Отговори
# 720
  • Мнения: 5 563
А така, за Гамзе, Джанер, Ханде и Керем. Мави с ръчички ще си взима 💙

# 721
  • Мнения: 5 140
Не вярвам нашите да са много активни, но много ми се иска поне една снимка, на която да са заедно. Почивката им ще я видим основно през сторитата на Гамзе. Един път да са ми интересни, че аман от нейното инфлуенсърство. Smiley

# 722
# 723
  • София
  • Мнения: 13 674
Скрит текст:

Не вярвам нашите да са много активни, но много ми се иска поне една снимка, на която да са заедно. Почивката им ще я видим основно през сторитата на Гамзе. Един път да са ми интересни, че аман от нейното инфлуенсърство. Smiley


Момичето пари изкарва от това. Но на нас това в момента ни е по-интересно. Ако вземе да сбърка и да ги снима няма да и се сърдим.  
Тази вечер ще са заедно. Ще празнуват пристигането на кака...
Все пак да й благодарим. Добре че е тя, ако чакаме Ханде скоро няма да видим нищо.



https://www.instagram.com/p/CN5IFLHAn1W/

Последна редакция: вт, 20 апр 2021, 18:53 от БлагаВест

# 724
  • Мнения: 4 785
Само да питам, какво правите вие???? Joy искам да коментирам, ама не мога да ви изчета Joy

# 725
  • София
  • Мнения: 13 674
Аз само да попитам, така ли ми се чува или Мави казва "аби"?  И кой е този "батко"?
Дали баткото не е този, който снима клипа


https://www.instagram.com/p/CN47aDNgFDY/

# 726
  • Мнения: 781
Мики е как какво правим и ние с Чавдара вече пристигнахме на Малдивите! 😁🤭 Топим си крачетата в морето, цъкъме си в Бг-мамма, оглеждаме се да видим Ханде и Керем! 😅😆
Ех, мечти! Толкова се размечтах, че чак огладнях! Отивам да си сипя една мусака, ама по малдивски! 🤪😁😂

# 727
  • Мнения: 11 994
Как какво, радваме се на Мави,  благодарим на Гамзе и чакаме Ханде и сие 😂

# 728
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Мики е как какво правим и ние с Чавдара вече пристигнахме на Малдивите! 😁🤭 Топим си крачетата в морето, цъкъме си в Бг-мамма, оглеждаме се да видим Ханде и Керем! 😅😆
Ех, мечти! Толкова се размечтах, че чак огладнях! Отивам да си сипя една мусака, ама по малдивски! 🤪😁😂
Лаура, наистина ме разсмя Joy

Мики, а де, не разбрах кога изписахме темата. Joy Има проблем с форума днес, ту се оправя, ту пак се появява. Докато се усетя и стигнахме 49 стр. Пък и нали се оглеждаме за ХанКер ще взема да пропусна и 50-та, ще се озовем неволно на 51 стр. Joy
Ама, че детелинка се вижда при теб (в заглавието) Sad

# 729
  • Мнения: 5 563
При мен е същата, какво й има? 🤯😀

# 730
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Нищо, ама при мен е по-различна затова така спонтанно реагирах Joy

Попитахме 100 човека... Joy

# 731
  • Мнения: 10 321
Месечната класация на Сомера:

Гамзе днес:

# 732
  • София
  • Мнения: 1 247
Привет, развълнувани от новините, тръпнещи в очакване на нови такива, талантливи, пишещи момичета! Flowers Hibiscus

Макар и не толкова активни, верните фенове на Ханде Ерчел също са на линия в темата! И докато тя се е изгубила някъде в синия безкрай между лазурното море и искрящото небе и се любува на прекрасни гледки, ние да се полюбуваме на самата нея:







# 733
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301


По възможност някой да пише след мен, за да мога да дам линк за новата тема...

# 734
  • Мнения: 5 563
Пиша след Марги, за да имаме нова тема. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт