Big brother 3- 6 част

  • 19 589
  • 508
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 897

Харесват ми Лиляна, Борислав и Боян, засега, де!  Laughing

На Боян нито му виждам очите,нито му чувам гласа Wink

# 466
  • Мнения: 319
Е тая Лиляна, не може да ми хареса никога. Много е ограничена. Не може 2 изречения да свърже като хората - "Напраоооооооо ти казвам..." Close Twisted Evil

# 467
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
На мен Лиляна ми харесва като външност и мисля, че има женски чар и присъствие. Хубава е и не мога да кажа на бялото - черно!

А Боян има хубаво лице  Laughing

# 468
  • Мнения: 1 448
Снощи по централните новини Крум Савов нарече Панчо - селски бек  hahaha Как съм се смяла.....

# 469
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Отвратителна ми е Лиляна- точно на коза ми прилича.

# 470
  • Мнения: 135
Дия снощи каза,че другата номинирана е била тя,защото камерите нея гледали най-много  smile3560

# 471
  • Мнения: 1 942
Поведението му го прави грозен . Пеньо съвсем заслужено си спечели носа-какво ли не преживя-унижения, подигравки...само, за да сбъдне мечтата си. А Панайот с какво го заслужи ? С наглото си просташко поведение?С това, че изтормози другите?  Според мен не може да става и сравнение м/у двамата. Макар, че Панайот получи точно толкова, колкото си заслужаваше- футбол на селския кър м/у кравите и за запалянковци-няколко селски бека със съмнително психическо състояние...всекиму заслуженото! Joy

ММММ да, съгласна съм изцяло с Никита  Peace

Според мен Пенката и Гаро не бяха омърлушени като изгониха Панаьот, а се прикриваха да не покажат радостта си. Май в ББ2 изгониха една дето много се възрадва, че друг е изгонен. Много се смях като Пеньо попита "Ама наистина ли го гонят" и очичките му светят, като на дете пред торта за РД  hahaha Joy

# 472
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Отвратителна ми е Лиляна- точно на коза ми прилича.
Joy

# 473
  • Мнения: 22
Дадоха им мисия да си изберат президент из между тях си.

# 474
  • София
  • Мнения: 1 457
Поведението му го прави грозен . Пеньо съвсем заслужено си спечели носа-какво ли не преживя-унижения, подигравки...само, за да сбъдне мечтата си. А Панайот с какво го заслужи ? С наглото си просташко поведение?С това, че изтормози другите?  Според мен не може да става и сравнение м/у двамата. Макар, че Панайот получи точно толкова, колкото си заслужаваше- футбол на селския кър м/у кравите и за запалянковци-няколко селски бека със съмнително психическо състояние...всекиму заслуженото! Joy

ММММ да, съгласна съм изцяло с Никита  Peace

Според мен Пенката и Гаро не бяха омърлушени като изгониха Панаьот, а се прикриваха да не покажат радостта си. Май в ББ2 изгониха една дето много се възрадва, че друг е изгонен. Много се смях като Пеньо попита "Ама наистина ли го гонят" и очичките му светят, като на дете пред торта за РД  hahaha Joy
Ами страх го е човека - току виж пак върнали Пацо, направо не може да повярва на късмета си - ПанаИдиотко е вън!  newsm44

# 475
  • София
  • Мнения: 1 457
Дадоха им мисия да си изберат президент из между тях си.
Е сега вече се утрепаха  Joy

# 476
  • Мнения: 288
Пеньо ме дразни. Голямо комплексарче е. А съм и склонна да вярвам, че хич не обича да се замива, щом на всички в къщата им прави впечатление.

Харесват ми Лиляна, Борислав и Боян, засега, де!  Laughing
   Ами как няма да е комплексарче, кой знае какви подигравки му се е наложило да изтърпи заради недостатъците във външния си вид.Хората понякога са несправедливо жестоки. Но ми се струва, че след операциите ще стане симпатяга, има и  хубави очи.А  като си измие и косата... Grinning Интересен е и много се радвам за него.Дано успее момчето!

# 477
  • Мнения: 11 003
Пеньо прекалява с това лигавене и самосъжаляване. Да вземе да се стегне малко.  Rolling Eyes
Ако който и да е от участниците беше казал, че мечтата му е някаква корекция на част от тялото, Big Brother щеше да му я изпълни. Ето, на Пеня какви ли задачи не му измисляха, само и само да се представи добре и да си заслужи операцията.

# 478
  • Мнения: 1 232
Дадоха им мисия да си изберат президент из между тях си.
Дия не се ли напъчи едни гърди напред Grinning

# 479
  • Мнения: 2 821
На Боян нито му виждам очите,нито му чувам гласа Wink

същото и за Палома мога да кажа Thinking

Общи условия

Активация на акаунт