Колко е нормално?

  • 20 889
  • 700
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 259
Да не е девствен?
Бройките са много относително. Може да бил с една 20 години, може да е бил със 100 за по един път. Според тебе кое е по добре?

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
10, дрънки
Малцина мъже са били с повече от 5-6 до 40- тата си година

Имало било и някакви с по стотици вероятно, но за мен са само легенди

# 17
  • София
  • Мнения: 480
Да не е девствен?
Бройките са много относително. Може да бил с една 20 години, може да е бил със 100 за по един път. Според тебе кое е по добре?
Не знам аз. Питам горе - долу кое се приема за нормално. И за девствен мъж на тея години аз не съм чувал

# 18
  • София
  • Мнения: 35 317
За теб кое е нормално и защо?

# 19
  • Мнения: 3 152
Просто спрете да си питате мъжете/приятелите за бившите. Нормалността е различна за всеки.
Уточнение. Мъж съм

Aaaa, искаш да се похвалиш ли? Ами кажи си де, с колко си бил? И ще ти кажем дали е нормално, дали е малко или много.

# 20
  • Мнения: 354
10, дрънки
Малцина мъже са били с повече от 5-6 до 40- тата си година

Имало било и някакви с по стотици вероятно, но за мен са само легенди

Този коментар ми харесва Heart

Надявам се да си права. Sunglasses

Последна редакция: пт, 23 апр 2021, 09:49 от Иван Вазов

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
То си има приказка, че мъжете винаги преувеличават бройките, а жените смаляват
Има истина

# 22
  • София
  • Мнения: 38 923
Мъжете на 40 около мен са семейни от около 15 г, така че тази тема не се обсъжда въобще. В смисъл, напивали сме се и сме си говорили какви ли не простотии, обаче никой на никого не е броил бройките. Просто НЕ.

# 23
  • Мнения: 2 204
Колко ти се ще да бяха твоите?

# 24
  • Мнения: 1 114
Ми има и такива на 60 дето никога не са го правили, говоря здрави, прави мъже. Да не би да имаш някакви притеснения ?

# 25
  • Мнения: 10 999
Моят мъж е на 46 години и е бил за целия си досегашен живот с 3 жени. Две преди мен и после само с мен (женени сме 16 години). От тук насетне, не знам как ще е.
Мъжете на две мои приятелки ( едната ми е приятелка, другата позната, мъжете им са братя, та те са около 39 сет годишни и до сега са били само с по една жена, тяхната собствена, тоест преди да се вземат с жените им, са били девствени...като цяло мъжете около мен, не са имали много бройки...за разлика от жените около мен. Разбира се аз на тези хора не съм им светила, казвам това, което те са ми казали, тоест не твърдя достоверност.

# 26
  • Мнения: 5 508
Многото бройки не са показателни, малкото - също.
Ако един мъж се хвали, че е спал с голяма бройка жени няма да реша, че е много добър в леглото, а точно обратното - че явно успява да ги привлече ама в леглото не се справя щом не повтаря.
По същата логика не бих си помислила, че някой с 2-3 бройки е 'изостанал' ако зад гърба си има няколко дълги, сериозни връзки.
Въобще като цяло как може някой на 40 да обсъжда 'бройки' като това е типично за 16-20 годишните младежи, за които и една целувка може да влезе в графа 'Мноу съм оборотен' Joy

# 27
  • Мнения: 354

Аз пък познавам девствена жена на 45 г, симпатична, добре изглеждаща, с много добра професия и доходи и нормален социален живот.

Последна редакция: пт, 23 апр 2021, 10:05 от Иван Вазов

# 28
  • Мнения: 2 204
На 15-20 се хвалиш, на 40 преосмисляш и съжаляваш, та има си място и за такива теми.

# 29
  • София
  • Мнения: 35 317
Да не сте умрели?
На когото са му малко да действа.

Кристина, много знаеш ти за чуждите бройки. То, жените им не знаят...

Общи условия

Активация на акаунт