Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 15

  • 54 206
  • 732
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 37
Перфектни са! Не мога да повярвам,  че това са 510 сс! Изобщо не изглеждат огромни.

 Благодаря ви,да и аз очаквах нещо фрапантно,но сега дори ми се струват малки хи-хи-хи

# 421
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
20 дни след операцията. Не ги харесвам засега ,мисля ,че няма и да ми хресат.
В крйна сметка ми оства успокоението,че мога да ги махна след време и да напрвя повдигане.
Скимката е преди-след.
Дали някоя от вас момиче и се е случвало ,да не е доволна от резултата си ?
Скрит текст:
Скрит текст:
Чудесни са! Много хубав пищен голям бюст! Мисля, че отива на фигурата Ви. Дайте си време да свикнете с новата визия. Аз не бих се замисляла за друга операция, за мен гърдите Ви са много хубави, при все, че аз харесвам по-малки гърди. Много добре стоят на тялото.

# 422
  • Мнения: 180
PetyaB, Вие ли поискахте модела Corse или доктор Стоянов го избра? Този модел на Мотива е със супер висок профил и винаги съм си представяла , че ще стои изкуствено и гротескно , а при Вас седи натурално. За сетен път се убеждавам , че  кубиците, профилите и височините на имплантите стоят по различен начин на всеки.

Последна редакция: нд, 30 май 2021, 10:43 от Mimi2018

# 423
  • Мнения: 416
PetyaB, прекрасни са ! И аз си мислех, че този модел ще стои супер изпъкнало и едва ли не огромно, но са супер !
Може ли да споделиш какъв беше началния старт на гърдите и подгръдната обиколка ?

# 424
  • Мнения: 37
PetyaB, Вие ли поискахте модела Corse или доктор Стоянов го избра? Този модел на Мотива е със супер висок профил и винаги съм си представияла , че ще стои изкуствено и гротескно , а при Вас седи натурално. За сетен път се убеждавам , че  кубиците, профилите и височините на имплантите стоят по различен начин на всеки.

Не изцяло се доверих на преценката на др.Стоянов, той ми предложи като цяло “Мотива и профила Corse както и размера” след като изцяло се съобрази с телосложението ми. Аз също си представях някаква много фрапантна визия,но все пак нищо не казах. Сега с всеки изминал ден съм все по доволна и по доволна от резултата

# 425
  • Мнения: 24
PetyaB, страхотни са.
Направо не мога да повярвам. Моите са 475 corse и са супер големи.
Момичета, вие пихте ли антикоагуланти след операцията и кога ви спадна оттокът?

# 426
  • Мнения: 37
PetyaB, прекрасни са ! И аз си мислех, че този модел ще стои супер изпъкнало и едва ли не огромно, но са супер !
Може ли да споделиш какъв беше началния старт на гърдите и подгръдната обиколка ?

Стартат ми не е бил нулев имах някакви които изобщо не харесвах търся дали имам снимка но не намирам в точни сантиметри ще ви излъжа защото не съм ги запомнила

# 427
  • Мнения: 416
В кои случаи препоръчват модел ергономикс ? Да не са нито чисто кръгли, нито капковидни ?
Между другото, струва ми се, че Мотива изместват Ментор. Все по-често слагат Мотива. Не знам дали каталогът им е по-обширен, имат по-добри договорки с хорурзите или наистина са много хубави.

PetyaB, д-р Стоянов директно Мотива ли препоръча ?

# 428
  • Мнения: 37
В кои случаи препоръчват модел ергономикс ? Да не са нито чисто кръгли, нито капковидни ?
Между другото, струва ми се, че Мотива изместват Ментор. Все по-често слагат Мотива. Не знам дали каталогът им е по-обширен, имат по-добри договорки с хорурзите или наистина са много хубави.

PetyaB, д-р Стоянов директно Мотива ли препоръча ?


 Да директно Мотива ми препоръча като ми каза че ще са най близки до естествени на визия и на допир,не знам по каква причина ми предложи направо тях,но аз не държех дали ще са Ментор или Мотива,но след като ми каза за Мотива и се позаинтересовах и доста положителни отзиви прочетох мисля че ще изместат Ментор изцяло на пазара

# 429
  • Мнения: 416
Мен в Мотива ме притеснява единствено, че не са толкова признати или одобрени, колкото Ментор. Но е факт, че се налагат много стремглаво.

# 430
  • Мнения: 1 346
Здравейте. Нахлувайки в темата след колко години трябва да се сменят имплантите и има ли т.нар. доживотни?

# 431
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
Здравейте. Нахлувайки в темата след колко години трябва да се сменят имплантите и има ли т.нар. доживотни?

Доколкото съм запозната само Ментор се водят т.н "доживотни". Идеята е, че ако нямаш проблеми, няма нужда да се подменят на 10-тина години. Имам приятелка, която живее в Дания преди 18 години си сложи Ментор. Преди година по повод моята операция е питала дали не е време да ги подмени. Казали са и, че ако всичко е наред, няма нужда да се сменят, и че може да си е винаги с тях.

# 432
  • Мнения: 37
До колкото знам и Мотива са с тъй наречената доживотна гаранция,ако нямаме медицински или естетични проблеми можело да не ги сменяме,но това вече е доста относително

# 433
  • Мнения: 6 622
PetyaB, каква е подгръдна ти обиколка? И ако може на лични снимка на началният старт.
Прекрасни гърди са ти се получили! Точно такива искам!

# 434
  • Мнения: 2 063
Да бе, доживотни...
Когато се оперирах преди 10г, най-скъпите, реномирани, квалитетни и най-най-доживотни бяха МакГан (впоследствие алерган) и Ментор.
На Алергана му секнаха живота, следва Ментор.
Никой няма файда от доживотни, нито производителите, нито докторите.
Оборот искат, оборооооот😆

Аз съм с алерган и се чувствам ок, изобщо не са мръднали. Обаче мухата, че ги изтеглиха, яко ми бръмчи в мозъка и ще ги сменям, кво да праа😒

Последна редакция: нд, 30 май 2021, 21:23 от Чисто луда

Общи условия

Активация на акаунт