Да ритне ОКТОМВРИйското човече, мама с нетърпение очаква вече! - Тема 6

  • 24 065
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 452
Момичета включвам се пак
Днес беше вълнуващ ден , присъединявам се изцяло към мъжките майки . Ще си имаме момченце . 150 гр и ми казаха че може би ще се роди седмица по -рано .
Жив и здрав да ми е малкия юнак .

# 751
  • Мнения: 398
Ние още не знаем пола но на 2ри бях на преглед и казаха че всичкое наред 121гр 16см е човечето а аз вече съм м 15г.с +3д

# 752
  • София
  • Мнения: 1 369
Хора, утре ще пусна нова тема.. ММ е рожденик днес, а сега отивам да приспивам и малката. Луднах... Grinning

Elmazche, срещу името на всяка майка, която съм забелязала да е казала, слагам съответното сърчице - синьо или розово. Blush

# 753
  • Мнения: 703
Момичета, аз имам един много тъп въпрос вероятно.
Някъде от 5гс имам едно усещане в гърлото като гадене, което ме кара да си хапвам честичко, защото докато ям ми е добре, а като съм гладна се засилва гадното чувство. Мислех си че това е гадене, но наскоро ми казаха, че било киселини. Аз обаче не съм имала до преди бременността и просто не знам дали това е усещането. Вие как мислите?

# 754
  • София
  • Мнения: 1 369
Хайде в новата темичка!

Слънцето все по-силно грее, в коремчето на мама ОКТОМВРИйчето лудее! - Тема 7

От мен пожелания да е с по-малко болежки и повече щастливи постове! Smiley Gift Heart

# 755
  • Мнения: 61
Здравейте, отново маминки. Включвам се и аз с малко странен въпрос, не съм от най-активните, но ви чета всеки ден Sunglasses
На някоя от вас крие ли и се корема Confused Joy тъкмо бях започнала да се пъча с него, защото си изглеждаше вече бременен, а не корем от преяждане, а вече два дни го няма никакъв. Дори ми се виждат костите на таза Confused странно! В началните месеци беше по същия начин, но и бебето беше многоооо малко, а сега е цели 17см. Да се притеснявам ли нещо?

Общи условия

Активация на акаунт