216 кокетни противогазни костюми в НЕМСКАТА тема

  • 19 845
  • 751
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 262
Ей го на от лекар sorry . с какви последствия! Тъмо ме замисли над теста с петната та да не могат да ми излезнат от главата сега петна ли бяха или картинки!!!  и sorry . пък и удебелено .
Ей ще побъркате хората значи Yum
Майтап е това цялото . Да не стават обърквации, че не знам кой къде какво и как чете и къде после пише Smiling Imp

# 646
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Еееее Беллла! Още едно удебело Sorry ! Ти не си била сухарка! Smile
Обичамммм чувството за хумор!!
Все си мислех ,че си някакъв сериозен  IT специалист, сухар, без грам носеща на майтап.

# 647
  • Немция
  • Мнения: 6 924
И аз харесвам хумора на Белла Grinning, с него омекотява диалога тук, който виртуално звучи доста по-рязък, отколкото би бил в реалност. Така че, Белла, имаш си фенки тук. Joy

Малкият Бибитко ми разказа днес, че още преди великденската ваканция имали уред в стаята, който показвал наситеността на въглеродния двуокис(следователно показателен и за вирусния товар) в класната им стая и според него проветрявали, на 15-20 минути.
В училището на големия нямали такъв уред, в друго училище е.

# 648
  • Мнения: X

Също така ако медицината очаква сляпо подчинение и никаква лична осведоменост на пациента, както и той да не търси второ мнение ми става доста подозрителна.

За сега не ми е . Моята теория е, че всеки може да си намери лекар с който да си пасва в разбиранията и който да го разбере когато има въпроси  исъмнения и да му обясни, да провери и да бъде флексибъл.
Лекар, който сам си знае и няма нужда да те изслуша и да поразмисли , а ти мятка на 3 тата минута рецептата  не е за мен. Особено ако имаш какво да кажеш и имаш съмнения. Колкото и авторитетен и абсолютно сигурен да е  отивам при друг за второ мнение.
Така мисля и аз, но за съжаление такива лекари не намирам. Всичките едни стресирани, раздразнени че ги питаш, че понякога си чел и ти. Ами инфо има много, на който му се чете може да се информира. Понякога ми се налага да кимам и задавам глупави въпроси за да привлека внимание и евентуално да открадна още 2 стресиращи минути.

# 649
  • Мнения: 5 262
на това ли разчитали лекарите? на чувството ни за хумор Yum

няколко мои любими видеота

https://www.youtube.com/watch?v=algHEnMMvKI
https://www.dailymotion.com/video/xblvso

дано бибитката и бибиткиното семейство не ми се разсърди.

Последна редакция: вт, 11 май 2021, 17:17 от bella_ciao

# 650
  • Немция
  • Мнения: 6 924
Белла, защо си мислиш, че приемам поднесените ти материали лично? Stuck Out Tongue Winking Eye

Хуморът няма нищо общо с лекарската тема, а за тона в темата тук, независимо за какво иде реч.

# 651
  • Мнения: X
Този тест с петната го почват още на годинката. Моето трябваше котката да показва, не искаше.
Бибит такъв уред имат в нашето у-ще всички стаи, още миналата есен сложиха. Когато и да питам детето, не отваряли прозорци..

# 652
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
По принцип съм Перде!
Когато не харесвам някого и не ми се общува виртуално или реално, действам с неутрал.
Но , тук забелязвам използване на лични данни. Бела не визирам теб. Всякаква споделена информация се завърта през нова призма.
И всячейки се върти на тази тема да те засегнат. Като Вуте...На мен не ми е добре, но защо на теб да ти е?


Другото: Primum non nocere!
Не само само в медицината, постулат на Етиката. Преди всичко не вреди!
С грешни съвети могат хората в такива филмии да се вкарат....
Едно е да споделяш, друго е да поучаваш.
Който разбрал, разбрал!
Споделих.

# 653
  • Мнения: 5 262
Не моите материали Бибитке. Мислих да не се майтапя с лекарите Smiling Imp
Глупаво е малко да се въртим само по темата лекари, но в момента това е актуално някак. Аз не виждам друго, освен училища и хоумскулинг, ваксини и лекари, дневни излети ... просто други теми някак няма.
Сякаш изгледахме всички филми по тв и там нищо интересно вече. Обичам няколко скандинацки сериала кримита. Ами изгледах ги. На Дона Леон и тези серии не ми се повтарят.  Чакаме Венеция на живо, чакаме новия Джеймс Бонд ... 
 

Последна редакция: вт, 11 май 2021, 18:42 от bella_ciao

# 654
  • Мнения: X
Каква Венеция? И аз чакам новия Джеймс Бонд от миналия април.
Дай малко идеи за скандинавски кримки. Изгледа каквото намерих, но сигурно съм пропуснала.

Аз напоследък от скука зяпам мъже. Ей така бройкам ги както те оглеждат жените. Не че има много за гледане, но да минава времето.

# 655
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Soft Click, къде ги гледаш тези мъже?
Сподели, моля те, не бъди скръндза. Smile

Моята тераса гледа към един парк и само облечени спортисти . Никой не виждам разхвърлен с гирите или по боксер да глади  на терасата..

Скандинавците са красиви! Препоръчайте и на мен нещо!

Последният филм ми е "Коко Шанел и Игор Стравински" с Мадс Микелсен

# 656
  • Варна
  • Мнения: 948
Аз в момента гледам "Мостът" - Brön. Интересен е, но надали ще ви изненадам, защото, който гледа скандинавски кримки, няма как да не го е гледал. Препоръчайте някой друг скандинавски, но да не е криминален, че вече сънувам отрязани глави.
Апропо, тука малко заприличва на змиярник Simple Smile

# 657
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Който има Netera.tv " Концертът" стар филм, но много  ме трогна.
За релакс и при лошо настроение " The Greatest Showman" Netflix

Може ли препоръка за музикални филми.

# 658
  • Мнения: X
Шехи, по паркинзите на супермаркети и в тях. Къде другаде? Ама не са точно като скандинавците. 😆

# 659
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
УжасТ!!! Скоро не съм гледала филм.
Но покрай локдауна бая онлайн презентации и симпозиуми “посещавам”. Липсвало ми е явно.

Любимо изречение: Nicht können wollen. 🤣
Повтарям си го, докато стоя в центъра на един огромен безпорядък, акцентиран със стъпки от гумени бутуши номер 23 🤣

Общи условия

Активация на акаунт