Образователен Говорилник - 16-та сбирка на Профсъюза на медиумите

  • 22 050
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
Начииии най-после да си дойдем на думата. Медиум даже доста кОлтурно звучи.
А цигарка си палнах Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
За моя радост проектите бяха редки, а дори когато ги даваха ми се виждата абсолютна загуба на време. Може би в едно нещо участвах с удоволствие и той беше нещо инторическо, май за Априлското възтание, а във възстанията винаги има интрига и е интересно да се представят различните гледни точки.

Последна редакция: пн, 19 апр 2021, 21:50 от Andariel

# 17
  • София
  • Мнения: 7 276
Начииии най-после да си дойдем на думата. Медиум даже доста кОлтурно звучи.
Епа цЕл ден я търсим у речника тая дума. Да не тура циганка у заглавието, да земат да ме баннат Satisfied

# 18
  • София
  • Мнения: 11 855
За моя радост проектите бяха редки, а дори когато ги даваха ми се виждата абсолютна загуба на време. Може би в едно нещо участвах с удоволствие и той беше нещо инторическо, май за Априлското възстание, а във възстанията винаги има интрига и е интересно да се представят различните гледни точки.
Уби ме с тези въЗстания. Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 62 595
опа, ще го поправя, голяма излагация за мен.

# 20
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 286
Значи проектите трябва да си ги прави този, на който са дадени, я не майка му! Но мен друго ме ядоса - дават се два проекта, в PowerPoint, ама финално в пдф. Но в училище никой не ги е обучавал как се прави презентация, какви са тия програми 👿

# 21
  • София
  • Мнения: 6 628
Същата грешка направих наскоро, като писах за Записки по българските въстания. Не знам защо реших, че е въЗстания, но нещо ме глождеше и се усетих, та се поправих. Това е обяснението защо е въстание, не въЗстание:
https://ibl.bas.bg/ezikovi_spravki/zashto-vastavame-a-ne-vazstavame/

# 22
  • София
  • Мнения: 62 595
Защото навремето покрай руския беше воЗстал.

# 23
  • Мнения: 5 622
Я стига, два денЯ успях да запомня на Тинки дългата дума, ама усещам, че вече я забравям.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 756
Винаги най-омразната част от времето, когато децата бяха ученици бяха две неща - разните проекти и казването от днес за утре как трябва да носят някакви материали на училище или да бъдат облечени по определен начин. Ей, направо издивявах! Като в онзи виц "спете, госпожо, спете, а ние в три през нощта още лепим кестени и листа".
Ох, Анди, добре че ми напомни! За утре трябваше да приготвям материали Tired Face

# 25
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 673
Ами не може да рисува детето. Отказа да прекопира ( на стъкло), било измама. Та рисувахме двамата, хващам му ръката и нанасям щтрихите. Из рисувахме де що египетски символи открихме, буркани за органи, божества.

Днес е рисувал стария Пловдив, и явно са гледали картина. Изненадващо добре се е справил

# 26
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
В кой клас свършва рисуването?
Че ми писнА.
Едно предимство на ДО. Рисувам си Simple Smile

# 27
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 673
Нашите имат страхотна учителка по рисуване. С кеф я слушах на дистанционното. Понаучих доста неща.

# 28
  • София
  • Мнения: 17 143
Една от големите ми радости в частното училище (нашето поне), е, че никога не са ни карали да носим материали. Бях полудяла, полудяла със сина ми! Не стига, че все нещо трябваше, ами и той беше забележителна блейка, винаги в последния момент! Като в любимото ми меме

# 29
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 673
И нас не ни карат да носим нищо. Само връщат произведенията. А и доста Лу е отнело скицираната и ще трябва да си я довърши.

Общи условия

Активация на акаунт