Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 15

  • 54 059
  • 732
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: X
PetyaB, страхотни гърди! Изобщо не стоят неестествено големи. Докторът много добре е преценил размера. Доколкото разбрах, как ще стоят определени кубици зависи от много фактори, като вид и обиколка на гръдния кош, начален старт, профил на импланта и др. И тук идва ролята на лекаря да прецени най-подходящия размер.

# 436
  • Мнения: 18
PetyaB можели да те попитам при операцията дали трябва да си задължително без лак на ръцете? Тъй като ми предстои операция при Д-р Стоянов . Защото моята маникюристка ми сподели ,че други нейни клиентки са си махали лака само на няколко пръста и така били на операцията .

# 437
  • Мнения: 37
PetyaB можели да те попитам при операцията дали трябва да си задължително без лак на ръцете? Тъй като ми предстои операция при Д-р Стоянов . Защото моята маникюристка ми сподели ,че други нейни клиентки са си махали лака само на няколко пръста и така били на операцията .

Да искат задължително да си без лак на ръцете,не знам дали може само на няколко пръста и на кои точно,аз бях без като цяло на ръцете.

# 438
  • Мнения: 93
Когато попитах преди моята операция ми казаха също, че може само на 1-2 пръста да го сваля. В крайна сметка го махнах целия. Сметнах за лиготия да не мога да си жертвам маникюра едва ли не.  Все пак операционната е по-важна. Не съм била при Стоянов.

# 439
  • София
  • Мнения: 70
Когато попитах преди моята операция ми казаха също, че може само на 1-2 пръста да го сваля. В крайна сметка го махнах целия. Сметнах за лиготия да не мога да си жертвам маникюра едва ли не.  Все пак операционната е по-важна. Не съм била при Стоянов.
Да, без лак. Защото поставят там пулсикуметъра/апаратчето което мери кислорода в кръвта ви/. Обикновено го слагат на показалеца или средния пръст. И въобще е редно да сте без лак.

# 440
  • Мнения: 18
Когато попитах преди моята операция ми казаха също, че може само на 1-2 пръста да го сваля. В крайна сметка го махнах целия. Сметнах за лиготия да не мога да си жертвам маникюра едва ли не.  Все пак операционната е по-важна. Не съм била при Стоянов.
Да, без лак. Защото поставят там пулсикуметъра/апаратчето което мери кислорода в кръвта ви/. Обикновено го слагат на показалеца или средния пръст. И въобще е редно да сте без лак.

Няма да ставам лигла 😁
Дали на няколко пръста или на всичките ,няма значение 😁
Просто съм с гел и с гел лак та исках малко да си спестя ваичкото това пилене,но здравето пред ноктите е по важно така е .

# 441
  • Мнения: 416
Освен апаратчето, което се слага на пръста, ноктите се следят за промяна в цвета. Това е показател дали има или няма проблем, в случай, че възникне ситуация.

# 442
  • Мнения: 14
Здравейте,момичета 🙂 След операцията 3-4 дена имах обилно потене и между и гърдите и по тях ми се получи обрив с много ситни пъпчици.На някой случвало ли му се е? Предполагам,че е от изпотяването,но тъй като час за кожен преглед имам чак след две седмици,а малко се притеснявам да не е нещо от имплантите ще съм благодарна някой да сподели.🙂

# 443
  • Мнения: 39
Най-вероятно е реакция от упойката. Аз се потях две седмици много неприятно заради нея.

# 444
  • София
  • Мнения: 1 774
Кожата ми стана много чувствителна след операцията, започна да се омазнява обилно. Аз също получих обрив - изписаха ми крем, с който мазах и се оправих. Когато имах възможност, гледах да стоя в къщи само по сутиен, за да може кожата да диша.

# 445
  • Мнения: 247
Искам да питам, вече преминалите възстановителния период - кога започнаха за изсветляват белезите и бяха ли лилави на цвят през първите месеци?
Мажа се с няколко крема за белези, но все още си стоят тъмно лилави 😳🤔

# 446
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Здравейте,момичета 🙂 След операцията 3-4 дена имах обилно потене и между и гърдите и по тях ми се получи обрив с много ситни пъпчици.На някой случвало ли му се е? Предполагам,че е от изпотяването,но тъй като час за кожен преглед имам чак след две седмици,а малко се притеснявам да не е нещо от имплантите ще съм благодарна някой да сподели.🙂
От упойката е най-вероятно, при мен също имаше реакция по кожата, но на лицето/стана по-суха от обичайно/. Когато тялото се изчисти от упойката нещата ще се нормализират.
При мен доста по-неприятен беше обилният косопад, започна 3 месеца след операцията и доста коса падна. Но аз си знам, че е от пълната упойка, винаги реагирам така, след подобна интервенция. Може да е някаква особеност на тялото, не знам.
По отношение на потенето, сега/година и 3 месеца след операцията/ при интензивна тренировка първо се изпотявам между гърдите, но не ми създава дискомфорт.

# 447
  • Мнения: 1 544
По отношение на косопада - приемах 3 месеца преди операцията биотин и колаген превантивно. Винаги има косопад след упойка, моят беше сведен до минимум.

# 448
  • Мнения: 44
Здравейте! На 12.04 ми беше операцията, и този месец имам закъснение на месечния цикъл вече 6ти ден (не съм бременна на 100%). Миналият месец бях на контролен преглед, ехограф и цитонамаска, всичко беше наред. Мислите ли, че може да има хормонален дисбаланс заради операцията или пълната упойка? 🤔 Ако някой има сходни проблеми може да ми сподели на лично съобщение☺️

# 449
  • Мнения: 123
ShoDA и при мен имаше забавяне 6-7 дена след операцията,може и заради приема на антибиотици 10 дена, 2 вида болкоуспокояващи и другите назначени лекарства. Вярно, че при мен беше голяма операция, с много премахване и огромни разрези, но все пак. Чакам да видим, този месец вече би трябвало да си вляза в релси.

Общи условия

Активация на акаунт