Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 15

  • 53 803
  • 732
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 36
Здравейте момичета,колко време след операцията и свалянето на конците започнахте да третирате белезите?

# 466
  • Мнения: 26
Здравейте момичета! Аз също имам въпрос, вече съм на трети ден от операцията ми при д-р Молов - анатомични Mentor 415cc при почти нулев старт. Знам че е още рано, и гърдите все още са отекли и тепърва ще се наместват и променят , но в момента ги чувствам много нагоре и стърчащи напред, като се гледам в профил изобщо не ми харесва, все едно ми започват от мишницата, буквално се чувствам като борец😐 Някоя от вас била ли е така и възможно ли е това да е от отока и в последствие да си "слезнат" надолу и да си заемат естествена форма?
Здравей,би ли разказала подробности да самото протичане на операцията,с какво да съм подготвена.Болката силна ли е?

Здравей, ами наистина при всеки е доста индивидуално. Аз излезнах от успойката сравнително добре, все едно не си бях доспала. Относно болката първите 3 дни наистина си ме болеше много, усещах много голямо напрежение (все едно всеки момент ще гръмна), предполагам е от самото разтягане на кожата, понеже при мен е от почти нулев старт. Със ставането в началото е хубаво, ако имаш някой който да ти помага, защото аз нямах и всеки напън в опит да стана беше ад. На третия ден вече, успява да ставам доста по-леко, само сутрин е кофти, защото цяла вечер не си имала движение и си схваната цялата. Днес ще ходя за махане на дренаж и да видим как е положението.
При кой доктор е операцията ти?

# 467
  • Мнения: 14
Здравейте🙂 Някъде много напред в темата четох за немски аутлет магазини за бельо,в които има сутиени на триумф. Предстои ми контролен преглед на месец след операцията и ще помоля някой,който знае къде има най-близо до клиниката на д-р Георгиев да ме насочи 🤗 Иначе кога след операцията почнахте да сваляте сутиена?

# 468
  • Бургас
  • Мнения: 959
Meli$a , в такъв случай според мен може да смениш крема. Може да пробваш с Мадекасол /купува се от Турция, но го има в ОЛХ и в разни други сайтове/, както и Контратубекс - има в него Хепарин, който спомага точно за лилавия цвят на белезите. Ило пък направо кремче Хепарин?

# 469
  • Мнения: 247
Meli$a , в такъв случай според мен може да смениш крема. Може да пробваш с Мадекасол /купува се от Турция, но го има в ОЛХ и в разни други сайтове/, както и Контратубекс - има в него Хепарин, който спомага точно за лилавия цвят на белезите. Ило пък направо кремче Хепарин?
Благодаря, но хепарина не е ли за разширени вени? Засега мисля да си продължа с крема и ще видя дали след няколко месеца ще подейства. 🙂

# 470
  • Мнения: 133

Добре ще е да има кой да ти пазари в първите дни примерно храна, лекарства...2-3 дни отпуска не са ли малко,дори и да работиш от вкъщи.

Мерси! Няма да имам проблем и в последния момент да си взема допълнително дни, ако не се чувствам добре. А някакви съвети за дрехи и храна, които да предвидя? Операцията ще е юли месец, но температурите могат да са както 15, така и 35 градуса...

# 471
  • Мнения: 14
При кой доктор е операцията ти?
При Молов в София.

Последна редакция: пн, 07 юни 2021, 15:44 от bubanka

# 472
  • Мнения: 58
Един месец от операцията. Вече нямам почти никакъв дискомфорт. Коричките на белезите паднаха, много са финни и тънки. По тях видимо се разбира прекрасното изпълнение на хирурга,много прецизна ръка 👏👏👏
Все повече хора ми казват ,колко са перфектни като големина ,нооо аз не ги приемам все още 🤷‍♀️

Последна редакция: вт, 08 юни 2021, 11:40 от Mimilotaa

# 473
  • Мнения: 121
За белезите на мен ми казаха с Madecassol .След цял месец още има малко корички да падат и там където се пресича Т- образния разрез не се е затворило добре.  На тези места пръскам със спрея тип пудра, навсякъде другаде мажа с крема с невен на Кройтерхоф. Трябвало всичко да си изпада и тогава да започна мазането за белези, но избързах и си  поръчах два крема Madecassol от този сайт, на другия ден дойде.

https://www.turski-lekarstva.com/bg/products/madekasol-krem-40g- … decassol-crem-40g

# 474
  • Мнения: 416
Mimilotaa, много са се променили спрямо предишната снимка, някак по-стегнати стоят. Със сигурност ще се променят още и то към по-хубаво.
Колко кубика са, анатомични или кръгли и какъв профил и проекция са ?

# 475
  • Мнения: 58
490сс кръгли гладки,висок профил, проекция 5,8см

# 476
  • Мнения: 416
Здравейте ! Обръщам се към дамите поставили импланти Ментор с кохезитет 3.
До колкото разбрах са най-твърди. Как се усещат ?

# 477
  • Мнения: 58
Здравейте ! Обръщам се към дамите поставили импланти Ментор с кохезитет 3.
До колкото разбрах са най-твърди. Как се усещат ?
Аз съм с Ментор Xtra gel който са( или екстра пълни ) ,мога да кажа след като омекнаха вече ,че са сравнително меки,не мога да усетя кое е моята жлеза( а аз си имах  материал) кое е импланта.На допир са като естествени стегнати гърди на младо момиче 😁👌

# 478
  • Мнения: 44
Моята операция беше на 12.04 и вече са доста меки. Имат още малко отдолу да се отпуснат. При мен имаше 2ра степен птоза и затова решихме с доктора да сложи по-твърд имплант. ☺️

# 479
  • Мнения: 416
А кохезитет 3 е и по-изпънен с гел ли ? От това ли идва по-голямата твърдост или от самия гел вътре ?

Общи условия

Активация на акаунт