Годишнина от сватбата - как празнувате

  • 5 013
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!
Още дълги години семейно щастие от сърце желая Hug

Ние с мъжа ми си спомняме за годишнината, но никой друг. Мисля, това е най-важното (както секзваше в една реклама...)
Не страдам от факта, че никой друг не се сеща, включително и родителското тяло.
Надявам се да доживеем до разните му там сребърни, златни и т.н. сватби и да сме заобиколени от деца, внуци, народ, да е весело и шумно....

# 16
  • Мнения: 4 406
ето, ние сме тук, да ти честитим!
с мъжът ми празнувахме 7 годишнина преди месец, понеже винаги по този повод ходим на ресторант, сега решихме да си останем в къщи.
само кръстниците ни се сетиха да ни поздравят.
това е медна годишнина,подаряват се медни предмети, Laughing и мъжът ми с весела игра на думи, ми подари красиво опакован буркан с мед Joy

# 17
  • Мнения: 2 211
Честита годишнина! Пожелавам ви дълъг, весел и щастлив семеен живот!
Колкото до това как да се празнува, мисля, че това е нещо като личен Св. Валентин и трябва да го отпразнувате сами двамата в романтична обстановка.

# 18
  • Мнения: 522
Честита ви годишнина  bouquet
Важното е, че ние  се сещаме Mr. Green
hahahaНаистина Mr. Green

# 19
  • в къщи
  • Мнения: 467
Честита годишнина и от мен ,Тониточица:bouquet:
Ние винаги празнуваме с приятели или кумовете.На ресторант или в къщи.Тази година правим 10 г. и сигурно ще сме така: 1dating и Drunk,освен ако мъжът ми не забрави,че ще стане така: argue и после(ако няма подарък) bash

# 20
  • Мнения: 2 407
Честита годишнина! Ходихме на романтична вечеря и после luvbed

# 21
  • София
  • Мнения: 11 711
Всяка година празнуваме на ресторант с детето /голямото/ или без.Точно на 7-та годишнина бяхме на път за една незабравима екскурзия,която не знам дали беше за годишнината от сватбата или 30-годишнината ми,който беше 20-тина дни след това!

Общи условия

Активация на акаунт