„Отдел Издирване“ - тема 2

  • 26 674
  • 546
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 2 401
Хем ми се иска по-скоро втори сезон, хем е добре да не бързат много и да го претупат😉

И да не забравят кое е най-важното за добър филм:
1. Добър сценарий
2. Добър сценарий
3. Добър сценарий
Ако го има това, ще се намери добър режисьор, който да си избере подходящия оператор и точните актьори и voila 😉

# 481
  • Мнения: X
Андрей, ако има пръст в запознанствато и е от другата страна, може затова да беснее, че е патрулен полицай. Така няма пряк достъп до инфото в отдела. Нещо не е много ясно и при него. 🤔

Последна редакция: сб, 15 май 2021, 00:32 от Анонимен

# 482
  • София
  • Мнения: 13 937
Еми ще ми липсват всички. Дано скоро започне 2 сезон.

# 483
  • Мнения: 8 292
Аз май съм от малкото, на които последната серия не ме впечатли особено, слаба ми е като за финал на фона на целия сериал. Единствено това с Петър донякъде спаси нещата. Дано има втори сезон, че иначе е тъпо.

# 484
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Хареса ми финалният епизод!
Ще очаквам втори сезон!
А Петър си е май на точното място в този затвор ,нито жив нито мъртъв.
И ако Ралица го храни само с филии намазани с маргарин.

# 485
  • Мнения: 6 604
Вчера изпуснах началото и сега гледах, благодаря, Мари. 🤗
В началото (до момента), изстрелите са 3,после само 2? 🤔
И Камен го прострелва в корема май, не в гърдите.
А какво стана с простреляния психолог, казаха ли? 🤔

# 486
  • София
  • Мнения: 13 485
Психологът беше намушкан сериозно и явно е умрял, щом психоложката работи с тях и е все в черно. Чак пък траур за бивш любовник!
Единствената интересна нишка сега е Андрей. Той запозна Валери с Алекс, него го изнудваха с историята от миналото, неговата сестра работи в заведението, около което се върти организацията, няма как да е съвсем чист.
Дори и този опит да притисне уж шофьора ми изглеждаше като шум, с който да предупреди, че полицията следи ставащото в склада. Боби ясно каза, че задачата е само да дебнат и тихомълком замаза всичко, пък после явно беше успял да събере информация и подхвърли на Маги, че нещо не е ок с Андрей.
Чудя се дали Камен не държи Андрей да работи точно с Боби, защото му има доверие, че ще разбере дали Андрей не е в играта. Ицо е перде и не става за подобно вътрешно наблюдение, но Боби вече няколко пъти го показват като много интуитивен и дискретен. И е достатъчно близък до Камен.
Надявам се вторият сезон да е факт до есента, че нямам търпение.

# 487
  • Мнения: 7 106
Да си кажа и аз - изкефих се максимално на целия сезон, серия по серия! Последната беше капака на кефа - хем знаех че ще завърши неочаквано( нали гледах сутринта интервюто), хем изобщо нямаше как да предположа, че ще е точно този финалът. Като в От местопрестъплението Grinning. Не правя анализи що така и що иначе, не ме дразнят дребните пропуски. Гледам и се наслаждавам на актьорите, които си изиграха ролите блестящо и сюжета, които беше майсторски завързан. Нямам търпение за втори сезон.

# 488
  • Мнения: 10 912
Психоложката не е ли бившата жена на Радо, а не просто любовница? Аз с такова впечатление съм останала.

Иначе ми харесва идеята Боби да е сложен да наблюдава Андрей. А този Ицо е голям образ, „Маги, сърдиш ли ми се” и ходи като бавноразвиващ по нея Grinning

# 489
  • София
  • Мнения: 13 485
Доколкото разбрах от разговора в клиниката, Радо и Мария са работили заедно с полицията. Радо е бил женен и е бил с Мария и с още някаква жена. Развел се е и се е оженил за другата, изоставяйки Мария. Нали сега се закачаха и той се оправдаваше, че е женен, а тя го контрира, че и преди е имал и жена, и 2 любовници, та да не се дърпа. Нещо в този дух.

# 490
  • Мнения: 7 232
Дано покажат как точно е станало това с Петър, защото наистина е чудно как са организирали всичко около лечението, смъртта и погребението му.

Тъщата без съмнение никак случайно не се оказа тъща, планувано е всичко, само се чудя дали Алекс е в играта. Сякаш ми се стори, че е искрена и не подозира плановете на майка си. Направи ми впечатление как Койна упорито отхвърляше всички съмнения относно бившата жена и сякаш тя тика и бута дъщеря си към Валери. Използва Алекс, за да се 'внедри' много лично.

И да похваля Койна - страхотна е тази жена! Много достоверно и естествено играе. Удоволствие е да я гледам. Много съм доволна, че са я взели за ролята.

# 491
  • Мнения: 31 326
Точно така Койна бута нещата с връзката и то отдалеч и отдавна. Дали Валери "красивият, безпроблемен полицай" е перфектният мъж за дъщеря и и още повече зет за нея? Много ядове ще бере Валерко, дано остане жив.

# 492
  • София
  • Мнения: 2 401
Интересно 🤔, сериалът завърши с упояването на двамата - Камен и Нера. Какво ли ще ги правят? 🤔...

# 493
  • Мнения: 2 389
Аз пък виждам недомислица в това , че Ивица не каза за новия портиер в България- той със сигурност знае коя е, защото му даде лично поръчка. Нормално е като защитен свидетел да искат макс информация от него. И без това вече е набелязан от организацията  няма какво да губи.

# 494
  • София
  • Мнения: 2 401
А дали в неустоимото предложение за работа на жената на Валери чужбина не стои Salamander? 😉

Общи условия

Активация на акаунт