За романтиката в живота ни...

  • 3 052
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 421
Аз съм опериран, предупреждавам винаги при запознанство.  Да няма после оплаквания.

 И моят мъж така, ама не предупреждава, щото още го не е осъзнал Mr. Green Единственият му опит за романтика беше една изкуствена роза, като се позагледах видях, че е направена от прашки ooooh!
 Преди имах едно гадже - много романтичен, то нощни разходки, то звезди гледахме, то ме носеше на ръце по улиците нощем, то цветя, то стихове...Обаче аз явно не съм толкова романтичана натура, защото повече ми харесва да се погледнем с мъжът ми и да се разберем без думи - това ми е по-романтично.

# 31
  • Мнения: 260
Ние с мъжът ми все още от време на време си изпращаме закачливи смс.И аз като някои други мами пробвам номера с бельото-засега успешен.Е-някой път го чакам на вратата и без бельо. Peace

И svill-верно да вземеш да го махнеш тоя смешник от подписа ти.
Твоята снимка си беше по-добра newsm10

# 32
  • Мнения: 1 451
Що да е смешник човека? Виж къв е симпатяга. Ше взема да му сменя снимката, има и такива с гола глава (като мене)  Joy
Като си направя хубав портрет ше го сложа Wink

# 33
  • Мнения: 10 758
Като си направя хубав портрет ше го сложа Wink
На тебе всички портрети са ти хубави  bouquet

# 34
  • Мнения: 268
И при нас романтиката я е хванала липсата нещо.  Tired
Като стана въпрос за зака4ливи смс дайте някой насам .

# 35
  • София
  • Мнения: 4 966
И при нас романтиката я е хванала липсата нещо.  Tired
Като стана въпрос за зака4ливи смс дайте някой насам .
http://www.bulcards.com/bg/Wishes.jspx

# 36
  • Мнения: 2 978
Имах едно гадже, беше ужааааасно НЕ романтично...тогава си мислех колко ще е добре, да има поне малко частичка романтика  в него Praynig Rolling Eyes
След него пък имах друго сууупер романтично..е, сори..ама от толкова романтика ми се до Crazy Sick

То, хората са го казали.."угодия няма" Naughty Mr. Green

Така, че да си призная..не знам дали изобщо искам някой да е романтичен..искам да ме уважава и да се разбираме..другото май не го разбирам = блонди Whistling Sunglasses Laughing

# 37
  • Мнения: 2 161
Идеята ми дойде от прочетеното на едно друго място, а и от една стара тема тук. Чета, че съпрузите загубили романтиката помежду си, мъжете се държали романтично в началото на връзката, а после спрели и ред такива неща.
Та чие е задължението да създава романтика в една връзка и да предизвиква романтични ситуации. Защо масово жените се оплакват от липсата и, а не правят нищо за да я върнат. Те в правото си само да консумират романтиката ли са? Или все пак е редно и те да се помъчат малко. Мъжете забравяли да им подаряват цветя. А жените колко пъти са се сещали да направят романтична вечеря на свещи, завършваща сред сатенени чаршафи и еротично бельо? И т.н. Wink
Това със свещите,чаршафите и ягодите със сметана е толкова експлоатирано,че чак тъпо ми е станало.Аз бих предпочела едно кратко бягство от дома за 2-3 часа или за почивните дни.Може да е само разходка,може да е малка почивка,може даже да е един час във фитнеса,но заедно.Ако моят мъж ме посрещне със свещи-ще се смея като побъркана и романтиката ще отиде по дяволите.Но,например съм го посрещала на летището в София и той ми е казвал-хайде,няма да се прибираме веднага,ами ще отидем еди къде си...За мен романтично е да ти се случи нещо случайно и разтърсващо,а не нагласено и като по филмите.Защото филмите са все с един и същ сценарии,а в живота имаш избор да го направиш различно.Но!Въпросът е двамата да са настроени едновременно на тази вълна,а не всеки да се тюхка как другият не бил романтик и как нищо не правил по въпроса.

# 38
  • Мнения: 1 451
Големи буквалисти сте дееее, къде говоря само за ягоди и шампанско  Mr. Green

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Да тръгнем към някой връх, да загубим пътя, да видим отвесна скала и да решим да я изкачим, да погледнем света отгоре и ако има къде да изпием по един чай, ей това ще ме зареди с нещо повече от романтика и ще ми напомни колко и кого обичам... и любовта ще е повече от материализирана, защото за какво е романтиката - нали, за да ни връща там, където сме били, когато сме усещали, че сме обичали и са ни обичали?
А защо не го правим сега - инерция, близки цели, много на брой, умора, но... може би след това излияние ще стегна багажа  Grinning

# 40
  • Мнения: 328
...За мен романтично е да ти се случи нещо случайно и разтърсващо,а не нагласено и като по филмите.Защото филмите са все с един и същ сценарии,а в живота имаш избор да го направиш различно.Но!Въпросът е двамата да са настроени едновременно на тази вълна,а не всеки да се тюхка как другият не бил романтик и как нищо не правил по въпроса.
Съгласна съм напълно!

При нас за съжаление романтиката не е много често срещано явление.Аз винаги съм настроена за това,но все се случва нещо непредвидено...............Не спирам обаче нито за миг да се надявам,не спирам да мечтая,да се старая.............................Понякога дори най-обикновен разговор вечер в спокойна обстановка ме кара да се "разтапям".

# 41
  • Мнения: 3 268
Опитвах ,опитвах се да създавам романтика,ама като той не подхваща се отказах...Абе там да ни е кусура.Важното е да се обичаме и да сме живи и здрави

# 42
  • Мнения: 2 255
от самото начало ми е показал ,че не е по тази част,за да няма недоразумения.
и то говорим за клишираните понятия,ягодите там и свещи разни миризливи......
  при нас се изразява по друг начин,аз се радвам на други неща-още едно от нещата по което си личи че сме си калъпче Heart Eyes
 


# 43
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Замислих се кои са проявите, че липсва романтика в една връзка?

# 44
  • Мнения: 53
Замислих се кои са проявите, че липсва романтика в една връзка?
Почнеш ли да се чудиш дали има романтика във връзката ви... ясна работата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт