Отслабване за 2 месеца

  • 4 439
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 780
Аз на твоите години, успях с много плодове и зеленчуци , без захар и тесто, хранене по 5 пъти на ден и спорт по 20-30 минути дневно. В ю туб има много клипчета.

# 16
  • Мнения: 6 764
При ръст 174 см, тези килограми въобще не са много. Даже си слаба. Може би се притесняваш от някакви проблемни зони - корем, ханш. Но абсурд да говорим за високо тегло. Аз съм с твоите размери горе-долу.

# 17
  • Мнения: 10 008
Май детето не е свикнало с женското тяло. И този елемент го има.
Но е вярно, че килограмите са много добре, и със спорт/упражнения + чисто, разумно хранене (без екстремни ограничения) ще се получат нещата.

Авторката, не искаш ли да ходиш на спорт някъде- тенис, волейбол, хандбал, бокс, каквото има около вас и каквото ти харесва. Иначе Клои Тинг в ютюб за в къщи. Симпатяга е девойчето.

# 18
  • Мнения: 6 622
Дез май уцели десятката. Моята щерка и тя постоянно мрънка, че е е дебела, а просто тялото ѝ започва да се оформя, като на жена.
160 см 40 кг, но е още на 11. Та явно не могат да свикнат с промените. Спортува повече и така.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 411
Дез, до някъде си права, но за кг./височина според мен е ОК, стига да е в правилно сложена. Аз самата съм 170 и съм 60кг. и съм с нормално телосложение към слаба, структурата ми е такава, че талията ми е 63см., НО с правилно хранене без захар, пържено, газирано и тесто (бяло брашно) и разбира се спорт.

Към авторката- повече движение (спорт) и правилно хранене.

# 20
  • Мнения: X
Здравейте! Аз съм момиче на 14 години и бих искала да отслабна за лятото понеже съм около 60 кг и малко повече и бих искала някой да ми даде съвет как да се мотивитам да отслабна, как да отслабна по-бързо, защото нямам никаква мотивация... Не знам...
Здравей, Александра. Аз мисля, че първо не трябва да си мислиш, че отслабването е задължение, защото не смятам, че някой ще задължи момиче на 14г. да отслабва, това е мотивация. Второ за тийнейджърка, най-доброто е спортът. Трябва да спортуваш нещо, за да ти се развие тялото по-добре. Ето ти пример, може да ядеш по-често зеленчуци на пара, но ако не искаш не го прави. Никой не те задължава да правиш, това което аз ти давам като съвет. Може да хапваш плодове повечко и да пиеш вода. Но за мен, за едно 14- годишно момиче най- добре е да спортува

Общи условия

Активация на акаунт