бебе и време за себе си

  • 1 352
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 292
Абе намира се Wink като строя другите около мен да помагат - иначе мисията невъзможна .....

# 16
  • Мнения: 4 629
В началото не си оставях много време, но сега все повече си намирам за себе си  Grinning Сина ми вече не го кърмя, ходи по 2 дни в седмицата на градина, започна да спи повече следобяд, а вечер си спи по 12 часа от отдавна  Heart Eyes

# 17
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не съм от ортанизираните а малкия не е от лесните затова единственото ми свободно време когато спи а мен ме домързи да чистя и реша да поръчам вечеря отвън. 

Като ме видите ме във форума през деня да знаете че в къщи ще се вечеря или пица или китайско.

# 18
  • Мнения: 4 392
Почти не ми остава. Малката е много дива, а през деня спи не повече от 1.5-2 часа. Крада си от съня непрекъснато. Tired Надявам се като порасне малко, да се кротне. Laughing

# 19
  • Мнения: 619
почти нямам,
вечер след 9 настава моето време.

# 20
  • София
  • Мнения: 508
Рядко. Когато заспи, ама кое по напред - да си оправя къщата, да си обърна малко време на себе си, на форума... Определено не ми стига, а камо ли да прочета книга

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Само като си дойде тати от работа. Предавам му "дежурството" и....... "времето е наше"  Simple Smile)

# 22
  • Мнения: 995
Остава ли ви лично време плюс бебо.
.....

Остава ми, когато детето спи, но тогава пък сили не са ми останали.

# 23
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Вече ми остава, но синът ми е по-голям и често се занимава сам. Иначе работя откакто се е родил и определно имах време за бебето и работата - единствено. Себе си пооправях междудругото и когато имах помощ.

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
С първото ми беше много трудно да се организирам и имах чувството, че все не ми стига времето. Сега с второто съм по-спокойна, а и тя спи много. Добре, че си имам и помощници - с първото бабите(аз учех), а с второто - "на тати дъщерята", много се занимава с нея баща й и аз съм малко по-свободна, даже започнах работа.

# 25
  • Мнения: 1 353
Личното ми време се свежда до това да си направя кола маска и да се изкъпя.

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Да остави много свободно време Simple Smile.Божи е много кротка,а аз ставам сутрин рано и не ми е проблем домакинстването,готвенето го оставям за вечерта и така се справям.Като беше новородена,се чудех какво да правя.Гледам я сама!

# 27
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Само като си дойде тати от работа. Предавам му "дежурството" и....... "времето е наше"  Simple Smile)
И ние сме така. През деня спи, ако реши да спи въобще,  не повече от час.
За сметка на това пък доста си играе сам.

# 28
  • Мнения: 2 292
докато навърши 11 месеца (т.е съвсем наскоро) и почна да пълzи уверено и да се интересува от играчки като конструктор ЛЕГО ДУПЛО или дървени кубчета и други, които zанимават дълго и може да се zанимава сам ... ами нямах никакво време zа себе си. Абсолютно никакво. Сега обаче нещата доста се пооправиха и имам време zа доста неща. Просто трябва да мине определен период в който бебето а АБСОЛютно zависимо от теб и после можеш да се върнеш полека към нормалия живот  Wink Търпеие  Wink Успех  Wink

# 29
  • Мнения: 4 406
като беше на около годинка, го слагах пред музикалната уредба и той слушаше детски песни и гледаше светлинките с часове- ето ми време за мене си Grinning

Общи условия

Активация на акаунт