216 кокетни противогазни костюми в НЕМСКАТА тема

  • 19 901
  • 751
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5 262
Шехи ами промъкваш се през нощта , като гледаш да не те хванат с този вечерен час , и сменяш табелките за как да си сложат маски с табелки как искаш да им е дрескода на най-добре видимата полянка и на другия ден се настаняваш на балкона ..
Софт как каква Венеция? Една е Венеция и хубава!
Ами може да са ви тъпи тези сериалчета , но аз харесвам Вълкът с детектив Варг Веум , на Камила Лекберг Фиалбака убийствата, филмите по романите на Хекан Несер какт ои тези с негов инспектор Барбароти , без Барбароти са ми по-интересни, но с него  стават ...  освен това  естествено Валандер.
За лошата транскрипция се извинявам.
Ася пускай нещо докато не е свършила короната, че след това няма да ви остане време от шопинг и пр. разходки. Simple Smile това пак на майтап го пиша. нищо лошо не искам да кажа.

# 661
  • Мнения: X
Бела, мислех че за филм говориш, не за града.

Обожавам скандинавски кримита, предпочитам книгите пред филмите.
По Камила Лекберг какво сериалче има?

# 662
  • Мнения: 5 262
Camilla Läckberg: Mord in Fjällbacka
много са леки, но със сигурност си го гледала ?
другия е Der Wolf с Varg Veum

Barbarotti e на Häkan Nesser

# 663
  • Мнения: X
Аз идвам да ви се усмихна, щото днес валя цял ден прекрасно и е хладно и ай лов ит и други неща. чин чин Money

# 664
  • Мнения: 11 337
Аз тази зима изгледах от скандинавските - Ragnarok, Valhalla murders, Deadwind и Bordertown. Сега съм заплюла Quicksand и the Break.
Мога да ви кажа и оригиналните заглавия.

# 665
  • Мнения: 5 262
Веч къде и как ги търсиш да ги заплюваш именно такива. В смисъл къде слагаш филтъра на скандинавски?

# 666
  • Мнения: 11 337
Бела, аз имам акаунт в нетфликс и амазон. Пускам в търсачката skandinavische Serien и гледам после заглавията и си избирам. Аз си падам по кримки и фентъзи, но има и комедийни.

# 667
# 668
  • Мнения: 177
Здравейте ,момичета!
Имам важен въпрос към вас. Искаме да се прибираме на България и се налага естествено да се отрегистрираме отвсякъде. Имаме кола, 2 г дете, което е записано на детска градина и е в изчакване още. И прочие.
Знам,че за квартирата е необходимо 3 месечно предупреждение, но за AOK, ADAC, ARD radio , EWE , Stadtwerke, vodavon, пенсионно, дески на детето и всичко, за което се сетите, не знам от къде да започнем, колко ще трае всичко и има ли неща, които пропускаме. Моля ви ,дайте ни съвет. За първи път даже ще напускаме квартира, да не говорим за страната.
Извинявам се за объркания пост.
Благодаря ви пледварително.

# 669
  • Мнения: X
cvetiss може би зависи с колко време разполагате. При напускане на страна не би трябвало да важат тези срокове на прекратяване на договори както ако няма да напускате. Напиши си на един лист всички договори и подред започваш да се информираш във всяка институция.

# 670
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Цветис , трябва да изискате за всеки от здравната си каса Формуляр Е104, който да представите в Бг НЗОК, за непрекъснати здравно осигурителни права.

Ако започвате работа в Бг на тр. договори, добре.
Ако не, до 7 дневен срок трябва да се регистрирате в бюрото по труда, за обещетения.

# 671
  • Мнения: 5 262
Веч на мен търсачката ми дава всякакви глупости. На мен ми липсва възможност за групировка по държави. Или аз не я намирам. Само с търсачката не става при мен. Нетфликса . Амазон го разкарах.
Твоите филми ги намерих , ще ги прегледам.
Аз сега преглеждам дали ще намеря филми по романите на Айра Левин, доста са с филми, в нетфликс. като Стандсфордски съпруги, но него съм гледала, и другите.

# 672
  • Мнения: X
Ако не, до 7 дневен срок трябва да се регистрирате в бюрото по труда, за обещетения.

За което им трябва друг формуляр, U1 ако не се лъжа.

Филми в Нетфликс търся само по заглавие. По групи не излиза всичко.

# 673
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
За документите, не зная.
Само съм запомнила срока.

Аз търсих Бг филми в Нетфликс, но без успех.
Гледах и филм за Щангиста Наум Сюлеймануглу с Бг участие.
Много ме разтърси.

# 674
  • Мнения: 5 262
Шехи и аз харесвах да гледам разтърсващи филми , но напоследък отказвам да се подлагам на допълнително разътърсване. Достатъчно ми е.
Може един ден пак да получа желание за такова нещо.
Теб като те разтърси какво става с теб ? В смисъл имаш нужда ?

Общи условия

Активация на акаунт