🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 6 /20.04. - 11.05.2021/

  • 25 980
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊, благодаря, че си качила изпълнението на Мария Шерифович. Прекрасна е "Молитва"! Една от малкото песни-победители на Евровизия, които ми харесват.

Коя година е станало?
В клипа си пише - 2007-ма.


Стана ми мъчно за Мишето. Направо не я виждам да пее Райна Кабаиванска. Joy


Кои ще са четиримата финалисти ... Мишето е ясна, Фики също , нали?
Както се вижда от генералното класиране до момента - и Рафи също. Четвъртият е под въпрос. Много ми се иска да е Милица.

# 721
  • Мнения: 3 102
Побутнаха Софи, че тя няма победа в този сезон.
Кои ще са четиримата финалисти ... Мишето е ясна, Фики също , нали?



Благодаря ти 🌺
Поли е по-любима на журито ( респективно на продуцента ) , затова питах как мислите, дали ще измести Милица?
Логично изглежда на финал да са придворните Мише, Фики, Рафи ...И Поли предполагам.
И ще спечели участникът без талант да имитира ...Мишетооооо...
Дано да греша.

# 722
  • Мнения: 4 886
Молитва спечели мисля, когато Стунджи и Елица бяха 4-ти.
Молитва и Fairytale на Александър Рийбак са ми топ песните спечелили Евровизия.

# 723
  • Мнения: 3 102
Тази песен "Молитва" не съм я чувала, на мен на поп-фолк ми звучи , ще се хареса , дано дръпне Милица с нея.

# 724
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мария е сръбска певица. Чувала съм нейни песни включително и тази, но пък не знаех, че е спечелила Евровизия. Коя година е станало?

2007

# 725
  • Мнения: 5 451
Ами не, няма да е Михаела. Фики ще спечели.Аз съм за Рафи- най-универсален е. Но истинските ми симпатии са за Васко. Поне две вечери ме трогна дълбоко.

# 726
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Радвам се и, че Фики беше по-напред в класацията и дръпна пред Мишето в крайното класиране
Щом са в четворката, това кой е първи или втори няма голямо значение.


dany_nik, защо причисляваш Рафи към "придворните"? В този сезон доста го режеха.


Да, BaDBluEeYeS, същата Евровизия спечели "Молитва". Колкото и пристрастна да бях към "Вода", песента и изпълнението на Мария Шерифович наистина си заслужиха тогава.

Тази песен "Молитва" не съм я чувала, на мен на поп-фолк ми звучи
Е как пък ти звучи като поп-фолк? Само няколко мнения по-нагоре има клип на песента, слуша ли я?

# 727
  • Мнения: 3 102
Рафи, защото е от екипа на Халваджиан, на заплата е , затова. Много го харесвам, съгласна съм, че го режеха много , не го казах с неприязън .
Не гледах клип на Молитва, само от Евровизия изпълнението, някак като Преслава и сие ми прозвуча. Надявам се да е правилната песен за Милица.

# 728
  • Мнения: 2 494
Здравейте, Мария Шерифович е една от любимите ми певици, има уникален глас.
Миналата година по време на пандемията направи нов клип към Молитва, когато бяха в пълен локдаун.

# 729
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Здравейте, Мария Шерифович е една от любимите ми певици, има уникален глас.
Миналата година по време на пандемията направи нов клип към Молитва, когато бяха в пълен локдаун.
Скрит текст:



Благодаря, че го сподели. В тази ситуация песента придобива по-друг и разтърсващ смисъл.

# 730
  • София
  • Мнения: 4 429
Като две капки вода (10.05.2021) - Част 1
Сезон 9 Епизод 11 



Част 2
Сезон 9 Епизод 11





Победител за вечерта
Скрит текст:


директните линкове, са без реклами и забрани за гледане извън България

Скрит текст:
отварят се без добавки на МОБИЛНИ ТЕ

  в браузър на КОМПЮТ ЪРА
- след инсталиране на разширението за Хром
HLS Player - m3u8 Streaming Player
или Native HLS Playback



с влачене и пускане на бутона(линка)
   във VLC player
или в   321 Med ia Play er Clas sic
връзки и 


 видеата, могат да се гледат и на телевизор.
  ето как...

 


за предаване на телевизора през VLC




 и предаване(изпращане) на ТВ-то от браузъра



 Линковете се отварят и след премахване на записите от ТВ сайтовете.
В спойлера е показано, как се отварят тези линкове.

# 731
  • Мнения: 232
Признавам си, че и аз не знаех за съществуването на тази песен Молитва. Ма тя страхотна бе 😃 Да не кажа най-добрата, която съм чувала, че е печелила този конкурс.

# 732
  • София
  • Мнения: 747
Гледах видеото от 2020г, не знаех за него, благодаря за споделянето, разчувства ме и ме накара да се замисля...
Рафи беше страхотен! Бях забравила колко е хубаво да гледаш това шоу с усмивка на уста, с каквато бях през цялото му изпълнение.

# 733
  • Мнения: 15 749
За Рафи - няма случай това талантливо, чаровно и скромно момче да не се е постарало и да не е дало максималното от себе си. Няма случай да е спечелил, без наистина да е бил най-добрия. Да не говорим колко пъти са го рязали несправедливо. Според мен това е така точно, защото е в екипа на Маги. Да няма коментари, че го бутат.
За сметка на Рафи, обаче Мишето така си я подпират, че вече става очеизвадно.
А иначе знам, че при първите 4-ма участници няма значение кой на кое място е, ама си се кефя Фики да е преди Мишето. Като я знам, каква амбиция е, сигурно се пука от яд Stuck Out Tongue Winking Eye

И на мен Азис ми харесва в последните предавания. Все едно се събуди от зимен сън този човек Simple Smile

# 734
  • Мнения: 1 521
Реших да изгледам изпълненията днес ,за да си спестя тъпите шеги на водещите и неадекватното поведение на журито.Най-накрая да оценят подобаващо Рафи! И други пъти за мен се е справял много по-добре от Фики,но не беше така оценен както него. И аз очаквам Халваджиян следващия сезон на "Като две капки вода" да си покани само Фики и Тони Стораро и да има само техни изпълнения,като си ги менкат двамата.И който иска,да си гледа.Писна ми от побутването на определен жанр песни,от роднини и т.н. Добре,че останалите участници нямат деца,баби,дядовци,лели и т.н.,които пеят ,за да ги имитират.Само Софкиният Лоренцо могат да вкарат за цвят към сезона на Стораро,ама да не се надява на победа-там победителят пак ще е ясен.Много,много тъп сезон.

Общи условия

Активация на акаунт