Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 15

  • 53 919
  • 732
  •   2
Отговори
# 450
  • Мнения: 22
ShoDA, не се притеснявай. Тялото ти е преминало през голям стрес, нормално е, ще влезе пак в ритъм. При мен също имаше забавяне. 🙂

# 451
  • Мнения: 93
На мен също ми се разбута малко цикъла първия и втория месец, но после всичко се нормализира. Но пък каква свръхчувствителност на гърдите имах при първия цикъл... не е истина! Зърната не търпят докосване, а циците ще гръмнат всеки момент 😁 Спомням си, че ми мина през ума: Е това ако е всеки месец как ще издържа не знам. Но това беше - на втория месец всичко си беше наред

# 452
  • Мнения: 58
Момичета ,някоя от вас качвала ли е килограми след операцията? Качила съм 3 кг. ,и нямам идея защо.Изключвам разбира се тежината на имплантите 1кг. 😁

# 453
  • Мнения: 93
Отново аз 😁 3-4 кг, а сантиметрите бяха много. Бях като 5мес бременна. До 3тия месец след операцията даже бях с 1 кг надолу

# 454
  • София
  • Мнения: 4 884
Поддържам едни и същи килограми преди и след операцията, въпреки наличието на имплантите, близо кило тежки.

# 455
  • Мнения: 247
И аз нямам промяна в теглото след имплантите.
Най-вероятно при вас се дължи на повече хапване и по-малко движение. 🤷‍♀️
Обаче по моя въпрос за белезите, никой не отговори 🙄

# 456
  • Бургас
  • Мнения: 959
Мелиса,  ще избледнеят белезите около 6 месеца след операцията.  Само ги пази от слънце лятото и се мажи редовно. С какво ги мажеш и колко месеца минаха? Релефни ли са?

# 457
  • Мнения: 1 023
Моите не избледняха, мазах ги с някакво много уж добро мазило, но предполагам, че е трябвало да съм по-настоятелна, каквато не бях. Поне са ми в ямката на мишницата и почти не се виждат.

# 458
  • Мнения: 20
Относно килограмите - свалила съм даже кило, но всичко е много индиводуално. Никой не трябва да се чувства зле, защото както Мелиса е написала промяната в начина на живот, забраната за кардио трнировки, а и приема на различни лекарства също оказва влияние. С малко по-осъзнато хранене и движение нещата ще се регулират. Simple Smile

Аз мога да се похваля, че в четвъртък ми свалиха конците. Определено ми олекна. Доктор Хатър каза, че всичко изглежда добре. Имам разлика в големината на ареолите, която ще видя с времето дали ще се оправи. Препоръча ми да мажа с Кело Кот и Липобаза. Но тези стрии много ме притесняват. Някой продукт или бабин трик да ми препоръчате, който ви е помогнал ефикасно? ( макар и да знам, че стрии трудно изчезват..все пак надеждата умира последна🙈). За лазер категорично ме отказа, защото първо, че ми е много скоро от операцията и второ, че можело да се стопи някой вътрешен конец. Sad

# 459
  • Мнения: 26
Здравейте момичета! Аз също имам въпрос, вече съм на трети ден от операцията ми при д-р Молов - анатомични Mentor 415cc при почти нулев старт. Знам че е още рано, и гърдите все още са отекли и тепърва ще се наместват и променят , но в момента ги чувствам много нагоре и стърчащи напред, като се гледам в профил изобщо не ми харесва, все едно ми започват от мишницата, буквално се чувствам като борец😐 Някоя от вас била ли е така и възможно ли е това да е от отока и в последствие да си "слезнат" надолу и да си заемат естествена форма?

# 460
  • Мнения: 247
Мелиса,  ще избледнеят белезите около 6 месеца след операцията.  Само ги пази от слънце лятото и се мажи редовно. С какво ги мажеш и колко месеца минаха? Релефни ли са?
Благодаря за отговора.
Минаха 2 месеца и половина, мажа ги с Келокот редовно. Не са релефни слава богу, но са доста пигментирани и се чудя дали ще се повлияят от крема. Виждала съм белези, които са бели тънки чертички и ми се иска и моите да станат такива, но може би пак си е до кожа 🤷‍♀️
До 6тия месец има време, може да избледнеят 🙂

# 461
  • Мнения: 133
Здравейте! Търся практични съвети за оцеляване на първите 2 седмици след операцията! Ще се оперирам в чужбина и тук няма престой в болницата (изписват ме същия ден). Кажете ми как най-добре да се подготвя за този следоперативен период? Детето ще е при баба му. Взела съм си отпуска една седмица, но се чудя дали да не я намаля на 2-3 дена и останалите да работя от вкъщи? Имам мъж, на който не мога да разчитам много с грижи затова всички съвети са добре дошли. Hands Pray

# 462
  • Мнения: 122
Здравейте! Търся практични съвети за оцеляване на първите 2 седмици след операцията! Ще се оперирам в чужбина и тук няма престой в болницата (изписват ме същия ден). Кажете ми как най-добре да се подготвя за този следоперативен период? Детето ще е при баба му. Взела съм си отпуска една седмица, но се чудя дали да не я намаля на 2-3 дена и останалите да работя от вкъщи? Имам мъж, на който не мога да разчитам много с грижи затова всички съвети са добре дошли. Hands Pray
Ами това за което се сещам - зареди си малки бутилки вода, за да ти е по-лесно да ги вдигаш. Преди операцията може да си наредиш нещата така, че да можеш лесно да ги достигаш, за да не се налага да се навеждаш или да вдигаш ръце, да се протягаш. На леглото предварително застъпи няколко възглавници, но все пак както ще ти е удобно за спане по гръб.Добре ще е да има кой да ти пазари в първите дни примерно храна, лекарства...2-3 дни отпуска не са ли малко,дори и да работиш от вкъщи.То при всеки е индивидуално, но все пак.Важно е да слушаш доктора, да се пазиш, да не вдигаш тежко. Със сигурност има и други неща, но само за това се сещам.

Последна редакция: сб, 05 юни 2021, 23:57 от Алексана

# 463
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 436
Здравейте момичета! Аз също имам въпрос, вече съм на трети ден от операцията ми при д-р Молов - анатомични Mentor 415cc при почти нулев старт. Знам че е още рано, и гърдите все още са отекли и тепърва ще се наместват и променят , но в момента ги чувствам много нагоре и стърчащи напред, като се гледам в профил изобщо не ми харесва, все едно ми започват от мишницата, буквално се чувствам като борец😐 Някоя от вас била ли е така и възможно ли е това да е от отока и в последствие да си "слезнат" надолу и да си заемат естествена форма?

От отоците са така. В месеците след операцията постепенно ще си идват на мястото.

# 464
  • Мнения: 14
Здравейте момичета! Аз също имам въпрос, вече съм на трети ден от операцията ми при д-р Молов - анатомични Mentor 415cc при почти нулев старт. Знам че е още рано, и гърдите все още са отекли и тепърва ще се наместват и променят , но в момента ги чувствам много нагоре и стърчащи напред, като се гледам в профил изобщо не ми харесва, все едно ми започват от мишницата, буквално се чувствам като борец😐 Някоя от вас била ли е така и възможно ли е това да е от отока и в последствие да си "слезнат" надолу и да си заемат естествена форма?
Здравей,би ли разказала подробности да самото протичане на операцията,с какво да съм подготвена.Болката силна ли е?

Общи условия

Активация на акаунт