Всичко я разсейва :(

  • 1 165
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 614
Малко офф - Aila, вие въобще ли не излизате? Защо не дойдете? Ама че съм ама ти си в Младост!
Ще чакам пролетта да се видим! Нацелувай бебките от мен! Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 3 390
Абе, и мойто дете е същото напоследък!Яде 2-3 пъти нощес по 8-10 минути, а денем-най-много 3 минути на всяко ядене. Вече и захранването намалих-преди давах по 15 лъжички, а сега най-много 5 лъжички твърда храна.
Май и аз ще ходя на тъмно в банята!
Някой има ли друга идея как да се справим?

# 17
  • Мнения: 7 605
И аz малко офф, Айла, в ленти4ката ти пиШе, 4е Щерките от еди колко си време кърмят  Laughing  Смени breastfeeding с breastfed и Ще е окей  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 12 233
  Tatjana мерси изобщо не съм обърнала внимание. Mama Meca извинявай и от мен за офф-а  Embarassed

# 19
  • Мнения: 7 605
Да въна темата пак на преден план.....
Така, от 1 седмица zахранвам със zелен4уково пюре на обяд. Преz деня су4е много малко, и като брой хранения, и като коли4ество. НоЩем си наваксва. Днес акуШерката ми беШе на гости zа консултация относно zахранването. Споделих с нея тоzи проблем, дори кърмих малката пред нея. Тя ми каzа, Щом се държи така, има голяма вероятност да се отбива. Много съм тъжна сега, само дето не се раzплаках. Раzбира се, 4е Ще респектирам реШението на детето и няма да я насилвам да су4е, но все пак, дайте малко кураж, моля  Cry

# 20
  • София
  • Мнения: 12 233
   След като нощем си наваксва според мен сигурно не става въпрос за отбиване, просто през деня вече има по-интересни неща от яденето  Simple Smile
   Но всъщност мамите с опит да отговорят  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 810
нямам време да изчета всичко, но преди месеци естествено пак имаше такава тема, една мама даде съвет:
да си вържете на врата шалче или играчка и детето да си играе, докато суче.
В най- лошия случай ще сте красиви!
Ние още сме кърмачета и кърменето е изкуство: във всякакви пози, интервали и продължителност.
Да не ви прави впечатление!

# 22
  • Мнения: 1 030
И при нас е така - суче известно време, спира, смее се, гледа. Но понякога пуска зърното и реве...Чудя се, дали е от зъбите, защото постоянно си лапа ръцете и всичко, каквото докопа го пъха в устата. Имам чувството, че изсуква по-малки количества отпреди, но пък добре наддава...

# 23
  • Мнения: 988
   След като нощем си наваксва според мен сигурно не става въпрос за отбиване, просто през деня вече има по-интересни неща от яденето  Simple Smile
 

И аз така смятам, доста съмнителна ми се види тази бърза диагноза за отбиване... Татянче, рано ти е да скърбиш за кърменето  Wink

Имам чувството, че изсуква по-малки количества отпреди, но пък добре наддава...

По-скоро ми се струва, че бебчето ти се е научило по-бързо да суче!

А за разсейването, явно е на периоди и то свързани с някакви нови "постижения" най-вече. Като научи нещо ново май така се вълнува и само с това се занимава... но се успокоих, защото наваксва не само нощем, а и забелязах че на всеки три-четири дни  усилена игра и "разсеяно" сучене се пада по някой ден, в който само спи и суче като смок  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 7 605
   След като нощем си наваксва според мен сигурно не става въпрос за отбиване, просто през деня вече има по-интересни неща от яденето  Simple Smile
 

И аз така смятам, доста съмнителна ми се види тази бърза диагноза за отбиване... Татянче, рано ти е да скърбиш за кърменето  Wink

А дано  Praynig

# 25
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Ех, мецанке, ние тоя проблем още от преди месец го имаме, ама аз вече й свикнах на Маги, позаиграе се, похили се и пак се сети да си похапне. А и е на моменти - някой път се наяжда нормално, без кълчене и връткане, друг път са такива акробатични изпълнения - едвам я удържам.
То малко със закъснение ти отговарям, ама така е като все не ми остава време за друго освен за отчетната от време на време.

Общи условия

Активация на акаунт