Отговори
# 30
  • Мнения: 54
Май се заформихме позната група Simple Smile много се радвам. Emonka горе главата - всичко ще бъде наред. И аз съм на терапия НМХ и прогестерон само че заради късна загуба.
Иначе ми се спи непрестанно. С нетърпение чакам да си остана удома (този път няма да рискувам да работя до края)...та дано да се наспя. Гади ми се от време на време, днес пък цял ден не спря. Успех на всички Simple Smile

# 31
  • Мнения: 636
И аз по горе писах-и мен ме придърпва доста.С предишната бременност сякаш не беше чак толкова .

# 32
  • Мнения: 72
И мен ме болеше ниско долу, по времето, когато разбрах. Сега вече е рядко, повече е като пробождания от време на време. За сметка на това гърдите доста ме болят...

# 33
  • Мнения: 31
Здравейте, мами. Записвам се и аз при вас с термин 07.01.2022. Втора бременност ми е, първата беше неуспешна. Една седмица след като разбрах ме хвана настинка и седмица бях на легло, но сега уж всичко е наред. При мен симптомите са основно, че ми се спи, гади и нямам много апетит, но четох, че и това е нормално. И на мен ми се прияждат странни неща като хот дог.😀

Лека бременност ви пожелавам!🌺

# 34
  • Мнения: 41
Аз не мога още да се зарадвам, макар че теста ми е положителен след 3 години борба. При мен симптомите са запек,подуване на корема след хранене и леко придърпване от време на време.

Ходи ли на лекар? Желая всичко да е наред, една лека бременност и здраво бебенце. ❤
Мерси много ❤, да бях на лекар преди седмица видя се само плодно сакче, но бях в 5гс и 1 ден по мои изчисления, след 2 дни съм пак, дано всичко да е наред.
Здравей! Какво стана с теб на втория преглед? Simple Smile Питам, защото аз съм 5 г.с. И 3 дни и днес се видя плодно далеч 1см, но все още без нищо вътре. Викат ме другата седмица отново и малко се притеснявам.

# 35
  • Мнения: 209
Darieti, ако си имала по-късна овулация или по-късна имплантация е възможно затова да не се е видяло нищо в плодното сакче. Стискам палци на следващия преглед всичко да е нормално🤞🍀😊

# 36
  • Мнения: 703
Аз не мога още да се зарадвам, макар че теста ми е положителен след 3 години борба. При мен симптомите са запек,подуване на корема след хранене и леко придърпване от време на време.

Ходи ли на лекар? Желая всичко да е наред, една лека бременност и здраво бебенце. ❤
Мерси много ❤, да бях на лекар преди седмица видя се само плодно сакче, но бях в 5гс и 1 ден по мои изчисления, след 2 дни съм пак, дано всичко да е наред.
Здравей! Какво стана с теб на втория преглед? Simple Smile Питам, защото аз съм 5 г.с. И 3 дни и днес се видя плодно далеч 1см, но все още без нищо вътре. Викат ме другата седмица отново и малко се притеснявам.

Нормално е, още е ранно.Не се притеснявай! Аз бях на 2 преглед в 6г.с и 3дни и чухме сърчице.

# 37
  • Мнения: 1 447
Записвам се и в тази тема Simple Smile пълна каша ми е какво е станало с цикъла и не мога да разбера коя седмица съм. Знам кога не сме се пазили, знам кога беше имплантацията (имах следа). Бях миналата седмица на преглед - според ехографа между 4 и 5 седмица 0,75см сак. Другата пак ме вика на преглед Simple Smile
Иначе цикъла ми е редовен, но март закъсня 10 дни, април даже 12 (така и не дойде), все отрицателни тестове. Реших, че закъснява повече от 12 дни, даже помислих, че ме почва пременопауза и почти се депресирах (ставам на 39 след дни). Съответно спряхме да се пазим и тогава някъде съм забременяла. Според последния цикъл термина ми е на 29.12, но би трябвало да е минимум 2 седмици след това. Лекарят също е категоричен, че няма как бременността ми да е от март Simple Smile Евентуален термин ще имам по-нататък, дано всичко е нормално. Иначе ми е втора бременност, имам момче на почти 4. Стискам палци на всички за лека и безпроблемна бременност  и здрави бебчета Simple Smile

# 38
  • Мнения: 383
Момичета, приемате ли вече добавки? Аз приемам толкова много неща, че мога да се нахраня с тях: Фолиева, витамини Д, К и Б 12, вечерна иглика, омеги, желязо, пробиотик.... и пия много чай. Кафето спрях от първата седмица на закъснението, а така ми се пие...

# 39
  • Мнения: 209
Aз приемам Femibiom 1 и Омнибиотик 6. Кафе пия 1 ден с мляко. Не съм го спряла още.
Pokita какъв витамин Д пиеш? Аз имам Вигантол, но незнам по колко да го пия.

# 40
  • Мнения: 54
Аз за сега съм на Огестан, Циклогест, Алеракт и Клексан. Пия 1 кафе сутрин или си пийвам малко от това на мъжа ми Simple Smile

# 41
  • Мнения: 430
Аз освен фолиева киселина друго не пия. Мога ли да си взема някакви витамини без АГ да ми ги е предписал? И какви бихте препоръчали?
Emonka и аз имам Вигантол, но пише да не се пие при бременност, което е странно, защото по принцип се изписва на бебета и деца. 🤔 Та ще търся друга марка витамин Д.

# 42
  • Мнения: 209
Valentina, сега погледнах, че във Femibiom 1 има и вит.Д. На 27.05 ще попитам лекарката достатъчно ли е това, което пия.

# 43
  • Мнения: 72
Аз приемам фолиева киселина и селен, тъй като имам Хашимото. АГ ми изписа и дуфастон да пия, но не знам до кога.
pokita в приложението Feia, което използвам за бременността, пише изрично, че вечерната иглика не е препоръчителна. Ти защо я пиеш, от лекар ли е изписана? Не знам колко е вярна тази информация, но май не е много добре да се пие в този етап.
Кафе не съм спирала, пия по едно на ден.

# 44
  • Мнения: 636
Аз пия неофолик и витамини за бременни.Пия си по едно кафе на ден,опитвам се да зарежа цигарите…☹

Общи условия

Активация на акаунт