На море в България 2021 г.! - 2

  • 57 858
  • 738
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 505
Ние в средата на септември бяхме за един уикенд в Созопол и беше спокойно.

# 241
  • Sofia
  • Мнения: 3 756
Определено Несебър! Simple Smile Винаги можете да си направите еднодневно разходка до Созопол, хем ще го разгледате и да хапнете, има много приятни ресторантчета с гледка към морето. Simple Smile

# 242
  • Мнения: 2 687
Аз съм голям фен на стария град на Созопол, вкл с нощувка там. Харесвам и плажът там.

# 243
  • Мнения: 789
Благодаря на всички за отговорите! Май все пак ще изберем Несебър отново! Много ни хареса градчето и вероятно няма да рискуваме! Плажовете са хубави, обширни, има много приятни ресторантчета, а и хазаите на къщата, в която бяхме отседнали, бяха много мили! Созопол ще остане за еднодневна разходка! 🌹

# 244
  • Мнения: 1 666
Тази година оглеждам Блу ориндж в Созопол, но ме интересуват скорошни мнения, тъй като имам преди 4-5 години от мои познати.

Какво те интересува по-специално? Имам преки впечатления от последните 5 години ежегодно.

# 245
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 115
Здравейте, момичета и момчета:) Някой има ли наблюдения/отзиви за Голдън Бийч Созопол. Обмислям да наемем там един мезонет, понеже е на 40м от плаж Градина (Според описанието). Някой отсядал ли е там? Това е "хотелче" с апартамени само на собственици доколкото разбирам.

# 246
  • Мнения: 3 382
Аз пък смятам, че Несебър и Созопол са доста сходни и бих заменила едното място с другото, за разнообразие Simple Smile Т.е. ако в Несебър ви е харесало, ще Ви хареса и в Созопол - навсякъде е пълно с хора в сезон, имат нов и стар град, имат добри плажове и хубави места за хранене... моето мнение, че са взаимнозаменими.  Simple Smile

# 247
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
А някой ще препоръча ли хубав хотелски комплекс в Созопол или Несебър, да има хубави стаи + басейни и да е на пешеходно разстояние от някакви улички, център и т.н, да може човек да се разхожда вечер + близо до хубав плаж. Нямам изискване да има храна, ако има хубава закуска ще е добре.

Например това дали отговаря на изискванията - https://www.holidayplanet.bg/hotel-festa-panorama-nesebur-all-inclusive-o44

# 248
  • Мнения: X
А някой ще препоръча ли хубав хотелски комплекс в Созопол или Несебър, да има хубави стаи + басейни и да е на пешеходно разстояние от някакви улички, център и т.н, да може човек да се разхожда вечер + близо до хубав плаж. Нямам изискване да има храна, ако има хубава закуска ще е добре.

Например това дали отговаря на изискванията - https://www.holidayplanet.bg/hotel-festa-panorama-nesebur-all-inclusive-o44
Точно до хубав плаж е и е супер близо до главната улица на новата част. До старата част е малко далеч, но пак е на пешеходно разстояние. Мястото е добро с хубава гледка.

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 2 016
Феста Панорама-Несебър е хубав.Била съм там.Само ние бяхме българи преди няколко години.Храната тогава много ми хареса и анимацията.

# 250
  • Мнения: 792
А някой ще препоръча ли хубав хотелски комплекс в Созопол или Несебър, да има хубави стаи + басейни и да е на пешеходно разстояние от някакви улички, център и т.н, да може човек да се разхожда вечер + близо до хубав плаж. Нямам изискване да има храна, ако има хубава закуска ще е добре.

Например това дали отговаря на изискванията - https://www.holidayplanet.bg/hotel-festa-panorama-nesebur-all-inclusive-o44

За този съм чувала хубави неща, да. Simple Smile Лично не съм отсядала.

Иначе, препоръчвам с две ръце - Блян и Евридика в Равда. И двата са на самия плаж, близо до центъра на Равда, а от Несебър са на около половин час спокойно ходене - има тротоар и магазини, но дори и да не ви се върви, има сравнително редовен транспорт. Иначе относно Несебър, Афродита ми изглежда хубав, отново лично не съм отсядала, но съм минавала много пъти от там, той е също на самия плаж-  южния.

# 251
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
Точно между него и Феста се чудя за Несебър, има хубави отзиви и за двата.
Единствено в Афродита май няма анимация, не че сме ползвали много, ама все се надявам някой да занимава момчетата Simple Smile

# 252
  • Мнения: 54
А някой,може ли да изкаже мнение за хотел Еврика - Слънчев бряг?
Има ли паркинг към хотела и как стоят нещата със шума от дискотеките и баровете вечер?

# 253
  • Мнения: 792
Точно между него и Феста се чудя за Несебър, има хубави отзиви и за двата.
Единствено в Афродита май няма анимация, не че сме ползвали много, ама все се надявам някой да занимава момчетата Simple Smile

Мисля, че няма, но може да звъннете да питате. Хубавото е, че е на плажа. На мен като съотношение цена-сезон-място, ми се струва доста добре. А и е уж 4 звезди.
Ние резервирахме за там, пък ще видим. Simple Smile

# 254
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
От коя агенция резервирахте и на каква цена?

Общи условия

Активация на акаунт