Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Тренировки в домашни условия - 111

• 35 459
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
https://youtu.be/wmcaev20euo  затази ли става въпрос , ден 46
Да, тази е, която мислех за повече кардио, а тя сериозно ми удари мускулите. Ползвах 2 *10дъмбели и за някои от клековете лост 16кг.

Днес гледам, че е чудна тренировка за буути и корем, 50 минути ми е идеално през седмицата. Ще ми е 5та поредна тернировка и утре ще почивам Simple Smile
Този месец сравнително добре върви да не казвам голяма дума

направих я и потвърждавам с 2та си глутеуса(знам , че са шест , спокойно 😂) ,че е сууупер ! благодаря за пепоръката

# 721
Ани, коя е тренировката за буути и корем?

Отчитам за последните два дни кардио от 80до и Каролин горна част.

# 722
  • Бостън
Отчитам 2 часа в басейна и зверски апетит след това, въпреки жегата! Сега си търся водна аеробика по ютюб, приемам идеи! Такова нещо не съм правила поне последните 10 год!
Скрит текст:
ММ ме кодоши, че съм направила рамене
и гръб на борец с гребането...

...

Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 16:04 от Agent Provocateur

# 723
  • В страната на мечтите
Дъждец, не съм Ани, но си позволявам да отговоря. Мисля, че става въпрос за тази тренировка, аз я завърших преди малко Grinning

https://youtu.be/7wWPHm-or58

Вчера правих 60мин цяло тяло, комбинирах две трениривки на Сидни по 30мин, добре ми се получи. Утре ако имам сили ще е кардио.

# 724
  • Бургас/Пз
Да, същата е. Много ми хареса Simple Smile
Днес почивам. Но имам 15 000 крачки в жегата Simple Smile

Агент, не знам за раменете и гърба, но бедърът ти е впечатляващ... 😘😘😘

# 725
Отчитам 5к гребане вчера и 50 мин крака във фитнеса днес. Имах различен план за деня, но синът ми получи първата си unconditional offer в университета, който искаше и съвсем се разсеях с няколко чаши сангрия.

# 726
G&B Честито! Сангрията си е била съвсем заслужена!

Агент, изглеждаш прекрасно!

Люба, 4 Weeks of the Prep; A Week of Hard Labor; Shaun's week?

Дез, да минава бързо!

Тили, аз си взех Transform на Боховците, но отлежава за следващото пътуване до БГ.

Отчет: Вчера колело + Legs (4 Weeks of the Prep). Днес - бягане + Range & Repair (4 Weeks of the Prep). Ако не ни мине котка път, ще успеем да приключим четирите седмици преди БГ морето. Има общо 24 тренировки, но ние ще правим по 5 на седмица вместо 6, а в съботите и неделите - колело + разходки из планините.

# 727
Агент, и аз щях да питам дали и краката са от гребането. Да си купувам лодка, ако трябва.
Днес- жега, задух, много километри пеша и съобразена с температурните условия, кратка (20-минутна) тренировка от моника колаковска, включваща кардио и упражнения за корем.
https://youtu.be/juccPA3Pqn0

# 728
Днес глутс и абс -45 Мин ,сравнително лека тренировка .Ходих да си правя изследвания сутринта щитовидни ,захар ,инсулин.

# 729
  • Пловдив
Малее, Агент каква фигура, браво, беее! И щерката е много готина, същия поглед като теб вади 😀
Спринки , мерси, абе ще ги зачеваме едно по едно и това е. Аз Боди бийст бих му предложила, но е 60 минути на ден  и си му идва бая. А уийк оф хард лейбър е супер, може да я правим 1 месец, помня, че веднъж правихме и удряха много добре упражненията. Черния от 6 weeks ала бала нещо не му допадна, но паке пробвам. И Шончо е идеален, щом казваш, явно е силвоа седмицата. И без това има нужда и от малко кардио.
Аз днес направих 20 минути от ЛМ инвинсъбъл. Следобед ще сме с Лифт 4,днес е хийт.
Лек ден!

# 730
Здравейте, вчера ето тази тренировка.
https://www.youtube.com/watch?v=j5VPV_f03O4&feature=youtu.be
Мисля, че е нова програма на Каролин.
Въпреки , че не можах да я довърша ( забелязах, че на малката ми маймунка се е забил усил в лапичката и хукнах към Вет, бързам а краката ми треперят и пулса ми беше доста ускорен, беше леко комично),стигнах до 30- стата мин., днес съм с мускулна треска и определено ще я направя пак друг ден.

Агент, страшни крака Simple Smile

# 731
Люба какво се чудите - почвайте Сиднито ,програмата е супер и за мъже и за жени , милото страшно тяло направи с нея ....

# 732
  • Пловдив
Люба какво се чудите - почвайте Сиднито ,програмата е супер и за мъже и за жени , милото страшно тяло направи с нея ....
Ааа, ама ти викаш, че е трудна. Моето мило иска да не се напъва и всичко вика, че не е за 50 годишни. Аз съм на 46,па не викам така. Ама може, всъщност. Коя ще препоръчаш? Нещо да е по-силово с тежести, да няма много боди уейт тренинг.

# 733
Почнете Трансенд или сегашната Самъртайм 3.0 -за вас няма да са трудни ,изобщо...

# 734
  • Перник
Агент, изглеждаш ПЕР-ФЕКТ-НО!

Отчет на седмицата до тук: понеделник - почивка; вторник - цяло тяло (още имам МТ в горната част на гърба, отдавна не се беше случвало), сряда - крака, днес - корем, утре - ръце Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт