🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 6 /20.04. - 11.05.2021/

  • 26 067
  • 747
  •   1
Отговори
# 615
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Софка е много готина с тази перука и грим.

# 616
  • Мнения: 15 941
Лелеее, Софи отнесе 3-те точки
Изглежда, като Мадона с парализирана лява ръка, която е излязла да пее на 3 големи водки 😂😂😂😂

# 617
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Няма нищо общо с предаването и неговия смисъл, но .... Защо не може повече млади (и не само) хора да са с възпитанието на Фики. Нямаше ли да е един прекрасен свят.  А и “звездите” покрай него - та той е най-малък от всички, а е с най-адекватното поведение. Всъщност има общо с предаването. Нали все пак тия хора, дето ни ги показват там, би трябвало да служат за пример. Ами аз много искам хората покрай мен да приличат малко повече на Фики.
Толкова много съм съгласна с теб! Наистина може да е страхотен пример това момче!


Ооо-то е единственото сигурно при нея!
Ама пък как го докарва само!
Хич не ѝ забелязвам на английския на Софчето, много е готина.

# 618
  • Мнения: 22 867
Харесва ми гримът, направо не мога да повярвам, че е Софи! Simple Smile Усеща се лееекинко нейния глас на места, но ми харесва. Хайде да и дадат една победа най-после!

# 619
  • Мнения: 3 113
Софка все е облечена много странно пред асансьора. Сигурно са Гучита и Версачета ,  но все като изсулена .
Хилда : " въобще не беше толкова трагично този път" 🙂

# 620
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Заболя ме главата от смях, докато говори Юлиян.

# 621
  • Sofia
  • Мнения: 1 729
Софчето жури в чалга сезона! Много й отива светлата коса. И понеже е наясно, че английски няма да извади, се забавлява на макс.

# 622
  • Мнения: 1 147
Ама Софи се изложи страшно много, това жури какви ги говори?! Нищо не направи освен да изглежда като откачена кукла.

# 623
  • Мнения: 15 941
Сега я гледам Софи - ако си направи такава прическа, ще свали поне 10 години

# 624
  • Мнения: 12 478
Софка е сладур, но имитациите не й се получават. И тя като Азис.  Безапелационни,  изградени таланти.

# 625
  • Мнения: 3 113
Софчето да се изруси...и да промени безумния грим , с който е винаги ...наистина ще се подмлади.

# 626
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Кръстю ще съсипе хубавата песен.

# 627
  • Sofia
  • Мнения: 1 729
Къци минал бърз курс при Бебо Халваджиян за стайлинг и прическа. По-млад не изглежда, по-модерен - също.

# 628
  • Мнения: 3 113
Къци ме дразни каквото и да каже.
Самочувствие , комбинирано с творческа немощ ме напряга.

# 629
  • DE
  • Мнения: 9 068
Нещо попрекалиха с чалгичката този сезон. На мен взе да ми натъртва.

Общи условия

Активация на акаунт