Отговори
# 375
  • Мнения: 2 140
Беше много интересен епизода днес. Трябваше по-рано да изгонят Шениз от имението. Който сее бури, ветрове ще жъне.

# 376
  • Мнения: 6 894
Много е досадна Сехер. Все изниква от някъде. Вчера пак, при пристигането на Дженк от болницата. Първа посреща и философства. А в началото мислех, че ще ми е любим персонаж. Даже мислих, че ще се залюбят с Агях, ама толкова любови щяха да дойдат в повече. Blush

# 377
  • Мнения: 1 155
И аз мислих, че с Агях ще се съберат, защото той по едно време доста погледи й хвърляше. Joy Но наистина щеше да е прекалено вече.
Най-накрая Шениз си получи заслуженото и бе изгонена. А горкият Агях си няма и на представа какво още крие тя.

# 378
  • Мнения: 25 703
Днес се опитвам да разбера ДженДжерите ,но не мога и това е.






Сехер е като една досадна муха наистина не я понасям.
----





----

Озан е говорил и за Пелинай в новото интервю изживявал връзка която го кара да е щастлив.Важно е когато човека до теб е с теб и вие прекарвате щастливо време заедно без да очаква нищо от теб.
До колкото разбирам от Озан Пелин го е обикнала не защото е Озан Долунай ,а защото е нейния Озан.

# 379
  • Мнения: 2 449
Рускините пишат, че ще превеждат интервюто. Надявам се да е бързо. Дотук единственото, което разбрах, са някакви секунди, в които Озан казва, че е късметлия - има превод, макар че жестовете са еднозначни.
От епизода тази вечер ми домъчня за Дженк и за Дамла, по различни причини.
Първо за Дженк, защото това си беше неговата вечер. Агях можеше да не се занимава с Недим, а да обърне малко внимание на сина си, да отпразнува с него завръщането му, да бъде баща. Вместо това още в болницата хукна да разплита казуса Недим. Явно изобщо не слуша сина си, защото на въпроса какво каза майка ти, той отговори в психодрамата, че синът й е чудовище. Нямаше смисъл Агях да пита Шениз знаела ли е. Дженк си каза - знаела е. Но Агях пак се отплесна - аз съм виновен. Ами да, пич, виновен си. И пак слушаш, но не чуваш сина си.
За Дамла, защото никой нищо не й казва и се очаква тя да приеме, че майка й е изрод, а баща й е прав и Недим е бил прав. Тя дори не знае защо брат й е бил прострелян. Как да приеме вината на майка си ей така, от нищото?
Сехер, може и да е леко неадекватна, но реагира човешки като прибра Шениз. За тази реакция я подкрепям, за търсенето на сметка на Агях не, защото не й е работа. Това са отношения между съпрузи, където тя няма работа. Но явно й липсва това разбиране, защото се вре и в браковете на дъщерите си, без никой да я пита

# 380
  • Мнения: 14
Агях е бил винаги сляп и глух и тази липса на внимание към родния му син също оказва своето влияния не можеш толкова години да не си се интерусавал защо аджеба Дженк се е държял по този начин...

# 381
  • Мнения: 6 894
Как да не знае Дамла защо се е прострелял Дженк? Нали го обсъждаха с майка й? Тя дори попита защо не си е признал толкова време. Друг е въпросът как да знае какво се случва в семейството като тя си живее в някакъв неин свят.
Интересно ми е Дамла ще отхвърли ли майка си като разбере истината или ще продължи да я защитава.
На мен ми хареса сцената между Агях и Недим. Личи си, че Недим обича чичо си и наистина съзнава, че той е единственото му семейство. И си е така. Никой от другите членове на семейство Карачай не се е интересувал от него през всичките тези години. Ех, Агях ако знае още каква друга тайна крие Недим... Но как да му го каже наистина. Това ще го убие. Мернах сцената с червените пликове.

