъпо.
Сега сигурно ще  падне чуденка има ли нещо общо Веси и как ще я отървем.

AВО...ама много е тъпо наистина.

# 43
# 44
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 429
Жив е, бре!

Никола ще загази Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт