Лакове за нокти - 150

  • 32 241
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 22 735
Amiamo, лилаво-зелени ли? Grinning

Да. Имаше 2-3 цвята. Трябва да ги видиш и да прецениш.

Последна редакция: ср, 21 апр 2021, 11:36 от Amiamo

# 61
  • Мнения: 1 129
Джасте много ми харес ...много ми е свежо и нежно....
Относно срока на годност...за мен е само камуфлаж...😀😀😀 Изобщо не го гледам 😀😀😀

# 62
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
DimS, прекрасна! HeartFlowers Tulip Радвам се да те видя в тази тема!

# 63
  • Мнения: 435
Запис и от мен в новата тема с едно розовко 🌸

# 64
  • Мнения: 7 708
VaL3nTinA, кое е това бонбонено розово?

# 65
  • Мнения: 15 313
Чакайте да ви разкажа, преди малко ходих при моята фризьорка, вадя да плащам и тя фокусира ноктите ми(а те на светлината едни такива лъскави, стъкленки) и вика: ауу какъв свеж, шареничък маникюр. Много хубав, къде ходиш да ти правят ноктите. И аз - ами у нас. Тя - ааа имаш маникюристка, която ходи по домовете. Аз - не, не, аз си ги правя. И тя остана очарована, ама как така, ама как и на двете ръце, браво, браво. Ами, мило ми стана и едно такова хубаво.
Пп Маме, много благодаря. Hug

# 66
  • Мнения: 435
VaL3nTinA, кое е това бонбонено розово?
Flormar Bright Rose 058

# 67
  • Мнения: 27 500
VaL3nTinA, кое е това бонбонено розово?
Flormar Bright Rose 058
Може ли снимка на бутилчето? Blush Обичам такива бонбонени цветове Cupid
Грийни, познай кой вече може да се похвали с лилаво-зелен дуохром Stuck Out Tongue Winking Eye Номер 69 е, така ли (да си го напиша на бутилчето)? И твоят ли е доста рядък като консистенция, на колко пласта е на ноктите ти?
Скрит текст:
Доста интересен цвят. Със светкавица излиза лилав, а без е зелен (на снимки). Обаче като го гледам е нещо средно- лакът е перлено лилав в шишенцето и зеленее само по ъглите. Много съм доволна, мисля, че това ми е първият дуохром! Purple Heart Green Heart



  
Джаста, ами, хубаво си е да ти направят подобен комплимент! Макар, че аз се лакирам за собствено удоволствие (нещо като хоби и релакс терапия ми е Grinning ), също ми става приятно да чуя мили думи. Blush

# 68
  • Мнения: 2 879
Хайде, честито! Grinning

Да, 69 номер е. И моят е рядък. На два слоя е при мен. Следващият път планирам да му сложа тъмносива основа. Смятам, че ще изглежда по-добре.

# 69
  • Мнения: 435
VaL3nTinA, кое е това бонбонено розово?
Flormar Bright Rose 058
Може ли снимка на бутилчето? Blush Обичам такива бонбонени цветове Cupid
Грийни, познай кой вече може да се похвали с лилаво-зелен дуохром Stuck Out Tongue Winking Eye Номер 69 е, така ли (да си го напиша на бутилчето)? И твоят ли е доста рядък като консистенция, на колко пласта е на ноктите ти?
Скрит текст:
Доста интересен цвят. Със светкавица излиза лилав, а без е зелен (на снимки). Обаче като го гледам е нещо средно- лакът е перлено лилав в шишенцето и зеленее само по ъглите. Много съм доволна, мисля, че това ми е първият дуохром! Purple Heart Green Heart



  
Джаста, ами, хубаво си е да ти направят подобен комплимент! Макар, че аз се лакирам за собствено удоволствие (нещо като хоби и релакс терапия ми е Grinning ), също ми става приятно да чуя мили думи. Blush
Разбира се. Заповядай 🙃

# 70
  • Мнения: 27 500
Грийни, мисля, че ще е страхотен върху лилаво, зелено, черно и сиво. Heart Eyes (по моето бутилче има доста следи от стикери, сигурно е имал лепенки с цената и с някоя лепенка се е "отлепило" и номерчето)
Благодаря за снимката на Флормар 058 Blush Имам чувството, че го имам...или е нещо подобно като име и се бъркам Thinking
Довечера ще снимам и другите 2 лакчета. Габрини Мултивитамин са доста миризливи- като лепило за обувки ми миришат Laughing , освен, че са с тънка четка. Другите Габрини - същото шишенце, но вместо мултивитамин пише "Flat brush" не са толкова миризливи и имат хубава четка. Simple Smile

Последна редакция: вт, 20 апр 2021, 21:02 от dolce miele

# 71
  • Мнения: 1 420
Добър ден, момичета ❤ Снощи пробвах снежния Флормар и благодаря на Долчето, че каза че трябва основа за него. Много е красив и ще е чуден за френски. Аз го сложих на бял перлен отдолу.

# 72
  • София
  • Мнения: 22 735
georgieva88, много красиво е станало. Ще пробвам и аз този цвят. Прибрах го, като реших, че няма да го ползвам. Много ми харесва!

Последна редакция: ср, 21 апр 2021, 11:33 от Amiamo

# 73
# 74

Общи условия

Активация на акаунт