# 382
  • Мнения: 1 092
Дамла не иска да приеме истината за майка си. Тя й е майка. Същата история като Дженк. Нали Джерен й обясни. И документите видя. Като знаеше, че Дженк е баща на бебето на Джерен, да не би да каза някому истината? Какво да научи повече?

# 383
  • Мнения: 2 449
Ако Недим беше казал, щеше да спести много проблеми. Не съм сигурна, че подобно мълчание е щадящо. Дори напротив. Няма тайна, която да си остане тайна. Малко е надменно от страна на Недим да мълчи пред Агях. Не че Агях вижда нещата, които са му пред очите, но това е друг въпрос. Явно, че Агях има съмнения и затова пита.
Недим си иска Агях за себе си, затова се прави на благороден. Но това не е благородно. Като си започнал, кажи си всичко

# 384
  • Мнения: 1 092
Защо да е надменно? Недим наистина се притеснява чичо му как ще понесе изневярата на жена си и предателството на брат си. А и Агях втори път казва, че няма да понесе още една такава разкрита тайна.

# 385
  • Мнения: 25 703
Дамла е най-невинна до вчера нищо не знаеше яд ме на нея,но ще се научи какво е всичко.
След Дженк най-много Дамла обичам аз...
Много обичам тази сцена:Ще отмине батко! Ще отмине.
Не отмина Дамла нищо не отмина моето момиче,но все пак обичам тази сцена.

# 386
  • Мнения: 6 894
Не знам как може да определиш като надменно това да мълчиш, защото не искаш да нараниш някого. И Дженк крие доста тайни, и Дамла скри какво знае за бебето. То тогава всички са надменни в това семейство. Simple Smile
Агях може да има съмнения, че има още нещо, но едва ли очаква точно това, което Недим знае. Тези, които сте гледали знаете какво се случва като разбира. Недим ли искате да го беше убил?

# 387
  • Мнения: 2 449
Надменно е да смяташ, че имаш право да решаваш вместо някой друг. Особено когато те е попитал, дори два пъти. Агях сам провери съмненията си за отровителството на Шениз, Недим реши да не му казва. Сега той си блъска главата защо го е направила. Но Недим не отиде и не каза на Шениз, че трябва да си признае, а се прави на бог като смята, че може да се разпорежда с чуждия живот.
Недим, също като Джерен, смята, че може да използва истината, за да наказва Шениз. Да наказва Дженк, понеже излъга за бебето. По отношение на истината Джемре, колкото и да ме дразни понякога, беше най-коректна. Каза на Шениз, че тя трябва да си признае, вместо да я използва в свой интерес.
Не беше работа на Дамла да разказва кой е баща на бебето и да разкрива тайните на брат си или манипулацията на Недим. Не го и направи. Те си признаха.
Боби, като си гледала, знаеш, че Агях взе решение, че не иска да потвърждава съмненията си. И го убиха доста нескопосано, просто защото актьорът напусна сериала заради вируса. Няма логика да се изненада от нещо, за което така или иначе имаше съмнение

# 388
  • Мнения: 1 155
На мен ми е мъчно за Дамла, защото винаги остава на заден план в това семейство и не знае какво се случва. И не е, защото си живее в нейн свят. Просто никой нищо не й казва. Единствена Джерен й обясни какво е направила майка й, всички други мълчаха. Агях пък не спря да й вика. Млъкни, никъде няма да ходиш, не се бъркай.. Но той е свикнал така да говори на децата си. Да, Дамла реагира бурно, но става въпрос за майка й. Това е нормална реакция. И също така е нормално да не иска да приеме, че майка й е чудовище.

# 389
  • Мнения: 25 703
Ох сега гледам напред това е като болест тоя сериал няма лечение.
Този Юсуф мисля,че щеше да се окаже Карачай за тези които не знаят Юсуф чакайте го другата седмица бая ще ни занимават с врага на Агях който Недим натика в фирмата.



Дженк:Юсуф да не е син на баща ти? Казах ти да не му се доверяваш....

ВЪЙ възможно ли е да беше от Мюмтаз и да не разбрахме???

Общи условия

Активация на акаунт